Sayfa 83/103 İlkİlk ... 3373818283848593 ... SonSon
1028 sonuçtan 821 ile 830 arası

Konu: Saçımındoktoru sitesine direkt soru sorabilirsiniz...

Arkadaşlar ağızdan alacağınız hiçbir hap sizin saçınızın çıkmasını sağlamaz. Bunu kafanıza sokun.

Elinde fazla DMSO olan varmı. 1 Litreden az bulamadım ve 300 lira fatura çıkardılar bana. Ücreti karşılığında alabilirim. Setiyi şimdilik gliserinle hazırladım. DMSO şart mı acaba ve emilimi daha mı iyi?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı sacımdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ağızdan alacağınız hiçbir hap sizin saçınızın çıkmasını sağlamaz. Bunu kafanıza sokun.
    Bunu vitamin hapları için mi söylüyorsun yoksa genel olarak mı?dıştan sürülen şeyler mi saç çıkartır demek istiyorsun?

Arkadaşlar merhaba.Miracle losyon için elseve bulamadım.Clean clear diye bir cilt losyonu aldım.İçerisinde alkol,salisik asit ve gliserin bulunuyor.Uygun olur mu ?

Alıntı Hakan360 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba.Miracle losyon için elseve bulamadım.Clean clear diye bir cilt losyonu aldım.İçerisinde alkol,salisik asit ve gliserin bulunuyor.Uygun olur mu ?
    Arkadaşlar sorunun cevabını ben de merak ediyorum bir bilen söyleyebilir mi?

Yeni Üye
    Merhaba dahili veya harici ilaç kullanmak istemiyorum, kıl köklerim zayıf, bunun sonucunda saç kalitesi düştü ve yavaş uzuyor. Yeniden güçlendirmek istiyorum, genetik değil, sürekli fiziksel müdahele sonucu yıprandığı için zayıfladı. Harici olarak maske, serum, tonik vs. gibi yöntemler uygulamak istiyorum, kafa derisine sürdüğümüz şeyler deri altına ve kıl köküne nasıl nüfuz eder? Doğal yöntemler arıyorum, sarımsak suyunun dmso gibi bir etki yarattığı ve kıl köküne nüfuz ettiği söyleniyor mesela. Bu ne kadar doğru? Doğruysa kıl kökünü besleyecek bir şeyi sarımsak suyuyla birlikte sürdüğümüzde kökü beslemiş olur muyuz?

Banned
    Elimde natrol biotin 10000mcg hap var hazırladığımız miracle losyon yada minox içine atıp eritsem faydası olur mu saça?

Yeni Üye
    Alıntı M4jeste Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elimde natrol biotin 10000mcg hap var hazırladığımız miracle losyon yada minox içine atıp eritsem faydası olur mu saça?
    Kafadan emilip fayda edeceğini sanmıyorum. 10 mg çok abartı bir rakam, 2 ye bölüm her gün oral yolla tüketin. 3-4 ay sonra kollarınızda ki kılların kararmasından anlarsınız faydasını

Banned
    Alıntı holyone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kafadan emilip fayda edeceğini sanmıyorum. 10 mg çok abartı bir rakam, 2 ye bölüm her gün oral yolla tüketin. 3-4 ay sonra kollarınızda ki kılların kararmasından anlarsınız faydasını
    Işte tüm vücuda değilde gerekli olan yere etki etsin istiyorum bahsettiğim şekilde mümkün değil mi
    Yada ayrı bi solüsyon hazırlasam alkol ppg falan

Kök hücre tedavisisinin faydası varmı yaptırmayı düşünüyorum

Sayfa 83/103 İlkİlk ... 3373818283848593 ... SonSon