Sayfa 2/100 İlkİlk 12341252 ... SonSon
1028 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Saçımındoktoru sitesine direkt soru sorabilirsiniz...

Hybrid View

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    içerisinde emilimi artiracak alkol turevleri var ama biraz kivamli doğru ben losyona kattigim için zaten seyreliyor bide su emilim isine o kadar takilmayin mideden emilen bir kimyasal deriden de emilecektir (bu dediğim hazır çözülmüş kimyasallar için gecerlidir )
    sonuç olarak alkol katmayayım mı.

Alıntı blkgl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sonuç olarak alkol katmayayım mı.
    sade kullacaksan saf garnier yada elseve ile bire bir oranında karistirabilirsin.

Mrb üstadım. bayadır ziyaret edemiyorum siteyi. fakat tedavi son hız devam etmekte. kış ayları nedeniyle minoxu günde 1e düşürdüm onuda aksatıyorum. sence tümüyle bıraksam olur mu ne dersin? miracle losyon için ise herhangi bir güncelleme yapmalı mıyım?

Alıntı 1dost Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mrb üstadım. bayadır ziyaret edemiyorum siteyi. fakat tedavi son hız devam etmekte. kış ayları nedeniyle minoxu günde 1e düşürdüm onuda aksatıyorum. sence tümüyle bıraksam olur mu ne dersin? miracle losyon için ise herhangi bir güncelleme yapmalı mıyım?
    Bir değişikliğe gerek yoksa yapma losyonda. Minoxu bırakırsan pek bir şey değişeceğini sanmıyorum ama losyon dozunu biraz artırman gerekebilir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Miracle hocam subatta nasipse askerim miracle losyonu birakmayi hi c istemiyorm acaba askerde bunu kullanmam mümkün müdür

Alıntı keskin.55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle hocam subatta nasipse askerim miracle losyonu birakmayi hi c istemiyorm acaba askerde bunu kullanmam mümkün müdür
    Bir sorun teşkil etmiyor diye biliyorum. Hatta uyku düzeninde olacağından daha rahat ve disiplinli kullanırsın. Ek olarak hayırlı tezkereler, Allah yardımıcınız olsun

ÜRÜNLER-LOSYONLAR TEDAVİ SIKLIĞI VE MİKTARI
    Cellagance Losyon
    Sabah-Akşam 1,5 ml
    Miracle losyon
    Sabah-Akşam 15-20 fıs
    Çiğ Kabak Çekirdeği
    7/7 Bir Avuç
    Dermaroller
    2/7 veya 1/7
    Konazol Şampuan 2/7
    Placenta Şampuan 3/7 veya 4/7

Askerde ilac kullanimi yasak oldugundan icine atar oyle gotururum. Sorun olmaz insallah. Peki 200 ml lik hazirlasam ilaclarda etki kaybi cok olur mu?

merhaba, dermaroller konularını okudum miracle hocam 1mm nin altında almayın tavsiyesinden sonra 1mm 540 iğneli dermaroller aldım .Fakat şimdi baktığımda bütün kitapçıklar saç için en fazla 0.75 mm öneriyor açıkçası korktum bi yardımcı olabilir misiniz .Dermarolleri şakaklarda (saçsız bölgede) ve ön bölgede kullanmayı amaçlıyorum saçlarım 6 7 cm var önerilerinizi bekliyorum ..

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Alıntı sven Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba, dermaroller konularını okudum miracle hocam 1mm nin altında almayın tavsiyesinden sonra 1mm 540 iğneli dermaroller aldım .Fakat şimdi baktığımda bütün kitapçıklar saç için en fazla 0.75 mm öneriyor açıkçası korktum bi yardımcı olabilir misiniz .Dermarolleri şakaklarda (saçsız bölgede) ve ön bölgede kullanmayı amaçlıyorum saçlarım 6 7 cm var önerilerinizi bekliyorum ..
    Korkacak bir şey yok her şeyi abartmayın lütfen. Ben kullanıyorum 1 mm'lik olanını. İlk aldığımda 1 hafta boyunca her gün kullandım üstelik. Şimdi haftada 2-3 değişiyor. Saçımın bütün alanına (tepe, ön, şakak, ensenin üst kısımları vs) hafif kanatacak kadar bastırarak hızlı hızlı, uyguluyorum. Sadece uzun saçla uygulaması zor olabilir o kadar.

Tesekkur ederim hocam , sac koparma olayi olmadi cok sukur tabi biraz daha ozenli kullaniyorum koparmasin diye

Sayfa 2/100 İlkİlk 12341252 ... SonSon