Sayfa 27/103 İlkİlk ... 1725262728293777 ... SonSon
1028 sonuçtan 261 ile 270 arası

Konu: Saçımındoktoru sitesine direkt soru sorabilirsiniz...

Yeni Üye
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kreme karıştırmadan önce hapları güzelce ezdikten sonra alkol içrerikli bir sıvıyla macun haline getirin ondan sonra kreme ekleyin.
    çok teşekkürler dermorollerı temizlemek için verdikleri sprey olurmu acaba üzerinde yazanlar ; ısoproply alchol, deinozed water

SaçımınDoktoru Üyesi
    modlara ve admine buradan açık çağrı yapıyorum, forumdaki bilgiler kontrolden çıkmak üzere. bizim bu başlıktaki gibi zararsız konuları irdelememiz lazım ancak farkındaysanız sadece forumda onlarca insan androcur gibi ilaçlar kullanıyor. daha üye olmayıp sadece okuyarak kullananlar var. ben forumun bir üyesi olarak bu duruma göz yumulmasından rahatsızım. androcur gibi bir ilacın tümörlere varan yan etki skalası var, fakat insanlar forumdaki sonuçları görerek leblebi yutar gibi bu ilaçları kullanıyor. bu duruma acilen müdahale edilmesi gerekiyor. fda onayı almayan maddelerin oral kullanımının özendirilmesine dair tüm konular kapatılmalı, bilgi amaçlı açılanların başına da büyük puntolarla uyarılar yazılmalı. veya yönetimin uygun gördüğü alternatif bir çözüm geliştirilmeli. yoksa 'androcur + proscar + avodart + bilmemne hepsinden günde 1'er tane içiyorum' gibi yazıları daha çok görürüz. bu konu çözülmezse şahsen bu forumun parçası olmaya devam edemem.

bu mesajı buraya yazmamın sebebi moderatörlerin mesaj kutusunun ekseriyetle dolu olmasıdır.

2. saç ekimimi bir ay içerisinde gerçekleştirmek istiyorum...Seyrelme söz konusu...Ve bu operasyon tamamen dökülmüş alana göre daha zor ve köklerin ölme ihtimalini göz önünde tutarsak riskli...Sizlerden görüşünü almak istediğim konu;Serkan Aydın,Resul Yaman,Avicenna hastanesi arasından hangisini seçmem daha uygun olur?2. defa saç ektiren arkadaşlarımızın da bu konuda tavsiyelerini ve görüşlerini bekliyorum...

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yer
    konya
    Dün eczanede Vitastiq denilen bir aletle vitamini ve mineral değerlerim baktım çalışma prensibi parmaklarda akupunktur noktalarından ölçüm yapıyor. Biotin hariç bütün değerlerim yerlerde çıktı. Yarın gidip hastanede ölçüm yaptıracam böylece makinenin doğruluğu ortaya çıkar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yer
    konya
    Makinenin ölçüm değerleri bu şekilde.
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi DSC_0005.jpg‎   DSC_0006.jpg‎   DSC_0007.jpg‎  

Miracle losyona ek ketoral alzederm kremlerini kullanmak istedim ama alzederm artık piyasada yokmuş. Ketoral aldım.
    Losyondan önce sadece ketoral kullansam faydası olur mu yoksa alzederm yerine ne kullanmalıyım arkadaşlar?

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ah o saçlarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle losyona ek ketoral alzederm kremlerini kullanmak istedim ama alzederm artık piyasada yokmuş. Ketoral aldım.
    Losyondan önce sadece ketoral kullansam faydası olur mu yoksa alzederm yerine ne kullanmalıyım arkadaşlar?
    Azelderm yerine değil ama bileşiminde A vitamini bazlı retinoik asit bulunan acnelyse kremi kullanın hocam,yalnız kullanırken dikkat bileşimindeki retinoik asit miktarı tretinin iki misli,ben keto kremle birebir karıştırıp kullanıyorum ama galiba fazla kaçırıyorum bazen alnıma doğru harita gibi izler oluşuyor.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Azelderm yerine değil ama bileşiminde A vitamini bazlı retinoik asit bulunan acnelyse kremi kullanın hocam,yalnız kullanırken dikkat bileşimindeki retinoik asit miktarı tretinin iki misli,ben keto kremle birebir karıştırıp kullanıyorum ama galiba fazla kaçırıyorum bazen alnıma doğru harita gibi izler oluşuyor.
    Hocam sağolun paylaşım için. Peki sadece ketoral kullansam etkisi ne derece olur ve sabah akşam mı yoksa tek öğün mü kullanmak doğru olur?

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [QUOTE=Ah o saçlarım;49717]Hocam sağolun paylaşım için. Peki sadece ketoral kullansam etkisi ne derece olur ve sabah akşam mı yoksa tek öğün mü kullanmak doğru olur?[/QUOTE

Sadece ketoral etkisi sınırlı kalacaktır ama tek keto kullanacaksanız sabah-akşam kullanmalısınız.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

[QUOTE=Kazakcemil;49718]
    Alıntı Ah o saçlarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam sağolun paylaşım için. Peki sadece ketoral kullansam etkisi ne derece olur ve sabah akşam mı yoksa tek öğün mü kullanmak doğru olur?[/QUOTE

Sadece ketoral etkisi sınırlı kalacaktır ama tek keto kullanacaksanız sabah-akşam kullanmalısınız.
    Hocam acnelyse 2016 fiyatı görünmüyor. O da mı piyasada yok acaba?

Sayfa 27/103 İlkİlk ... 1725262728293777 ... SonSon