Sayfa 97/103 İlkİlk ... 47879596979899 ... SonSon
1028 sonuçtan 961 ile 970 arası

Konu: Saçımındoktoru sitesine direkt soru sorabilirsiniz...

bu yazacağim şeyi konu olarak açacaktim fakat daha önce hiç açmadim bulamadım onun için buraya yaziyorum.arkadaşlar malum kullandiğimiz etken maddelerin çoğunu yurtdışından avrupadan getirtiyoruz ve ortalıkda malum ölümcül bir salgin var ben cesaret edipde aylardır ilaç alamadım.forumda yurt dışından getirilen ilaç sonucu virüs bulaşan veya böyle bir yakını olan var mı.o kadar aradım forumu böylesine önemli bir konuyla alakalı bir tane açılmış konu,yorum göremedim çok tuhafıma gittti sanki yokmuş gibi böyle bir durum.yurt dışından gelen bir şeyde risk artmıyor mu ki ülke içinde bile risk varken

bir kaç günde inaktive oluyor virus nemli tam pürüzsüz plastikte artıyor süre ama zaten etkenler el değmeden üretilir çözdüğünüz sıvılar zaten virusun v sini yaşatmaz vs vs herhangi bir risk yok.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye Berk34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Iki haftadir 1.25 mg proscar ve xpecia tablet kullaniyorum.Gogus uclarimda kasinti basladi.Ustlerine bastirinca agri var.Jinekomasti basliyor galiba.Ne yapmaliyim.Birakmak istemiyorum.Ostrojen azaltici tablet alabilir miyim? 0.25 doz alsam care olur mu?
    Saç dökülmem androgen"etik" ama bu durum hiç "etik" değil!

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Berk34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Iki haftadir 1.25 mg proscar ve xpecia tablet kullaniyorum.Gogus uclarimda kasinti basladi.Ustlerine bastirinca agri var.Jinekomasti basliyor galiba.Ne yapmaliyim.Birakmak istemiyorum.Ostrojen azaltici tablet alabilir miyim? 0.25 doz alsam care olur mu?
    Doz azaltmayı düşündünüz mü?

Alıntı Bugra3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doz azaltmayı düşündünüz mü?
    Evet 0.2mg kullanmayi dusunuyorum ama doz azaltarak jinekomastiden kurtulan biri var mi acaba?

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Salgın yüzünden iki aydır salona gidemiyorum ve benim jineko yine sarkmaya başladı. Eğer göğüsler büyümeye başladıysa bu işin kökten çözümü ameliyat maalesef. Diğer bir çözümü; göğüsler henüz çıkmadıysa tedaviyi bırakmak...
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

Alıntı Violator Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Salgın yüzünden iki aydır salona gidemiyorum ve benim jineko yine sarkmaya başladı. Eğer göğüsler büyümeye başladıysa bu işin kökten çözümü ameliyat maalesef. Diğer bir çözümü; göğüsler henüz çıkmadıysa tedaviyi bırakmak...
    Bende spora basliycam ama hep erteliyorum.Benim saç durumum norwood 6.Ciddi biseyler yapmak zorundayim.Ekim yaptirmak istedim doktor finasterid kullan dedi. İlerde ameliyat olmayi göze alarak kullansam sizce mantikli olur mu? Ameliyati da zor degilmiş.Karar veremedim bir türlü.Jinekomastiye ragmen kullanan var mı? Yada dozu 0.2mg yapip kurtulan?

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Youtube bu konuda çok faydalı. Basit geçen ameliyatlar var, göğüste iz kalan insanlar var yorumları izleyip sen karar vermelisin. Bana sorarsan çok fazla farklı operasyon geçirmiş biri olarak jineko ameliyatı çerez derim.
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bende spora basliycam ama hep erteliyorum.Benim saç durumum norwood 6.Ciddi biseyler yapmak zorundayim.Ekim yaptirmak istedim doktor finasterid kullan dedi. İlerde ameliyat olmayi göze alarak kullansam sizce mantikli olur mu? Ameliyati da zor degilmiş.Karar veremedim bir türlü.Jinekomastiye ragmen kullanan var mı? Yada dozu 0.2mg yapip kurtulan?
    Merhaba, Violator un da dediği gibi çok basit bir ameliyat diye biliyorum. İnsanlarda ertesi gün günlük yaşantılarına dönebiliyorlar vs dendiğini okumuştum. Fakat her ne kadar basit de olsa, ameliyat ameliyattır. Ki belki 1-1,5 ay ağırlık taşınöaması vs gibi iyileşme süreçleri gerekli olacaktır tahminince. İşinizi bilemiyorum fakat sonrasındaki süreç belki o kadar kolay geçmeyebilir. İyi düşünp karar veriniz.

Ben de topikal dutas, miracle losyon ve haftada sadece 2 gün oral finas kullandığım 2-3 aylık bir tedavi süreci sonrası aynı şüphe oluşmuştu. O şüpheyle birlkte hemen kestim tedaviyi. Son zamanlara kadar hala göğüs uçlarının hafif şişkin olduğunu düşünüyordum. Fakat yakın zamanda tekrar antiandrojen temelli bir tedaviye geçme kararı aldığımda bir ürologa görünüp durumu paylaştım. Herhamgi bir jinekomasti durumu olmadığını söyledi. Tabi oral antiandrojenleri tasvip etmiyor tabi o ayrı konu.

Bence siz de vakit kaybetmeden bir ürologa görünüp kan tahlillerinizi vs yapıp, jineko şüphenizi iletin. Belki kendiniz kuruntu yapıyorsunuzdur. İşi ızmanına sormalta fayda var. Belki kendisinin jinekomastiyi önleyecel bir ilaç önerisi vs olur belki.

Ayrıca düşük doz oral veya topikal tedaviler denenebilir.

Banned
    Arkadaşlar Bi konu hakkında yardım alıcaktım günlük masaj yapan var mı? Varsa etksini görüyor mu? Ve bu linke koyduğum aletle masaj yapsam kafama elle yapmış kadar etkili olur mu malum ellerim yoruluyor valla https://m.trendyol.com/buffer/bokoma...chantId=148115

Sayfa 97/103 İlkİlk ... 47879596979899 ... SonSon