Sayfa 2/11 İlkİlk 1234 ... SonSon
101 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Antiandrojen Losyonla Yasin5306 ( saç çıkışı)

SaçımınDoktoru Üyesi yasin5306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Pata Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok güzel ya sonuçlar resmen tüy fışkırmış
    Teşekkürler maşallahları eksik etmeyelim

Alıntı sevenup Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani son bir aydır sadece losyonmu kullandınız ? yettimi losyon korumaya ?
    evet sadece losyon kullandım dökülme biraz arttı ama bunun minoxilden olduğunu söylemem. Hava sıcak losyon çabuk kuruyor çalıştığımdan dolayı nemlendirme yapamadım ve aksattığım günlerde oldu.

Ayrıca önceden saçları usturaya vurduğum için kısaydı ve kısa saç dökülmüyor. Şuan ise baya uzun bununda etkisi olabilir

Alıntı salt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence 1. fotodaki profilden bir foto daha belirleyici olur gelişimi göstermek adına
    Yakın zamanda o açıdan çekip eklerim öneriniz için teşekkürler

Alıntı yasin5306 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet hocam onlarda saç oldu mu bana fazlasıyla yeter Tepede açıkçası pek gelişme göremedim hocam o da benim sürüş beceriksizliğinden olduğunu düşünüyorum ne yapmam gerekiyor siz nasıl uyguluyorsunuz saçlar şuan baya uzadı
    dermaroller ile tahrik et bakalım o bölgeyi artık agresifleşeceksin yanıt alamıyorsan keto azel de ekle çıkış bölgelerine

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dermaroller ile tahrik et bakalım o bölgeyi artık agresifleşeceksin yanıt alamıyorsan keto azel de ekle çıkış bölgelerine
    Evet hocam genelde şakaklar da zor sonuçlar alınır ama benim tepe bölgem inatçı çıktı keto ve azeli ekleyeceğim hocam birde minoxa tekrar başlamayı düşünüyorum en azından belirli bir yere gelene kadar. O da olmazsa ilaçları 1 er kutu artırmayı düşünüyorum.
    Konu yasin5306 tarafından (14.08.2014 Saat 20:13 ) değiştirilmiştir. Sebep: ekleme

SaçımınDoktoru Üyesi
    Evet hocam onlarda saç oldu mu bana fazlasıyla yeter Tepede açıkçası pek gelişme göremedim hocam o da benim sürüş beceriksizliğinden olduğunu düşünüyorum ne yapmam gerekiyor siz nasıl uyguluyorsunuz saçlar şuan baya uzadı
    Saçlarınız benimkinden daha uzun olamazşöyle uyguluyorum:saclarinizi tarak yardimiyla yatay ya da dikey cizgilerle iki yana ayırıp aradaki çizgiye losyonu sıkın.losyon kurumadan hızlı biçimde 5-10 cm arayla sıktıktan sonra o bolgeye losyon kuruyana kadar ellerinizle nazikçe masaj yapın. Kuruduktan sonra ellerinizi ya da o bolgeyi islatarak masaji tekrarlayin.

Moderatör LahmacuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardeşim sonuçların güzel. fotoğrafların çekim açısı mevzusuna katılıyorum.
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)
    2) Minoxil (Akşam Hergün)
    3) Nizoral Şampuan(Haftada 4 Defa)

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üst tarafta kapandı mı saç sorunun kalmamıştır
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Bende de tam tersi oldu tepede sonuç alamadım şakakta aldım. Evet şimdi dikkat ettimde çekerken açıları iyi ayarlamamışım bir daha ki sefere daha dikkatli olurum öneriniz için teşekkürler.
    Yasin ilk ve en erken çıkış yaşayanlardım o tüylerden saç olan olmadı mı ? Genel kalınlık sıklık ne oldu bu sürede merak ediyordum.

Alıntı teacher Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saçlarınız benimkinden daha uzun olamazşöyle uyguluyorum:saclarinizi tarak yardimiyla yatay ya da dikey cizgilerle iki yana ayırıp aradaki çizgiye losyonu sıkın.losyon kurumadan hızlı biçimde 5-10 cm arayla sıktıktan sonra o bolgeye losyon kuruyana kadar ellerinizle nazikçe masaj yapın. Kuruduktan sonra ellerinizi ya da o bolg
    eyi islatarak masaji tekrarlayin.
    Biraz zahmetli gibi duruyor ama denemekten başka çare yok yardımınız için teşekkür ederim:-)

Sayfa 2/11 İlkİlk 1234 ... SonSon