Sayfa 47/103 İlkİlk ... 3745464748495797 ... SonSon
1028 sonuçtan 461 ile 470 arası

Konu: Saçımındoktoru sitesine direkt soru sorabilirsiniz...

Alıntı yssm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emziriyorum şuanda bebeğim 3aylık.bşy kullanmıyorum.cerrahpaşa hastanesinde saç hastalıkları bölümüne gitmeyi düşünüyorum işe yarar bi tedavi uygularlarmı?prp yaptırsam fayda edermi
    Antiandrojen kullanımanız şu aşamada doğru olmayacaktır ancak setipiprant gibi etkenler son derece güvenlidir sizin için bu vb etkenlerle dökülmenizi etkin bir şekilde durdurabilirsiniz.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Arkadaslar resim nasil atiliyor

arkadaşlar daha önce yaklaşık 3 ay minoksil kullandım fakat çarpıntı sebebiyle acillik oldum. Şu an tedavime anti-androjen ile devam ediyorum.Ayrıca ferritin değerim düşük çıktı, demir eksikliği tedavisi de görüyorum. Haftada 1-2 kez bemiks-bepanthen-evigen karışımı kullanıyorum. Durulama suyum olarak seyreltilmiş elma sirkesi, şampuan olarak da ducray anaphase ile sebamed anti hair loss kullanıyorum dönüşümlü olarak. Saçlarımda ince ince tüyler mevcut tedavime biraz hız kazandırmam iyi olur diye düşündüm. Sizlerden minoksil yerine kullanabileceğim ürün tavsiyesi istiyorum. Alpecin caffein liquid bu konuda faydalı olur mu? Bu ürünü en güvenilir nereden alabilirim? Tresan kayın ağcı özlü toniği de denemek istiyorum. Banyodan sonra nemli saça uygulanacağı için elma sirkesinin etkisini azaltır mı peki?

Merhaba arkadaşlar. Kafadaki tüyler saça dönüşür mü. Belirli bir yontem var mı? (Min-dut kullanıyorum)
    Tedavim:

1. Miracle losyon: günde 2 defa (04.12.2015) + avodart+ allerset şurup

2. Krem.: (09.12.2015)

3. Dalin şampuan nizoral şampuan(haftada 2 defa)

4. Dermoroller (0.5)

5. Biotin 10mg

6. Yeşil çay

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sitede 5000 üye var ancak aktif olarak siteye uğrayan 100 kişiyi geçmiyor.merak ettiğim bu uğramayanlar tedaviyi bulup artık ihtiyaçları kalmadığından mı yoksa umutlarını kestikleri için mi uğramıyor

Herkese selamlar. 28 yasindayim.sitenizi yeni kesfettim. Sac hakkindaki bilgilerinize ve samimiyetinize guvenerek bir kac sorum olacak. Yanitlarsaniz cok sevinirim.
    1. Saclari doken sey dht hormonu mu yoksa pdgh2 mi yada her ikiside mi?
    2. Doktor bana sadece minoxil verdi. Sadece minoxil ne kadar etkili olur. Minoxil uzun zaman kullanilinca etkisini yitirir diyolar dogru mu?
    3. Doktora minoxil icine dutasterid atsam faydasi olur mu dedim. Olmaz dudasterid sac derisinde 2. Katmana ulasmaz mezotepi yaptirman lazim dedi. Bu ne kadar dogru. Eger dogruysa kafamiza hic bisey surmeyelim.
    4. Procapil hakkinda ne dusunuyosunuz. Ben yaklasik 5 ay kullandim. Sac dokulmesini biraz durdurdu fakat sac cikarma ve sac kalitesini artirma yonunde en ufak bir etki goremedim.
    5. Sac icin onerebileceginiz bir multiwitamin var mi? Simdiden cok tesekkur ederim.

Merhaba arkadaşlar bi sorum olucak sabah rogaine foam akşam minoxil forte kullanmamın bi sakıncası var mıdır acaba

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sven Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bi sorum olucak sabah rogaine foam akşam minoxil forte kullanmamın bi sakıncası var mıdır acaba
    Hayır yoktur.

merhaba bu vichy dercos aminexil clinik 5 die yeni bi ürün çıkarmış bizim tedavilerde oluşan tüyleri bu ürünle bi şoklama yapsak faydası olur mu? acaba. Ayrıca bu ürünün içinde minoxil v.b bişey yoktur dimi bilgisi olan varmı hiç minoxil kullanmadım alıştırmakta istemiyorum
    300mg Seti + 30ml Elseve + 1 adet Diane35 (6 Günlük Losyon) Sabah Akşam 1. Hafta
    300mg Seti + 30ml Elseve + 1 adet Diane35 + 30 Damla Nane Yağı (6 Günlük Losyon) Sabah Akşam 2. Hafta
    Dermaroller Haftada 1
    1 Saat Scalp Masaj 2 Günde 1

Önceki Tedavilerim;

10 Ay: Keto + Azelaik Asit + Çinko + B6 + Folik Asit + Elseve karışımlı krem
    1 Ay: Ru
    Düzensiz: Çeşitli yağlar vitamin ampülleri sıgır iliği v.s

SaçımınDoktoru Üyesi Kelcocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sizce arkadaşlar bir adam yıllar boyunca miracle kullansa hep o saçını koruyabilir mi
    Günlük ilaç hazırlıyorum içeriğim
    1 adet aldactone (100) mg
    1 adet diane35
    ikisini 80 derecelik kolonyada eritiyorum.

Günlük masaj ve dermaroller.

------------------------------------------------

Tedavi düzenim :
    1 gün aldactone+diane35 losyonu
    1 gün minox
    dönüşümlü kullanıyorum.
    ---------

setipiprantı sadece yaz aylarında kullanıyorum.

Sayfa 47/103 İlkİlk ... 3745464748495797 ... SonSon