Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
27 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Dermarolleri nasıl kullanmalı ?

SaçımınDoktoru Üyesi adriano10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı eplerenon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    MT DERMA ROLLER / ORJİNAL FATURALI Dermaroller GittiGidiyor'da 119400870 ... burda hem uygun fiyatlı dermarol var hem de alt kısmında önemli bilgiler var ilk defa bakanlar için faydalı olabilir
    fiyat uygun ama igneler titanyum degil celik. paslanmasin diye nikel karistiriyorlar celige o da cok zararli ben uyarayim tipik china mali bence.

SaçımınDoktoru Üyesi eplerenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet ona dikkat etmemişim özür dilerim titanyum iğneler olması çok önemli enfeksiyon açısından da önemli. ben 60 tlye cosmodeepin ürününü almıştım 0,5 mm 192 iğneli şimdilik memnunum tavsiye ederim

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sağlık bu üçün beşin lafını yapmayıp kalitelisini almak lazım.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

arkadaşlar saçımın uzunluğu 4-5 cm civarı kaç mm lik ve kaç iğneli tavsiye edersiniz...
    Konu player_16 tarafından (21.08.2014 Saat 14:01 ) değiştirilmiştir.

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı eplerenon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    MT DERMA ROLLER / ORJİNAL FATURALI Dermaroller GittiGidiyor'da 119400870 ... burda hem uygun fiyatlı dermarol var hem de alt kısmında önemli bilgiler var ilk defa bakanlar için faydalı olabilir
    İğnelerin titanyum olmasına dikkat edin, bir konuda daha yazmıştım.3-5 kuruş için riske girmeye değmez.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi
    arkadaslar bende alicamda zgts var bide baska var marka hangisini kullaniyosunuz birde 192 lok bide 500 kusurlu var sizce hangisi daha uygun.son olarak mm olarak 0.5 falan.diyosunuz o ne deriye girme uzunlugumu

Moderatör LahmacuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı eco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bende alicamda zgts var bide baska var marka hangisini kullaniyosunuz birde 192 lok bide 500 kusurlu var sizce hangisi daha uygun.son olarak mm olarak 0.5 falan.diyosunuz o ne deriye girme uzunlugumu
    ebay'dan aldığım dermarolleri kullanıyorum. mm iğnenin uzunluğundan bahsediyor, yani dediğin gibi deriye girme uzunluğu. Benim 0,75 mm fakat keşke 1,25mm veya 1,5 mm alsaymışım diyorum. Saçlar uzayınca deriye temas ettirmek zorlaşıyor çünkü. 500'lük daha iyidir.
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)
    2) Minoxil (Akşam Hergün)
    3) Nizoral Şampuan(Haftada 4 Defa)

Moderatör
    Beyler dermapen da iyi gini ben ondan da almayı düşünüyorum uzunluğu ayarlanabiliyor

SaçımınDoktoru Üyesi
    Beyler bende E baydan aldım 0,5 MM 12 tl ye aldım..bugun siparıs verdım..

540 Titanium Microneedle Dermaroller Micro Needle Skin Roller 0 25 2 5mm Purple | eBay

SaçımınDoktoru Üyesi
    Beyler bunu nasıl kullanıyoruz..Kafamızın uzerınde dıkey sekılde gezdırıyormuyuz acaba? Bıraz acıklarmısınız ?

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon