Sayfa 85/103 İlkİlk ... 3575838485868795 ... SonSon
1028 sonuçtan 841 ile 850 arası

Konu: Saçımındoktoru sitesine direkt soru sorabilirsiniz...

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kemik oluşumu daha güçlü belirttiğiniz yerde, dökülen kısa saç tam terminal kökü olması gereken derinliğe ulaşamamış saçtır ve tedavilerle bunun sağlanması gerekir.
    üstad kastettiğiniz tedavi damar ve sinir ağının soğancığa doğru ilerlemesini ve dolayısıyla doku fonksiyonlarının kıl üretimine uygun hale getirilmesini mi sağlar nitelikte?
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    üstad kastettiğiniz tedavi damar ve sinir ağının soğancığa doğru ilerlemesini ve dolayısıyla doku fonksiyonlarının kıl üretimine uygun hale getirilmesini mi sağlar nitelikte?
    Evet bu şekilde ifade edebiliriz ya da belirttiğiniz ortamın oluşmasını sağlamak olarak da tarif edilebilir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet bu şekilde ifade edebiliriz ya da belirttiğiniz ortamın oluşmasını sağlamak olarak da tarif edilebilir.
    aynı durum kronikleşmeden detumescence therapy ile yoluna konulup stabil tutulabilir mi sizce? cevabınız için teşekkür ederim üstadım.
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynı durum kronikleşmeden detumescence therapy ile yoluna konulup stabil tutulabilir mi sizce? cevabınız için teşekkür ederim üstadım.
    Evet bu mümkün ancak bazı destekler söz konusu olabilir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Alıntı Thery Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam merhaba ben yaklasik 3 aydir miracle losyon kullaniyorum. Sipro orani %1.5 androcurdan 1 tane tablet atiyorum. İlk 2 ay hersey guzeldi ancak bu ay dokulme tekrar basladi ve losyonu surerken cok ince telli saclarla beaber normal saclarda elime gelmekte. Baxilarindada kok bulunmamakta. Sizce bu durumun sebebi nedir?
    Yardimci olurmusunuz

Yeni Üye
    Arkadaşlar cellagance losyonu nereden temin edebilirim

Yeni Üye
    Merhaba miracle hocama mesaj attım ama yoğunluktan görmedi galiba.Facebooktaki şu ürün nedir ne değildir bilgisi olan var mı merak ettim.yan etki durumundan falan hiç bahseden yok,içerik hakkında bilgide yok.

Yeni Üye
    arkadaşın tavsiyesiyle elseve arginin içine, diane 10 adet, dekort 10 adet karıştırıp 1 gün bekledikden sonra süzüp hazırlıyorum
    bunun yanında minoxil'il içine 10 adet avodart karıştırıyorum.
    bide 540 iğneli dermoroller aldım.

bunları sabah akşam kullanıyorum yaklaşık 4 ay oldu.
    ilk başta çok iyi geldi tüyler canlanmaya başladı iyi sonuçlar alıyordum ense bölgeside aynı şekilde kuvetlendi. resimleri mevcut gösterebilirim.
    ama 1 ay geçtikten sonra ne olduysa yavaşlamaya başladı hatta durdu. sanki yeniden zayıflıyor gibi.
    yardım edin lütfen

lacinia saç serumu diye birsey var acaba faydalımı

Arkadaşlar Allah aşkına surda yardımcı olucak kimse yokmu onlarca kişiye mesaj atıyorum gozunuzu seveyim bir dönüş yapın Allah için ya isyan ettim artık

Sayfa 85/103 İlkİlk ... 3575838485868795 ... SonSon