Sayfa 5/103 İlkİlk ... 345671555 ... SonSon
1028 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Saçımındoktoru sitesine direkt soru sorabilirsiniz...

Mrb üstadım. bayadır ziyaret edemiyorum siteyi. fakat tedavi son hız devam etmekte. kış ayları nedeniyle minoxu günde 1e düşürdüm onuda aksatıyorum. sence tümüyle bıraksam olur mu ne dersin? miracle losyon için ise herhangi bir güncelleme yapmalı mıyım?

Yeni Üye
    Tesekkürler hocam zaten normal düzeyde saç dökülmem var şu an sıkıntı çıkışların yavaş olması yakın zamanda başlıcam sonuçları iletirim tekrardan teşekkürler

Alıntı 1dost Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mrb üstadım. bayadır ziyaret edemiyorum siteyi. fakat tedavi son hız devam etmekte. kış ayları nedeniyle minoxu günde 1e düşürdüm onuda aksatıyorum. sence tümüyle bıraksam olur mu ne dersin? miracle losyon için ise herhangi bir güncelleme yapmalı mıyım?
    Bir değişikliğe gerek yoksa yapma losyonda. Minoxu bırakırsan pek bir şey değişeceğini sanmıyorum ama losyon dozunu biraz artırman gerekebilir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bir soruda ben sorayım saç derimde sivilceler oluşmaya başladı kepekte var artık konazol kullansam döküyor utanmaz ne yapayım üstad ? bu arada 3. aya giriyorum 1 2 cm arası saççıklar var aralarda onlar adam olur mu sence ?
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Alıntı NoMore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir soruda ben sorayım saç derimde sivilceler oluşmaya başladı kepekte var artık konazol kullansam döküyor utanmaz ne yapayım üstad ? bu arada 3. aya giriyorum 1 2 cm arası saççıklar var aralarda onlar adam olur mu sence ?
    Min/dut biraz sabıkalı o konuda. Günde 1 e çek geceleri sür ondan boşalan uygulamaya azel keto retinoik üçlüsünü bir gün diğer gün extra miracle döüşüm yap azalacaktır sivilceler.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Merhaba, bnim şöyle bir sorum olacak bu antiandrojen hapları ile hazırlanan losyon veya karışımlar saçta olumlu etki gösterirken eger ki vucut kiliyla temas etmesi durumunda vücut kılını da artırır mi yoksa azaltır mi bununla ilgili aydınlatıcı bir bilgi verebilecek olan varsa cok sevinirim...

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı esenan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, bnim şöyle bir sorum olacak bu antiandrojen hapları ile hazırlanan losyon veya karışımlar saçta olumlu etki gösterirken eger ki vucut kiliyla temas etmesi durumunda vücut kılını da artırır mi yoksa azaltır mi bununla ilgili aydınlatıcı bir bilgi verebilecek olan varsa cok sevinirim...
    vücut kılları sakal vb. formlar androjen kökenli olduğu için, losyon bu kılları azaltır. ama tabi 3-5 kere kıla temas etti diye de kılı yok edemez losyon. Uzun süre inatla vücut kılları üzerine losyon uygularsan o zaman belli olur sonuç. Saçta ise amaç androjen baskısından kurtulmak oldugu için ters etki gösteriyor ve saçı güçlendiriyor.
    Konu anl tarafından (04.01.2015 Saat 13:55 ) değiştirilmiştir.
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Merhaba, saçlarım 7-8 senelik bir dökülme süreciyle iyice seyreldiği için artık 2 numara yapıyorum ve haliyle dermarollerı kullanmam çok rahat oluyor. Benim sorum acaba dermarollerı her gün kullansam kaş yapıyım derken göz çıkarmış olur muyum ?

Not: Siteyi dün keşfettim ve bugün hemen miracle losyon tedavisine başladım + 540 iğne 1mmlik dermarollerımı satın aldım.

Daha önce bir kaç ay minox ve proscar kullanmıştım ikisini de yan etkilerinden dolayı bıraktım.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tolga077 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, saçlarım 7-8 senelik bir dökülme süreciyle iyice seyreldiği için artık 2 numara yapıyorum ve haliyle dermarollerı kullanmam çok rahat oluyor. Benim sorum acaba dermarollerı her gün kullansam kaş yapıyım derken göz çıkarmış olur muyum ?

Not: Siteyi dün keşfettim ve bugün hemen miracle losyon tedavisine başladım + 540 iğne 1mmlik dermarollerımı satın aldım.

Daha önce bir kaç ay minox ve proscar kullanmıştım ikisini de yan etkilerinden dolayı bıraktım.
    Dermaroller kullanmıyorum ama bildiğim kadar ortalama haftada iki defa öneriliyor,çok agresif kullanmak istiyorsanız haftada üç.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dermaroller kullanmıyorum ama bildiğim kadar ortalama haftada iki defa öneriliyor,çok agresif kullanmak istiyorsanız haftada üç.
    Cevabınız için teşekkür ederim. Bir sorum daha olucak saç dökülmesine karşı lazer tarak hakkında görüşleriniz nelerdir? Kullanan ve memnun kalan oldu mu? Araştırdığım sitelerde FDA onaylı olduğu yazıyor ama emin olamadım.

Sayfa 5/103 İlkİlk ... 345671555 ... SonSon