Sayfa 1/2 12 SonSon
16 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: sizce en iyi vitamin destek tableti hangisi?medobiocomplex xpecia shen min

sizce en iyi vitamin destek tableti hangisi?medobiocomplex xpecia shen min

evet arkadaşlar procerin provillus ve dahası aklıma gelmeyenler örnekler artırılabilir.sizce en faydalı hangisi destekleyici olarak?

SaçımınDoktoru Üyesi raprap1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    xpecia 1 kutu kullandım dökülmeyi kesmedi hadi 3 ay kullanılırsa keser diyor dr.atilla fakat 1 kutu içtik hiçmi azalmaz arkadas xpeciadaki cevabım bu diğerlerini kullanmadım

toomy156
    Guest
    kardeşim kan testi yaptır eksiklerin warsa kullan bence boşu bosuna para kaptırma eczanelere

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Ben içinde Saw Palmetto olduğu için MedobioComplex'i tercih ettim.
    4. bitmek üzere. Saçlara olan etkisini bilemem, çünkü hem Min-dut + Miracle losyon kullanıyorum. Ama kirpiklere baya etkisi olduğunu söyleyebilirim

Birde saçlarımda siyahlaşma fark ediyorum, bunun etkisi midir, bilemiyorum .

Moderatör
    kan tahlili yaptırıp demir cinko b12 eksıkmı ona göre vitamin takviyesi mantıklı olur.50-60 lira aylık extra masraf oluyor sonucta onun yerıne losyon alınır ya da oluşturulur.illa kullanıcam diyorsanız demir cinko vs. eksikliğinize aktardan keci boynuzu pekmezi ve altun kilo form alın karıştırın kullanın.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Perfectil bence en iyi seçeneklerden biri (fiyattan kaybediyor).

Pekmezler fruktoz yönünden zengin. arada bir tüketmek sakıncalı olmasa da demir çinko eksikliği için ilaç gibi tüketmek karaciğer yağlanmasına sebep olabilir.

bu destekleyici tablet konusu benimde kafama takılıyor hala karar veremedim güzel bir konu açmışsın.ben xpecia ve hp 5 mg biotin kullanıyorum saçlarım bariz kalınlaştı normalde ince telli ama solisyonlarda kullandığım için fazlaca etkisini çok anlayamıyorum fakat bırakmayı düşünüyorum xpeciayı içeriği güzel gibi görünsede türk markası olması kafamı karıştırıyor shin man bire bir taklidi zaten xpecia.bence en iyilerinden biri provillus tek tablette 1500 mg saw palmetto var 5 mg da biotin başka etkenlerde var magnezyum çinko gibi.bu tarz ürünlerin sıkıntısı genelde biotin çok düşük dozda olması genelde 0.5 mg filan oluyor ama bunu kullanırsan ayrıyeten biotine para vermene gerek yok fakat fiyatı yüksek 130 tl zaten türkiyede bulunmuyor.yine geçen gün fark ettiğim bir ürün solgarın vm2000 diye tableti var.içeriğinde yok yok.baya etken madde var bir göz atmanı öneririm ama dediğim gibi bende bu konuda kararsızım daha tecrübeli arkadaşlar bu konuda bizi aydınlatırsa iyi olur bu konu boşa gitmesin

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Yalova22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben içinde Saw Palmetto olduğu için MedobioComplex'i tercih ettim.
    4. bitmek üzere. Saçlara olan etkisini bilemem, çünkü hem Min-dut + Miracle losyon kullanıyorum. Ama kirpiklere baya etkisi olduğunu söyleyebilirim

Birde saçlarımda siyahlaşma fark ediyorum, bunun etkisi midir, bilemiyorum .
    medobiokomplexten 4 günde etki almak biraz erken değil mi sizce de ?
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

SaçımınDoktoru Üyesi
    Shen Min men nasıl arkadaşlar 19 yasındayım iş görür mü ?

shin men faydası yok diyenler çoğunlukta amacın dht baskılamaksa solgarın veya gncnin saw palmetto ürününü alabilirsin

Sayfa 1/2 12 SonSon