Sayfa 92/103 İlkİlk ... 42829091929394102 ... SonSon
1028 sonuçtan 911 ile 920 arası

Konu: Saçımındoktoru sitesine direkt soru sorabilirsiniz...

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    https://www.hairgrowthsos.com/images...1m-UaR5x9I.jpg

okla gösterilen bölgelerdeki şişkinlik kafatası büyümesi mi yoksa doku ile alakalı bir durum mu bilen var mıdır acaba?
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Saç dökülmesi şiddetli seyreden bir çok kişi de görülen bir durum, muhtemelen verimli saç kökü oluşmamasının altında da bu yatıyor.Bu sebebi ortadan kaldırabilsek saç dökülmesinin ve kelliğin sona ereceği kanaatindeyim.Saçı dökülen kişilerin kafası sert şu an benim bile sertleşıyor eskiden yumuşak bir kafa derim vardı

Kaş seboresi için ne yapılabilir bilen var mı? Saçtakinden biraz olsun kurtuldum da bu sefer de kaşa vurdu galiba

değerli arkadaşlar merhaba.

Saç tedavime başlamak istiyorum yaş 26. Setipiprant + minoxidil ile başlamayı düşünüyorum başlangıç tedavisi sizce nasıl olmalı ? Kafanın tepe ve yan bölgesinde faullerin üstü kulak üstünde dökülmeler bir hayli açıldı ve seyrekleştiler.

Birde setipiprant için hangi malzemeler gerekiyor ve nereden temin edebilirim bilgi verebilecek olan var mı ?

dipnot olarak belki işe yarar diye söylüyorum vücut geliştirmeye başladım vücudum yağlı ve 8 kiloluk bir diyete başladım bu dönemde protein ağırlıklı besleniyorum beslenmenin tedaviye etkisi varsa diye belirtmek istedim.

Yeni Üye
    Miracle losyon kullanmayı düşünüyorum ama yapımında kullanılan arginine direnç spreyi artık üretilmiyor yerine ne kullanabilirim markada yazarsanız sevinirim

Yeni Üye
    @Miracle hocam miracle losyon icin loreal elseve serumu bulamıyorum nasıl hazırlayacağım bunu

arkadaşlar normalde losyonu 15 ml distile su ve 5 ml etil alkol (%70) ile hazırlıyorum da etil alkol bulamadım sıhhiyeyi turladım kimse satmıyor, bunun yerine 80 derece zeytin kolonyası düşünüyorum da öyle bir durumda distile su/kolonya oranı ne olmalı losyona uydurmak için? kolonyayı aynen etil alkol yerine mi koyuyoruz onu bilemedim.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

arkadaşlar zix losyona aspirin çözeceğim tek tablet 500 mg içeriyor bayerin ürünü. şimdi bu pgd2 azaltıyor da cox inhibesi yüzünden pge2 de azalıyor pgd2 inhibesi pge2 inhibesine değer mi sizce? ayrıca aspirin nasır bantlarında deriyi eritmek için kullanılıyor saçta birkaç gün dursa bir sorun olur mu ayrıca kaç mg koyayım 20 ml losyona?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar zix losyona aspirin çözeceğim tek tablet 500 mg içeriyor bayerin ürünü. şimdi bu pgd2 azaltıyor da cox inhibesi yüzünden pge2 de azalıyor pgd2 inhibesi pge2 inhibesine değer mi sizce? ayrıca aspirin nasır bantlarında deriyi eritmek için kullanılıyor saçta birkaç gün dursa bir sorun olur mu ayrıca kaç mg koyayım 20 ml losyona?
    Hocam ben başarı hikayeleridne bir elemanın geçici topikal asprin kullandığını görmüştüm bence deneme gözlem yapmaya değer düşük dozla deneyip olmadı arttırmak bende düşünüyorum , günde 100 mg eşdeğer katmayı düşündüm ama dozlamada kararsızım , haftalık losyon için 2 500 mg tane sanki yeterli olabilir.Günlük 100 mg düşünmüştüm ben 7 günlük losyona 700 mg ye eşdeğer misal atılabilir şahsi fikrimce.
    Günlük rutin

-Aszix 30 ml ( 7 ml etil 23 ml distile su , 1200 mg asprin suda çözülür , zinco 2 tane , 4 medicago p5p , bunları süzüyorum en son olarak , ) , naneyağı 1 ml
    -Keto-azelderm krem sabah akşam şakaklara losyonlamadan 15 dakika önce
    -Haftada en az 1 defa derma pen , bazen 2 1,5 mm hafif kanlanana kadar

-Bir zamanlar günlük şimdi keyfi rutin -

1 fincan yeşil çay
    1 kaşık ev sirkesi
    1 diş siyah sarımsak , 2-3 günde bir

Düzenli ev turşusu tüketimi - keyfi

Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şahsen ben asprin eklemezdim. Cox 2 direkt inhibe ettiği için hem pge2 hem pgd2 baskılanıyor. Onun zixte çinkoyu arttırırdım. Hairlosstalkta biri çinkoyu 3 kapsül attığında dökülmelerinin 30-40 tan 10-15 e indiğini söylüyor.

Sayfa 92/103 İlkİlk ... 42829091929394102 ... SonSon