Sayfa 87/103 İlkİlk ... 3777858687888997 ... SonSon
1028 sonuçtan 861 ile 870 arası

Konu: Saçımındoktoru sitesine direkt soru sorabilirsiniz...

SaçımınDoktoru Üyesi
    selamün aleykum bisi cok merak ediyorum simdi dermaroller yada dermastamp yerine evde toplu igne ile sac derimize hafif aci vercek derece batirsak olur mu yani ayni etkiyi alir miyiz komik gelebilir bu soru ama cok merak ettim

toplu iğne faydadan çok zarar verir onu yapıcağına şeker aletlerinde olan insülin iğnesi kullan miraclede insülin iğnesi öneriyor zaten.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Mustaf02 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamün aleykum bisi cok merak ediyorum simdi dermaroller yada dermastamp yerine evde toplu igne ile sac derimize hafif aci vercek derece batirsak olur mu yani ayni etkiyi alir miyiz komik gelebilir bu soru ama cok merak ettim
    Olmaz!! 1. sebep onu yaparsan büyük ihtimal iltihap kapar. 2.si kalın olduğu için saç köklerine zarar verirsin.
    Güncel tedavim:
    Sabah akşam dekort
    Sadece akşam zyrtec
    Haftada 4-5 gün avodart
    Sabah akşam saç masajı
    kabuklu yer fıstığı, kabuklu ceviz ve bitter çikolata
    Sabah akşam 2-3 adet sarımsak
    Haftada 2 dermastamp 1.5mm aradaki günlerde 1mm de bastığım oluyor
    Minoxil'i fiyatının yüksek ve tansiyon ilacı olmasından ötürü bıraktım.

Proscar, Avodart ve Minoxil'le ilgili soru sormayın cevap vermeyeceğim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı odtulu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olmaz!! 1. sebep onu yaparsan büyük ihtimal iltihap kapar. 2.si kalın olduğu için saç köklerine zarar verirsin.
    satin almadan evde yapabilecegim bisi yok mu :/ hem ufak ufak zarar vermek degil mi amaç

satin almadan evde yapabilecegim bisi yok mu :/ hem ufak ufak zarar vermek degil mi amaç
    İnsülin iğnesi ucuz bir şey herhaşde 1 tl niz vardır...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnsülin iğnesi ucuz bir şey herhaşde 1 tl niz vardır...
    para sıkıntısı yokta , merak ettiğim evdeki şeylerle saç köklerini uyarabilir miyiz yani şimdi toplu igne falan olmaz mi miracle

para sıkıntısı yokta , merak ettiğim evdeki şeylerle saç köklerini uyarabilir miyiz yani şimdi toplu igne falan olmaz mi miracle
    Batacak kadar sivri ise ve dezenfekte edebiliyorsanız ekmek bıçağı bile olur evden çıkmam diyorsanız.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Batacak kadar sivri ise ve dezenfekte edebiliyorsanız ekmek bıçağı bile olur evden çıkmam diyorsanız.
    ee abi sonucta her igne batar , batmasindan kastın kanaması mı yoksa kızarması mi bi kere denemistim baya kizarmistı şakak kısmı biri iltihap kapar kökler zarar görür demisti korkup birakmistim

Birtane insülin iğnesi almak cidden zor değil iltihap kapıp kapmayacağını düşünmektense yani bir komşundan bile isteyebilirsin artık her evde bulunan şeyler

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı mfms35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birtane insülin iğnesi almak cidden zor değil iltihap kapıp kapmayacağını düşünmektense yani bir komşundan bile isteyebilirsin artık her evde bulunan şeyler
    bak ben açıklama yaptim , ben baska bisi sordum o kadar , insülin ignesi almak zor değil ve demek istediğim şu insülin ignesi aldik diyelim onu sadece batircaz mi yoksa baska bisi mi yapcaz , miracle abi sorun olmaz dedi toplu igne falan benim derdim o bi tek

Sayfa 87/103 İlkİlk ... 3777858687888997 ... SonSon