Sayfa 103/103 İlkİlk ... 35393101102103
1028 sonuçtan 1.021 ile 1.028 arası

Konu: Saçımındoktoru sitesine direkt soru sorabilirsiniz...

Miracle hocam 9 aydır min 5 aydır fin kullanıyorum lakin ön bölgedeki dökülme durmuyo bugün itibariyle fini bırakıp min+dut losyona başlıyorum acaba yanında oral aldactone kullansam olurmu etkisi yan etkisi ne olur?

Alıntı Milenyum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle hocam 9 aydır min 5 aydır fin kullanıyorum lakin ön bölgedeki dökülme durmuyo bugün itibariyle fini bırakıp min+dut losyona başlıyorum acaba yanında oral aldactone kullansam olurmu etkisi yan etkisi ne olur?
    Frontal bölgede finasterid bekleneni genel yapmaz hatta ilerlemesine sebep olur antiandrojen kullanmamanızı tavsiye ederim.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

@miracle hocam sublingual oral likit minoxil yurtdışı forumlarda yoğun olarak kullanılmaya başlandı. Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

SaçımınDoktoru Üyesi
    O ne sublingual oral likit minoxil ilk kez duydum

Yeni Üye
    oral minoxil daha hızlı etkili çalışıyor ama oral olarak türkiyede bulmak zor.

Hocam ben dilaltında bildiğimiz sıvı minoxilin kullanımından bahsediyorum tablet olan değil. Yabancı forumlarda geçen yıllarda başladı şuan çok yaygın. Dilaltında 5 dk kadar bekletiyorlar midede minoxidil in yok edilmesini engellemek için. İlginç bir kullanım ama yan etki olarak ne olabilir onu merak ediyorum. Sıvı minoxil de içerik olacak tehlikeli olabilecek bir madde yok minoxidil maddesi dışında. Acaba dozajı ayarlanırsa mantıklı olabilir mi?

Yeni Üye
    Nasılsınız Miracle hocam umarım sevdikleriniz ile iyi ve sağlıklı günler geçiriyorsunuzdur.

Benim adım hasan 1999 doğumluyum hocam saçlarımın şuanki hali ektedir.

10 gündür minoxidil + xpecia günde 2 adet ve yeni konazol şampuan aldım 3 günde bir kullanmak için.

( Şakak bölgelerinde ufak tüylenmeler başladı resimleri yakınlaştırır iseniz gözle görülebiliyor )

Miracle losyon ve + olaraktan bepanthen evigen bemiks ampul karışımını da deneyeceğim.

Sizin değerli görüşleriniz nelerdir neler yapmam lazım ?

Değerli vaktinizi çaldığım için özür dilerim ve cevaplarınız için minettarım.

Fotoğraf link : https://www.hizliresim.com/pee1cq1

https://www.hizliresim.com/4jhl9tz

Yeni Üye
    Merhaba arkadaşlar. Dermanew hair kullanan oldu mu?

https://www.dermanewhair.net/

Sayfa 103/103 İlkİlk ... 35393101102103