Sayfa 2/103 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
1028 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Saçımındoktoru sitesine direkt soru sorabilirsiniz...

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    içerisinde emilimi artiracak alkol turevleri var ama biraz kivamli doğru ben losyona kattigim için zaten seyreliyor bide su emilim isine o kadar takilmayin mideden emilen bir kimyasal deriden de emilecektir (bu dediğim hazır çözülmüş kimyasallar için gecerlidir )
    sonuç olarak alkol katmayayım mı.

Alıntı blkgl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sonuç olarak alkol katmayayım mı.
    sade kullacaksan saf garnier yada elseve ile bire bir oranında karistirabilirsin.

SaçımınDoktoru Üyesi
    arkadaşlar bu gün doktara gittim. deneme amaçlı yaklaşık 3,5 aydır ketokonazol şampuanları günlük olarak kullandığımı söyledim. saçlarıma baktı. saç diplerinde kızarıklıklar olduğunu söyledi. ketakonazol u haftada 2 kere kullanmamı söyledi. ayrıca ADVANTAN S diye bir losyon verdi. bu losyon ne için kullanılır. böyle bir losyonu daha önce duyan veya kullanan oldumu.

arkadaşlar bu gün doktara gittim. deneme amaçlı yaklaşık 3,5 aydır ketokonazol şampuanları günlük olarak kullandığımı söyledim. saçlarıma baktı. saç diplerinde kızarıklıklar olduğunu söyledi. ketakonazol u haftada 2 kere kullanmamı söyledi. ayrıca ADVANTAN S diye bir losyon verdi. bu losyon ne için kullanılır. böyle bir losyonu daha önce duyan veya kullanan oldumu.
    ilk kez duyuyorum aldınızmı losyonu

Moderatör
    Azeli 2kez kullansak ne olur ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    ilk kez duyuyorum aldınızmı losyonu
    henüz almadım. pazartesi alacağım. nette biraz baktım. etken maddesi metilprednisolon aseponat mış. bu madde hakkında pek bir şey bulamadım.

Alıntı piranha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Azeli 2kez kullansak ne olur ?
    günde iki kez demek istedin sanırım cildi tahriş etmeyecek miktarda olur tabi ki

SaçımınDoktoru Üyesi
    @Miracle şu konunda
    http://sacimindoktoru.com/sac-kiran-...nel-bilgi.html
    "Saçkıran ilaçları nelerdir?" bölümünde yazdığın immün sistemi baskılayan ilaçlar nelerdir. bunların kullanımı,etkileri,yan etkileri hakkında bilgin var mı?

@Miracle şu konunda
    http://sacimindoktoru.com/sac-kiran-...nel-bilgi.html
    "Saçkıran ilaçları nelerdir?" bölümünde yazdığın immün sistemi baskılayan ilaçlar nelerdir. bunların kullanımı,etkileri,yan etkileri hakkında bilgin var mı?
    Bu ilaçlar vücudun savunma sistemini baskılarlar böylece bütğn savunma sistemi bir nevi askıda kalır bilgisayarkardaki antivirüs korumanın devre dışı kalması gibi. Bu durum vücudu virus bakteri ve diğer kimyasallara karşı savunmasız bırakıp antibiyotik kullanımını zorunlu kılar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bu ilaçlar vücudun savunma sistemini baskılarlar böylece bütğn savunma sistemi bir nevi askıda kalır bilgisayarkardaki antivirüs korumanın devre dışı kalması gibi. Bu durum vücudu virus bakteri ve diğer kimyasallara karşı savunmasız bırakıp antibiyotik kullanımını zorunlu kılar.
    peki bunların lokal uygulama şekli var mı.

Sayfa 2/103 İlkİlk 12341252102 ... SonSon