Sayfa 89/103 İlkİlk ... 3979878889909199 ... SonSon
1028 sonuçtan 881 ile 890 arası

Konu: Saçımındoktoru sitesine direkt soru sorabilirsiniz...

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Josef35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam hangi bebe şampuanını kullanıyorsun diğer konudan yazdım ama görmemişsin sanırım buradan bakar mısın?
    Walla bimden aldığım agu baby isimli bebe şampuanını kullanıyorum fena değil şimdilik.haftada 1 de ketoral şampuan kullanıyorum.

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yankialk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam mesaj kutunuz dolu ama müsait iseniz mesaj kutunuzu boşaltabilir misiniz?
    Msjları sildim dostum

Yeni Üye
    Soyle bir sorum var benim saclarimin durumu ne cok kotu ne cok iyi on kisimlarda hafif belli olmayan bir seyrelme var sakaklarim normal durumda. Minoxidil e baslicam ama kullanimi konusunda gunde 1 kez yatmadan once 5 fıs sıksam on bolgeye sabahta yikasam bu sekilde devam etsem bi sonuc elde edebilir miyim ? Yoksa kesinlikle sabah da 5 fıs sıkmam mi gerekir ?

Yeni Üye
    Hepinize selamlarimi sunarim. Siteye yeni kaydoldum ve aklimdaki sorulardan kurtulmak istiyorum. Forumu yeterince baktim ama sorularimin cevabi bulamadım. Sorularımi cevaplayan herkese tesekkür ederim.
    1. Sorum saçın kolestrolle bağlantısı. 6 ay önce çektirdiğim kan tahlilinde normal kolestrolum 199 (max sınir aralığı 200) çıktı. Kötü kolestrol de 10 değerlik farkla yüksek çıktı. Bu durum saca zarar verir mi eger verirse saç nasil tepki verir?
    2. Sorum tiroit. Tiroit testlerime göre serbest t3 yuksek digerleri normal. Doktorlardan hic biri tiroit sonuclarına anlam veremedi. Bir teşhiste koyamadılar. Bu durum saçta sıkıntı yaratabilir mi?
    3. Sorum Sakaklarimda açılma var fakat sıradisi olan nokta tekrar kapanip aciliyor. On saclarim bazen kuvvetleniyor bazen yerin dibinde oluyorlar. Bu bahsettigim sebepler AGA gibi etki gostermesi olabilir mi ?
    4. Sorum eğer aga derseniz sizce minoxidil kullanmalı mıyim? Döngü durumlarindan ve şok dökulmeden korkuyorum. Yaşım 20. Sorumu cevaplayanlar için çok teşekkür ederim.

Yeni Üye
    Cevaplayacak yok mu :/

Alıntı Sacasigi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cevaplayacak yok mu :/
    Sorun varsa en güvenliden başlayarak etkenleri kullanmaya başlayacaksınız bu kadar basit sürecinizde ki detay ve anektodları siz ileteceksiniz sorun yoksa da zaten bir şey kullanmacaksınız.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

merhaba arkadaşlar. Türkiye'de yeni yöntem bulunmuş. mavi bir sıvı.(ismi, markası yok) saç çıkardığını iddia ediyor. kullanan bilen var mı?
    Tedavim:

1. Miracle losyon: günde 2 defa (04.12.2015) + avodart+ allerset şurup

2. Krem.: (09.12.2015)

3. Dalin şampuan nizoral şampuan(haftada 2 defa)

4. Dermoroller (0.5)

5. Biotin 10mg

6. Yeşil çay

Yeni Üye
    @miracle merhaba, ben evde saç mezoterapisi yapmak istiyorum. Araştırdğım kadarıyla içerisinde demir glukonat, tiamin, Biotin, Pantenol, hyaluronic asit, retinoik asit, dutasterit, minoxidil var. Bunları karıştırıp dermaroller ile uygulamayı düşünüyorum. Fakat bunların bazıları ampul, bazıları hap formunda. Nasıl yapabilirim ve başka tavsiyen varsa paylaşırsan çok sevinirim. Bu arada bayanım bu ilaçların benim için uygun mu. Teşekkür ederim 😊

SaçımınDoktoru Üyesi
    İyi günler bişi sorcaktım , cevap verirseniz çok sevinirim 16 yaşındayım kafama takılan soru şu
    Parmak uçlarımı saç derime dokunduruyorum ve parmak uçlarım ıslak gibi oluyo oysaki saçlarım 3 günde falan yağlanıyor , yıkasam ertesi gün saç derime dokunsam parmak uçlarım ıslak fakat saçlarım kuru oluyo neden saç derisi böyle egzama var diye tahmin ediyorum bazen bu artıyor saç dipleri ağrıyor bazen azalıyor

Yeni Üye
    Arkadaslar minoxidil etkisini ne zaman gosterir 1 ay gecti ama hicbir degisim gozlemleyemiyorum saclarim sadece cok cok cok hafif seyrek bir bolgede daha uzun sure mi beklemem lazim

Sayfa 89/103 İlkİlk ... 3979878889909199 ... SonSon