Sayfa 90/103 İlkİlk ... 40808889909192100 ... SonSon
1028 sonuçtan 891 ile 900 arası

Konu: Saçımındoktoru sitesine direkt soru sorabilirsiniz...

Merhaba. 2 ay önce gayet normal olan saçlarım gün geçtikce incelmeye ve sol şakakta seyrelme olmaya başladi. Ailemde kel yok bu arada. Doktora gittigimde de erkeksi dokulme yok zamanla toparlar demisti 1 bucuk ay oldu ama degisen bisey olmadi.Vertex bolgesinde seboreik dermatit var. Acaba bu seyrelme gecici midir. Kan degerlerim de normal.

Yeni Üye
    Arkadaşlar iyi akşamlar.Saç dökülmem tepe bölgemin büyük bir kısmında olduğu için losyonları her tarafa yedirmekte zorlanıyorum(özellikle cell).Bu konuda kullandığı bir yönetimi ve tavsiyesi olan var mı?

Yeni Üye
    Miracle hocam merhabalar.Ben bir arkadaşın tavsiyesi üzerine 3 aydır.dermaroller+Minox+Proscar (sabah akşam)kullanıyorum.Saç dökülme üç yıl önce başlamıştı ve şu an tüm boşluklar doldu.
    1-bu süreçte kullandığım karışım ilerde bir sorun yaratırmı.Çünkü solüsyon kullanımı bıraktıktan sonra saçlar geri dökülecekmiş.Kalıcı bir çözüm varmı?
    2-Ayrıca bir konuda kafadaki kalsifikasyondan bahsetmiştiniz.Hairguard diye yabancı bir siteden Mg yağı+nane+biberiye karışımını tavsiye ediyor.Bu karışımda tıpkı kullandığım solüsyon gibi kullanmayı bırakınca dökülürmü?
    3-Kullanıdığım solüsyon gereği sabah ve akşam saçımı dalile yıkamam lazım denildi.Buna gerek varmı (çünkü kullanım öncesi derinin temiz olması gerekiyormuş) yada yıkamadan kurtaracak bir önerin varmı?

Emekleriniz için saygılarımı sunuyorum.

Yeni Üye
    Alıntı Tonyukuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba. 2 ay önce gayet normal olan saçlarım gün geçtikce incelmeye ve sol şakakta seyrelme olmaya başladi. Ailemde kel yok bu arada. Doktora gittigimde de erkeksi dokulme yok zamanla toparlar demisti 1 bucuk ay oldu ama degisen bisey olmadi.Vertex bolgesinde seboreik dermatit var. Acaba bu seyrelme gecici midir. Kan degerlerim de normal.
    Merhabalar ben de aranıza yeni katıldım aynı sorun bende de mevcut 2 ay önce hiç bir sorun yokken sol şakak seyreldi incelme cok fazla şimdi çok yoğun dökülme var androvium köpük%5 ve aga tablet verdi ama kullanmıyorum minox korkutuyor sadece haftada 2 ketoral ve medobiocomlex e kullanıyorum onunda faydası yok sizce tecrübeli arkadaşlar ne yapmam gerekir bazı üyelere msj attım yoğunluktan dönemediler sanırım herkes minoxsa bulaşma diyor ama saçlar gidiyor hiç bir şey yapmazsam yaş 33 nereye kadar gider acaaba çok gür saçlarım varken başladı cok hızlı ilerliyor babam dayılarım hepsi saçlı hem de sık saçlı annede yeni dökülme var yaş 56 bu zamana kadar yoktu bu konuda görüş verebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Yeni Üye
    androcur neden piyasa da yok.. uretimi kalkmis muadili ne olabilir

Yeni Üye
    Miracle hocaya nasil ozel mesaj atacagim.. collange losyon almak istiyorum

Alıntı Mux00 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://www.hairlosstalk.com/interac...wood-7.122808/

Bu adam bu saçı nasıl yapmış ?
    İnanılmaz adam nw7 den nerdeyse nw0 seviyesine gelmiş.. Bu eleman ne yapmış yaa yan etkisiz zararsız bir etkenle yapmışsa helal olsun gerçekten.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Mantaaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnanılmaz adam nw7 den nerdeyse nw0 seviyesine gelmiş.. Bu eleman ne yapmış yaa yan etkisiz zararsız bir etkenle yapmışsa helal olsun gerçekten.
    1.5 mm lik dermaroller minoxidil kullanmmis antiandrojen kullanmamis haftalik dermaroller sonrasinda dermapen kullanmis gercekten iyi sonuc almis 1 mm den fazla dermaroller profesyonel kullanim icindir. Dikkatli kullanilmali enfeksiyon riskine karsi dikkatli olunmali iyi dezenfektan kullanilmali.Dermapenler icin birseh djyemiycem tamamen profesyonel bir urun ve nasil kullanilmasi gerektigini bilemiyorum. Ama etkili oldugu kesin baska biri daha vardi benzer sonuclar alan yabanci forumda biri daha da vardi
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Yeni Üye
    Merhabalar , sizlere bir şey danışmak istiyorum , tedavime yeni başlayacağım fakat sorunun dht mi yoksa pdg2 mi olduğunu nasıl anlayabilirim , örneğin miracle losyonla başlayacağım bu işe yararsa hangisi faydalı demek benim için ? yada birkaç ay aspirin losyonu kullanıp fayda sağlarsa hangi yola yönelmeliyim , cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim

Sayfa 90/103 İlkİlk ... 40808889909192100 ... SonSon