Sayfa 88/103 İlkİlk ... 3878868788899098 ... SonSon
1028 sonuçtan 871 ile 880 arası

Konu: Saçımındoktoru sitesine direkt soru sorabilirsiniz...

Hocam 5gr minoks 4gr azelaik asit karsimima 60 ml alkol 30ml gliserin 10 ml destile su girdim minoks ve azellaik asite yaptığım karisimi güçlendirmek için ekstradan ne girmemi tavsiye edersin benim tepe kısmı gitmiş ve ön taraflarda seyreklik çoğalmaya başladı

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet bu mümkün ancak bazı destekler söz konusu olabilir.
    üstad detumescence therapy'e ek belirttiğiniz destekler nelerdir? verdiğiniz değerli bilgiler için teşekkür eder iyi günler dilerim.
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    Tüm forum sakinlerine merhabalar.
    Yaşım 38. Saçım 20'den bu yana dökülüyordu. Ön ve tepe bölgesi tamamen açık olan alana dokuz ay önce on beş saat süren saç ekimi yaptırdım. Yani döküleceği kadar döküldükten sonra ektirdim diyebilirim.
    Ekimde ön bölgeye yoğunlaşıldığı için tepe bölgesi oldukça seyrek kaldı. Önden bakınca sıkıntı yok lakin arkadan ya da yukarıdan bakınca kellik devam ediyor.
    Aslında planım bir yılı devirdikten sonra ikinci uzun seansa da girip tepe bölgesine yoğunlaşılmasını istemek, verici bölgede oluşacak seyrelmelerin ve ekili bölgede istenilen yoğunluğun oluşmaması durumuna göre saç similasyonu ile açıklıkları kapatmak.
    Lakin bu süreç toplamda iki iki buçuk yıl sürecek. Çünkü ilk ekimin sonucuna göre ikinci ekimi yapmak için en az bir yıl, ikinci ekimden sonra similasyon için de yine en az bir yıl beklemek gerekiyor.
    Bu süreçte, henüz ölmemiş kökleri canlandırabilir miyim diye çam yağı, hairforte, xpecia, merdiven altı üretim saç çıkaran losyon ve son olarak minoxil kullanımına başladım.
    Ekimden önce de sonra da Hairforte bir işe yaramadı. Altı tüp bitirdim. Boş ürün.
    Hairforte ile kullandığım Xpecia da bir işe yaramadı lakin Minoxil ile birlikte denemek, daha doğrusu içeriğindeki Saw Palmetto'nun DHT'yi cinselliğe yan etkisiz bloklayacağını araştırdığım için yeniden sipariş verdim. Bu bilgim ne kadar doğru tartışılır zira yabancı kaynaklarda Saw Palmetto sendromu yaşayanların yazdıklarını da okudum. Lakin bu sendromu yaşayanlar genelde 20 yaş altı kişilerdi. Yani daha erkekliği tam oturmadan, DHT'ye ihtiyacı varken bloklayanlar olmaları içimi bir nebze rahatlatıyor.
    Merdiven altı saç çıkaran losyon sarı tüylenme yaptı lakin içeriğini bilmediğim ve satıcısına güvenemediğim için bu macerayı sonlandırıp Minoxile başladım.
    Minoxil içine on Avodart atılarak birlikte daha iyi etki ettiğini buradan okudum.
    Yurtdışından FDA onaylı Minoxidil sipariş etmek üzereyken %10 oranlı Minoxidil de olduğunu ve daha iyi etki ettiğini lakin FDA onayı olmadığından doktorların sorumluluk almadığını okudum.
    Spiro ile ilgileniyorum lakin henüz az bilgiye sahibim.
    Sonuç itibariyle;
    Birinci etken maddem Minoxidil olmak üzere; %10 mu yoksa FDA onaylı %5 mi almalıyım?
    Günde iki kez kullanacağım Minoxidil ile DHT bloklamak için en sağlıklı yöntem Procapil midir (onu da yurtdışından alacağım) yoksa Saw Palmetto mudur?
    Şu an saat 10'da Minoxil, 16'da Hairforte, 22'de Minoxil kullanıyorum. Elimde kalan son Hairforte olduğu için bittiği gibi bir daha yüzünü görmem. Yurtdışından etkili Procapil ürünü kullanan arkadaşım var mı?
    Okuduğunuz için teşekkür ederim.

SaçımınDoktoru Üyesi jackal__1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hair forte u çöpe atabilirsiniz,sitede biraz araştırma yapmanızda fayda var piyasada ticari amaçla üretilmiş ürünlerin kalıcı bir faydası olması-faydası olsa baska bir zararı olmaması mümkün değil.
    Şimdi arkadaşlar gelelim benim çok ilginç soruma.Bu soru çok saçma,ilgisiz imkansız da olabilir.Ama ya tutarsa misali.Yaradılış gereği her şey zıttı olan şeyle etkileşime giriyor.Vel hasıl kelam işin özeti Kafaya virüs enjekte etmek ) Grip aşısında bu yontem gribin karsısında direnmiyor mu.Saç için niye olmasın
    TEDAVİM
    *Cellagance Losyon (Ekim 2016)
    *Saf minoksidil (Günde 1 defa) (Ağustos 2016)
    *Dermarollar 540 iğne 0.75 mm(Düzensiz)
    *Biotin 5 mg (Günde 1 ) (Agustos 2016 haftada 2)
    * Konazol şampuan (haftada 2)
    * Ketoral krem (sakaklar) (Hemen hemen her gün)

BIRAKTIKLARIM
    --Bioxinin Forte Sprey (%5 Minoksidil)(2 dk masaj) Baslangıc (Temmuz 2015)
    --(%3 Procapil) Sabah-Akşam (2 Dk masaj) Baslangic (Mayıs 2016) (Eylül 2016)

embriyonik kök hücreler zamanında paylasılmıstı aslında.Hatta acell matrixe kadar gittik.Bir sonuc alamadık onlardan herhalde.
    TEDAVİM

BIRAKTIKLARIM

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6230612/
    Ciddi yaralanmalar karsısında hızlandırılmış ve izsiz iyileşme.
    CACİPLİQ 20 ®
    TEDAVİM

BIRAKTIKLARIM

Arkadaslar masajda saç dökülmesinde önemli bir yere sahip biliyorsunuz.Bazılarımız maalesef buna eriniyor bende tam bu noktaya değinmek istiyorum.Bayanların kullanmıs oldugu tokaları dilediğiniz gibi tasarlayabilirsin fakat mantık olarak bu özellikle tepe kısmında derinin katlanmasını saglayacak nitelikte ..Açılır kapanır büyük tokalar kast ettiğim
    TEDAVİM

BIRAKTIKLARIM

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaklaşık 1.5 aydır peptid+seti kullanıyorum.ilk zamanlar hızlı bi güçlenme saçlarda koyulaşma artış gördüm.son 1 haftadır bi hacimsizlik var saçlarda.saçlarım uzun ama dökülenlerin hepsi kısa saçlar.yenilendiğini düşünüyorum.bakalım en az 5 ay daha kullancam.sonuçları burdan bildiririm.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı skorfit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaklaşık 1.5 aydır peptid+seti kullanıyorum.ilk zamanlar hızlı bi güçlenme saçlarda koyulaşma artış gördüm.son 1 haftadır bi hacimsizlik var saçlarda.saçlarım uzun ama dökülenlerin hepsi kısa saçlar.yenilendiğini düşünüyorum.bakalım en az 5 ay daha kullancam.sonuçları burdan bildiririm.
    Hocam hangi bebe şampuanını kullanıyorsun diğer konudan yazdım ama görmemişsin sanırım buradan bakar mısın?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı skorfit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam mesaj kutunuz dolu ama müsait iseniz mesaj kutunuzu boşaltabilir misiniz?

Sayfa 88/103 İlkİlk ... 3878868788899098 ... SonSon