Sayfa 39/103 İlkİlk ... 2937383940414989 ... SonSon
1028 sonuçtan 381 ile 390 arası

Konu: Saçımındoktoru sitesine direkt soru sorabilirsiniz...

bence kan değerlerine de baktır bi ara bendede çok oldu özellikle donör bölgesinde
    b12 çok düşmüş 2. iğneden sonra dökülme olmadı donörden

Minoxil kullananlarin bi bolumu vucutta sirtta killanma yapio diyo.sahsen bendede oyle oluo.
    Nedeni nedir

Yeni Üye
    Arkadaşlar Selamlar.Yaklaşık 1,5 2 Sene önce miracle losyon ve min-dut kullanmıştım 6-7 ay süresince ve gayet iyi dönüşler aldım saç kalitesinin artışı yeni çıkışlar gibi.Uzun zaman sonra tekrar miracle losyonla tedaviye başladım.Min-dut losyonada başlamayı düşünüyorum ama minoxun döngü olayı beni çok düşündürüyor.Herşey iyi gidicek bir süre sonra biliyorum ama döngüden dolayı minoxa başlamaktan çekiniyorum.Siteden çok uzak kaldım.Belkide endişem yersizdir ? He birde ufak bir sorum daha olucak.Miracle losyonun içine avadort atmak ne kadar mantıklı ? İşe yarar mı ? Yeni başlayacağım tedavimde fikir ve önerilerinizi bekliyorum..

SaçımınDoktoru Üyesi polikarpos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    miracle losyonu aldactone olmadan sadece diane 35 ile hazırlarsak yine etkili olur mu acaba saçı kurutması hoşuma gitmiyor.

Yeni Üye
    Hocam donor kismi dediginiz sacin arka tarafiysa orada kesinlikle dokulmem yok

Benim merak ettigim minoxa 2.5 aylik aradan sonra donuste sok dokulme yasanir mi onu bilemiyorum?

Yeni Üye
    Hocam kafada sac cikartiyorsa vucuttaki killanmaya da katlanacagiz artik yapacak bisey yok lazer tedavisiyle cozulur en kotu ihtimalle

SaçımınDoktoru Üyesi polikarpos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    değerli miracle sorum hakkında görüşün nedir?

Alıntı hairhard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam kafada sac cikartiyorsa vucuttaki killanmaya da katlanacagiz artik yapacak bisey yok lazer tedavisiyle cozulur en kotu ihtimalle
    Tamamda anlamadigim minoxil nasil vucutta kil cikario .biz bunu kafaya sıkıyoz.
    Yada baska. Sebeptenmi forumun bilenleri bi cevaplasa

merhaba, dermaroller konularını okudum miracle hocam 1mm nin altında almayın tavsiyesinden sonra 1mm 540 iğneli dermaroller aldım .Fakat şimdi baktığımda bütün kitapçıklar saç için en fazla 0.75 mm öneriyor açıkçası korktum bi yardımcı olabilir misiniz .Dermarolleri şakaklarda (saçsız bölgede) ve ön bölgede kullanmayı amaçlıyorum saçlarım 6 7 cm var önerilerinizi bekliyorum ..

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Alıntı sven Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba, dermaroller konularını okudum miracle hocam 1mm nin altında almayın tavsiyesinden sonra 1mm 540 iğneli dermaroller aldım .Fakat şimdi baktığımda bütün kitapçıklar saç için en fazla 0.75 mm öneriyor açıkçası korktum bi yardımcı olabilir misiniz .Dermarolleri şakaklarda (saçsız bölgede) ve ön bölgede kullanmayı amaçlıyorum saçlarım 6 7 cm var önerilerinizi bekliyorum ..
    Korkacak bir şey yok her şeyi abartmayın lütfen. Ben kullanıyorum 1 mm'lik olanını. İlk aldığımda 1 hafta boyunca her gün kullandım üstelik. Şimdi haftada 2-3 değişiyor. Saçımın bütün alanına (tepe, ön, şakak, ensenin üst kısımları vs) hafif kanatacak kadar bastırarak hızlı hızlı, uyguluyorum. Sadece uzun saçla uygulaması zor olabilir o kadar.

Sayfa 39/103 İlkİlk ... 2937383940414989 ... SonSon