Sayfa 99/103 İlkİlk ... 4989979899100101 ... SonSon
1028 sonuçtan 981 ile 990 arası

Konu: Saçımındoktoru sitesine direkt soru sorabilirsiniz...

SaçımınDoktoru Üyesi kelaynak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Violator Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Değerli arkadaşlar, proscar kullananlar hapı sabah mı alıyorlar yoksa akşam mı? nedeniyle birlikte paylaşırlarsa sevinirim.
    Hormonal etkili ilaçları gece almak daha doğrudur. Çünkü bilimsel olarak hormonlar en çok gece aktif hale geliyor. Ama etkinliğine bakarsak sabah veya akşam almanın çok fark ettiğini düşünmüyorum.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Violator Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Değerli arkadaşlar, proscar kullananlar hapı sabah mı alıyorlar yoksa akşam mı? nedeniyle birlikte paylaşırlarsa sevinirim.
    Hocam proscar yan etki yaptı mı
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam proscar yan etki yaptı mı
    Minoxil ve miracle losyona 2 ay ara vereceğim, 1 haftadır proscar(1/4) kullanıyorum şimdilik bir problem yok.
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

SaçımınDoktoru Üyesi shadow1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhabalar herkese, sizce 1 sene içerisinde nw 0'dan nw1 olan birisi topikallerle nw0'a geri dönüş sağlayabilir mi?

Arkadaşlar merhaba
    Forma yeni katıldım incelemelerim doğrultusunda başta miracle arkadaş olmak üzere çok faydalı tedavi ve uğraşlar görüyorum inşallah herkes istediği sonuca ulaşır benim sorunum 34 yaşında yağlı ince telli seyrek bir saç yapısına sahibim 2 yıla yakındır xpecia tablet ve hairforte kullanıyorum saçlarım şu aralar çok incelip seyrekleşti başka tedavi denemek istiyorum miracle,cellange losyonlar yada daha etkili bir tedavi uygulamak istiyorum miracle arkadaşımız başta olmak üzere herkesin önerisini ve görüşlerini bekliyorum şimdiden teşekkürler

Yeni Üye
    Merhaba arkadaşlar 2 gün önce triloğa gittim saçım için saçımı inceledi doktor hanım bana genetik dokulmem olmadığını söyledi ama saçımda incelemeler olduğunu istersem procapil etkeni olan bir ilacı 3 ila 6 ay arası kullan dedi. Benim merak ettiğim bu ilaç genetik dokulme için değil mi

SaçımınDoktoru Üyesi shadow1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    procapil yerine seti,cell deneyebilirsin

Yeni Üye
    Merhaba siteye yeni üye oldum o yüzden hangi konuya yazmam gerektiğini de bilmiyorum. Benim de erkek tipi saç dökülmem var daha önce minoksil kullandım saçlarım iki katına çıkmıştı sonra bıraktım çok hızlı şekilde döküldü. Tekrar kullanmaya başladım ama hiç etkisi olmadı. Bazı yorumlarda minoksil bırakılınca tekrar etkisi olmaz yazıyordu. Benim gibi bırakıp başlayan var mı etkisi olur mu acaba ?

Yeni Üye
    Minoksil saçımda aşırı kepek kabuklanma ve kaşıntı yapıyor 4 aydır dökülme durmadı bu 4 aylık süreçte saçlarım tamamen açıldı. Erkek olmadığım icin ekim de olmuyor. Bilenler yazabilir mi lütfen bu kepeklenme sorununu nasıl çözebilirim. Yada kepek yüzünden mi dökülme devam ediyor benim gibi ilacı bırakıl başlayan var mı ?

Yeni Üye
    Merhaba

28 yaşında bir bayanım . Çare aramaktayım . okuyorum okuyorum ama her yazıda farklı bir terim önüme çıkıyor. Yokmudur tüm maddelerin ne için kullandığınızı yazan bir başlık . Kafam allak bullak okumak değil sorun . kendi tedavimi başlatmak için losyonlardan hazırlamak istiyorum ama yazdıklarınızı kadınlar kullanırmı etken madde ne . ne ne için kullanılır hakim olmadan kendi doktorum olamam ama tüm bu terimler allak bullak ediyor beni bir yardım lütfen . başlık filan vbarsa bunla ilgili lütfen gönderiniz. Erkek tipi dökülmem var dönemsel değişiyor bazen çok dökülüyor bazen duruyor aylarca . doktora gittim bir çok defa boşa gitti . siteyi keşfedince bi,raz biraz ne olduğunu anlıyorum ve ona göre bir tedavi oluşturacağım . Tavsiyesi olan varsa başım üstüne buyrunuz .

şimdiden teşekkürler, sevgiler

Sayfa 99/103 İlkİlk ... 4989979899100101 ... SonSon