Sayfa 98/103 İlkİlk ... 488896979899100 ... SonSon
1028 sonuçtan 971 ile 980 arası

Konu: Saçımındoktoru sitesine direkt soru sorabilirsiniz...

Yeni Üye
    Yaşım 29 uzun zamandır saçsızım farklı yerlerden ve kişilerden mavi serum duydum, berberden aldım tüylenme yaptı ama ileriye gitmedi bende 1.5 ay kullandım zaten. Memur emeklisi gibi geziyorum ortada etkili bir ilaç bilgisi olan var mı lütfen yardımcı olun. Teşekkürler

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bende muhtemelen astım yada koah var. Pandemiden sonra teşhisini koydurmak için gideceğim ama artık şüphem kalmadı.

Bu tür hastalıklar saç dökülmesi nedenleri arasında gösteriliyor mu?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Fatihözt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Bi konu hakkında yardım alıcaktım günlük masaj yapan var mı? Varsa etksini görüyor mu? Ve bu linke koyduğum aletle masaj yapsam kafama elle yapmış kadar etkili olur mu malum ellerim yoruluyor valla https://m.trendyol.com/buffer/bokoma...chantId=148115
    O aletin hiç bir faydası yok, günlük masajı doğru olarak yapıyorum. Stabiliteyi korumaya yardımcı olan bir unsur. Tek başına kurtarıcı değil. Saç dökülen yerin merkezi sistem tarafından ölü bölge ilan edilmemesi için masaj gereklidir.

Banned
    Kardeşim miracle losyon, minoxil veya yanetkisiz olarak cell losyon, setitprant gibi losyonlar var forum da biraz araştırın isterseniz siteyi bişeyler bulursınuz umarım sağlıkcakla kalın

Yeni Üye
    Merhaba.
    Ben saç dökülmemle alakalı doktora gitmek istiyordum. Bunun öncesinde zeytinyağı sarımsak (yaklaşık 1 ay) ve bepantan, bemixli kürü (1kez) ve dermaroller (yaklaşık 1ay)uygulamaya başladım bunu baya sık 2 günde bir yaptım. Doktora gideceğim sıra tepe bölgesinde kabuklanma olduğunu fark ettim. Doktora gittin seboreik dermatit diye birşey söyledi. Şuan saçlarım ciddi anlamda yok oldu. Üst tarafları sanki yapışık gibi duruyor ayağa kalkmıyor. Daha önceden bende saç egzaması vardı da dermoreller mi bunu dağıttı olayı tam anlayamıyadım. Doktor şuan ketoral ve dermovate losyon verdi fakat korktuğum için diğer tedavileri bıraktım. Saçta hep kepek var.

merhaba ,liken pilanopilaris tedavisi hakkında görüşü veya bilgisi olan varmı

Banned
    Selamün aleyküm yaşım 23 ve git gide azalan bir saça sahibim aslında baya gitti yani şekil almıyor zaten 1 yıldır kısa geziyorum ama artık baya dökülmeye başladı ama iyi yani şu sadece Ekim ve Aralık arası birde Mayıs ayında şiddetli dökülüyor doktora gittim minoxilden öteye gitmedi minoxilede hiç başlamadım etkilerinin kısa süreli olduğunu ve maliyeti kadar ise yaramadığını bildiğim için benim mevzum saç dokulmesini durdurmak ve olanı korumak yeni saç çıkışı olmasada olur miracle losyonu kullanmak istiyorum ama benim saçım kuru ve cansız hiç yaklanmiyor bu losyon daha çok kuruturmu veyada yan etkileri nelerdir biri yardımcı ola bilirmi

Yeni Üye
    Alıntı miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar sitemiz ticari amaç güdülmeden sadece saç dökülmesi vb sorunlar yasayan bu konuda deneyimli ve bilgili bir ekiple hazırlanmaktadır. Siteye misafir olarak yada uye olarak girsenizde hertürlü saç ve cilt poblemleriniz hakkinda sorularınızı sorabilirsiniz. Bu sorularınıza konu hakkında deneyimli bir site paydaşı yada kurucu üye miracle cevaplandiracaktir. Lütfen sorularınızı yazmaktan çekinmeyin. Teşekkürler iyi forumlar.
    ÖNCELİKLE SİTEYİ VE FORUMU YENİ KEŞFETTİM. 28 YAŞINDA ERGENLİĞİ,NDEN BERİ SAÇ PROBLEMİ YAŞAYAN BİR KADINIM .

SÜRECİM ŞÖYLE İLERLEDİ.

ERGENLİK DÖNEMİME KADAR OLUK OLUK SAÇLARA SAHİP BİRİYDİM. ERGENLİĞE GİRDİKTEN SONRA SAÇLARIMO KISA KESTİRİP UZUN DÖNEM JÖLE VS KULLANDIM . O DÖNEM DÖKÜLMEM ÇOKMUŞ FAKAT BEN HİÇ FARKETMEDİM . DAHA SONRA DURUMU ANLADIĞIMDA BAYA GEÇTİ.

YILALRDIR ARA ARA YAĞLAR KULLANIRIM BAKIM YAPARIM . BAZI DÖNEMLER ÇOĞALIR SAÇLARIM . BAZI DÖNEMLERDE AŞIRI DÖKÜLÜR VE AZALIR. hATTA 20 YAŞIMDA SIFIRA VURDURDUM BELKİ TOPARLAR DİYE VE SIFIRA VURDUĞUMDA GÖRDÜMKİ ERKEK TİPİ DÖKÜLMEM MEVCUT. KAFAMIN ÜSTÜNDE SAÇ AZ YANLARDA ÇOK. GENETİK OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM .HALAMDA AYNI ŞEKİLDE KELLİKLE MÜCADELE EDİYOR MALESEF.

SONRA ÜMİDİMİ KESTİP VAR OLANLA YETİNMEYE ÇALIŞIYORDUM FAKAT ARA ARA GELEN PSİKOLOJİK BUHRANLARI ENGELLEYEMİYORUM. MEZOTERAPİ PRP DÜŞÜNDÜM AMA YAPTIRMADIM . hORMONLAR LA ALAKALI OLDUĞUNU BİLİYORDUM SORUNUN AMA HİÖ BU SİTEDEKİ GİBİ BİLGİ DOLU YAZILARLA KARŞILAŞMAMIŞTIM . OKUDUKCA KAFAM ALLAK BULLAK OLDU. SİZİN GİBİ HAKİM DEĞİLİM NE YAZIKKİ KONUYA. AMA OKUMADAN ÖNCE ZATEN DERMAROLLER ALIP SAÇIMA KULLANMAYI BUNUDA BADEM YAĞI VS GİBİ MADDELERİ KULLANIRKEN İYİ EMİLİR DÜŞÜNCESİYLE YAPACAKTIM. AMA BURADA YAPILAN KÜRLERİ GÖRÜNCE ŞOK OLDUM .

MİRACLE LOSYONU GÖRDÜM . ERKEKLER KULLANMIŞ GENELDE . BU ARADA MİNOXİLİDE DUYMUŞTUM AMA HAYAT BOYU KULLANIM DÖKME ÇIKMA GİBİ DURUMLARIN İÇİNDE KALMADAN DAHA ZARARSIZ BİR ŞEYLER VARMIDIR ONU ARAŞTIRIYORUM ŞU AN .

TEST YAPTIRMADIM DEĞERLERİMDE ABSÜRD BİR DURUM YOKTUR DİYE DÜŞÜNÜYORUM DAHA ÖNCE VİTAMİN VS YAPTIRDIM VE ÇIKMADI AMA HORMONLARIMDA FİKRİM YOK.

YARDIM İSTEĞİM ŞU YÖNDEE -->>>>

KENDİME BİR LOSYON OLUŞTURACAĞIM AMA NE OLUŞTURMAM GEREKTİĞİNİ BİLMİYORUM . BİLGİLER DENİZİNDE KAYBOLDUM DİYEBİLİRİM. MİRACLE LOSYONU HERKES KULLANABİLİR Mİ ? KİMLERE YÖNELİKTİR ? NE TAVSİYE EDERSİNİZ. SÜREKLİ KULLANIM GİBİ BİR ZORUNLULUĞU VAR MI ? HAYAT BOYU YANİ. GENETİK ERKEK TİPİ DÖKÜLMEME NASIL BİR ÇARE BULABİLİRim .BU LOSYON DENEMEYE DEĞERMİ BENİM SORUNUM İÇİN. YOKSA YANLIŞ BİR DENEMEMİ YAPMIŞ OLURUM . LÜTFEN ÖNERİLERİNİZE TALİBİM .

ŞİMDİDEN HER TEŞEKKÜR EDERİM .

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Değerli arkadaşlar, proscar kullananlar hapı sabah mı alıyorlar yoksa akşam mı? nedeniyle birlikte paylaşırlarsa sevinirim.
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

SaçımınDoktoru Üyesi
    proscarında procecianında kağıtlarına baktım aç tok farketmez diyor zaman belirtmemiş 2sindede o zaman onemi yok olsa belirtirdi.ben procecia kullanıyordum proscar ucuz diye ona gectim .2side aynı fark yok sabah akşam onemli değil.bir ara akşam falan derlerdi oyle kalmış aklımda ben sabah içiom.

Sayfa 98/103 İlkİlk ... 488896979899100 ... SonSon