Sayfa 149/159 İlkİlk ... 4999139147148149150151 ... SonSon
1584 sonuçtan 1.481 ile 1.490 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Link Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hello. Advancell is interesting. Could someone please answer for me some questions in English regarding this product?

1. What are the ingredients that block DHT?

2. What are the other ingredients?

3. What are the reported side effects? How common?
    1) The ingredient list is disclosed and kept confidential due to obvious reasons, Miracle have worked on this topical for a very long time so it’s very understandable why he doesn’t want to specify the ingredients. From what I’ve heard, the DHT blockers are all natural.

2) Same reasoning as the first one.

3) I’ve never heard someone facing with side effects while using the AdvanCell lotion, it’s been tested for the last 5 years now which is plenty.

I hope this answered your questions, feel free to contact me if you need further translations et cetera. Have a good day!

Whenever you want to start using the AdvanCell lotion, contact the forum admin Miracle. I am sure he’ll help his best.
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    Thank you.

No problem dude, any time
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    Merhaba bu cell dediginiz ne seti dediginiz nedir bana anlatirmisiniz miracle yebsordum görmedi ,fiyati nedir kim haziliyor ise yariyormu yarfim ederseniz cok iyi olur

Yeni Üye
    Ben bu seti ve cell almak istiyorum fiyati nedir ve nasil kullaniliyor

Üye Sanberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    miracle hocam advancell losyon için size mesaj gönderdim sanırım ulaşmadı.

arkadaşlar miracle abinin kendisi hazırlıyor ve iddia ediyorum tüm piyasa ürünlerinden çok ama çok daha etkili ve fiyatı diğer ürünlere göre çok komik. geçen keloid bir yara izi için doktora göründüm saçı da sordum 100 tllik procapil önerdi ona vereceğiniz parayı cell gibi tedavilere verin kaç yılın deneyimi sonucu ortaya çıktığı çok belli. ben de yarın kullanıma başlayacağım. hatta setiden de etkilidir düşüncem bu.

Yeni Üye
    Cell ve seti tedavime başladım arkadaşlar , bol bol resim aldım tedavi öncesi.Umarım bende bir işe yarar , ilerleyen günlerde son durumu bildireceğim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Gokhany Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cell ve seti tedavime başladım arkadaşlar , bol bol resim aldım tedavi öncesi.Umarım bende bir işe yarar , ilerleyen günlerde son durumu bildireceğim.
    Hocam önceki konunuzu hatırladım, eskitedavinizi falan. Şu anki durumunuzu bi paylaşabilir misiniz?

SaçımınDoktoru Üyesi dev97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cell tedavime bende bugün itibariyle başlamış bulunmaktayım. Miracle hocadan teminini sağladım.

Önceki yorumlara binaen elime geçen üründe koku sorunu tamamen çözülmüş, çok fresh bir kokusu var. Duş jelini andırıyor resmen. Rengi simsiyah, akışkan güzel losyon olmuş. Kullanımı oldukça kolay.

Umarım güzel sonuçlar da alırım. İlerleyen günlerde fotoğraflarla paylaşım yapacağım ben de.

Sayfa 149/159 İlkİlk ... 4999139147148149150151 ... SonSon