Sayfa 52/103 İlkİlk ... 242505152535462102 ... SonSon
1028 sonuçtan 511 ile 520 arası

Konu: Saçımındoktoru sitesine direkt soru sorabilirsiniz...

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizdeki miracle losyon bu konuda rüştünü ispatladı hocam ayrıca haftda 2-3 kere polen maskesi, yine haftada 2-3 defa z.yağı-badem yağ-biberiye yağı karışımı bu saydıklarımı 20-25 dkk masaj yaparak cilde yedirirseniz farkı görürsünüz.
    Eyvallah hocam başlıyorum önümüzdeki hafta.

Yeni Üye
    Miracle losyonum bitti, Elseve yok. diger alternatif yok. Eczaneden yüzde 50 alkol, yüzde 5 karisim yaptirmak istedim, yasakmis oda. Losyonsuz kaldim bu sicaklarda. Yardim önerisinde bulunabilecek birisi yok mu? Simdiden tesekkürler.

Alıntı Ribery Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle losyonum bitti, Elseve yok. diger alternatif yok. Eczaneden yüzde 50 alkol, yüzde 5 karisim yaptirmak istedim, yasakmis oda. Losyonsuz kaldim bu sicaklarda. Yardim önerisinde bulunabilecek birisi yok mu? Simdiden tesekkürler.
    80 derece kaliteli bir kolonya içerisine % 20 gliserin (gliserin oranı yoğunluğa göre istediğiniz kadar attırıp azaltabilirsiniz) her türlü losyonunuzda yeteri kadar etkin olacaktır.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör Requiem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ribery Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

carrefoursa'nın sitesinde elseve sprey satılıyor. sipariş verdiğin zaman evine kadar getiriyolar.

Yorumumu okudunuzmu , ben bioxin kullanıyorum hala miracle losyona başlamam sakıncalı olurmu

SaçımınDoktoru Üyesi SacimYok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Requiem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    carrefoursa'nın sitesinde elseve sprey satılıyor. sipariş verdiğin zaman evine kadar getiriyolar.
    Carrefursa belirli illere hizmet veriyor hocam. Mesela Adana'da küçük dükkanlar dışında real carrefursa da gidip alınabiliyor. Watson gratiste vs beyaz şişe satılıyor.

Bu yeni versiyon şeffaf şişe olanın içeriği farklı mı ? Çözücü değil mi bilgisi olan var mı ? Miracle hocam kolanya 80 derece öneriyor ama yinede aklımızda kalsın

Arkadaşlar bulunduğum şehirde elseve argine direnç losyon bulamıyorum elinde olupta veya bulunduğu yerde losyono ulaşabilen bir arkadaş bana ücreti karşılığında gönderebilir mi

Dermaroller yerine insülin iğnesi kullanıyorum acaba sürekli yenisini almak yerine dezenfekte ederek kullanmamda bir sakınca var mı? Etil alkolle (kolonya) dezenfekte yeterli olur mu?

Yeni Üye
    Selamlar herkese. Arkadaşlar min-dut ve miracle losyon kullanıyorum. Miracle de 3 kutu aldactone kullanıyorum. Ancak losyonlar resmen etkisini kaybetti. Yani dökülme dongü veya dönemsel gibi de durmuyor. Elimi her sacıma attıgımda 1 2 tel geliyor. Günde 100 150 tel arası dökülüyordur. 6 ay kadar sadece min dut kullanip dökülmeyi durdurmustum. Nisan sonu mayis başı gibi dökülme tekrar başlayınca miracleyi de tedaviye ekledim. Başta toparlar gibi olsada haziran ortalarından itibaren tamamen sıfır etki. Dedigim gibi döngü gibi bişey de degil galiba çünkü aşırı uçuk bir dökülme değilde sanki hiçbir losyon kullanmiyormusum gibi dökülüyor. Uygulamayı da sadece akşamları 1 saat arayla yapabiliyorum sadece.önce miracle sonra mindut. Sabah saçlar çok seyrek gözüküyor olmuyor malesef. Aklımda iki fikir var bir danışayım arkadaşlar. İlki oranları arttırmak. Dutasteride 10dan 15e diane 1.5 kutuya. Ikincisi de bu iki losyondan birini sabahta kullanmak. Ancak kafamda sadece 1 saat tutabilirim ardından yıkarım. Bu noktada şunu sormak istiyorum. Hangi losyonu sabah kullansam daha etkili olur.
    Tabi losyonu 1 saat kafada turmak işe yarar mı o da ayrı konu.
    Neyse arkadaşlar bi akıl verirseniz cok sevinirim. Tabi yeni fikirlere de hayir demem. Cevaplar icin simdiden tesekkurler

Alıntı Ogzz89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar herkese. Arkadaşlar min-dut ve miracle losyon kullanıyorum. Miracle de 3 kutu aldactone kullanıyorum. Ancak losyonlar resmen etkisini kaybetti. Yani dökülme dongü veya dönemsel gibi de durmuyor. Elimi her sacıma attıgımda 1 2 tel geliyor. Günde 100 150 tel arası dökülüyordur. 6 ay kadar sadece min dut kullanip dökülmeyi durdurmustum. Nisan sonu mayis başı gibi dökülme tekrar başlayınca miracleyi de tedaviye ekledim. Başta toparlar gibi olsada haziran ortalarından itibaren tamamen sıfır etki. Dedigim gibi döngü gibi bişey de degil galiba çünkü aşırı uçuk bir dökülme değilde sanki hiçbir losyon kullanmiyormusum gibi dökülüyor. Uygulamayı da sadece akşamları 1 saat arayla yapabiliyorum sadece.önce miracle sonra mindut. Sabah saçlar çok seyrek gözüküyor olmuyor malesef. Aklımda iki fikir var bir danışayım arkadaşlar. İlki oranları arttırmak. Dutasteride 10dan 15e diane 1.5 kutuya. Ikincisi de bu iki losyondan birini sabahta kullanmak. Ancak kafamda sadece 1 saat tutabilirim ardından yıkarım. Bu noktada şunu sormak istiyorum. Hangi losyonu sabah kullansam daha etkili olur.
    Tabi losyonu 1 saat kafada turmak işe yarar mı o da ayrı konu.
    Neyse arkadaşlar bi akıl verirseniz cok sevinirim. Tabi yeni fikirlere de hayir demem. Cevaplar icin simdiden tesekkurler
    Aşırı bir dökülme değil ve dökülme tek ölçüt değildir uzun vadede genel durumun değişip değilmemesi ön emlidir zaman zaman herkeste olur dökülmede artış.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 52/103 İlkİlk ... 242505152535462102 ... SonSon