Sayfa 62/159 İlkİlk ... 1252606162636472112 ... SonSon
1584 sonuçtan 611 ile 620 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

Alıntı odtu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benimde yaklaşık 10 gün olacak kullanmaya başlayalı, saçlarım yıkarken çok dökülüyor, çoğunluğu normal uzunluktaki saçlardan çok daha küçük saçlar,kıllar.. umarım dökülen saçlar zayıf olupta yeniden çıkacak olanlardır.
    Benimde 10 gun olucak yarin, dokulme bende de var ama hep uygulama yaparken kalin telli saclar geliyor elime mecburen ve zaten kalanida kaybetme korkusundan min+dut ekledim tedaviye ve ilk kez yapiyorum bunu 3 gundur falan bakalim...

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Bu losyonu nereden satın alabiliriz, arkadaşlar?

Alıntı Hisoka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benimde 10 gun olucak yarin, dokulme bende de var ama hep uygulama yaparken kalin telli saclar geliyor elime mecburen ve zaten kalanida kaybetme korkusundan min+dut ekledim tedaviye ve ilk kez yapiyorum bunu 3 gundur falan bakalim...
    Keşke eklemeseydin en az bir ay beklemeliydin ne olursa olsun panik yapmayın arkadaşlar tecrübe ile sabit dökülen kökler geri gelir sadece sabredin ve gerektiğinde verimi artırın burada bu yüzden varız merak etmeyin saçlarınız asla şu an olduğundan daha kötü olmayacak geçici gerilemeler olsa bile buna güvenin ve sabırlı olun.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Keşke eklemeseydin en az bir ay beklemeliydin ne olursa olsun panik yapmayın arkadaşlar tecrübe ile sabit dökülen kökler geri gelir sadece sabredin ve gerektiğinde verimi artırın burada bu yüzden varız merak etmeyin saçlarınız asla şu an olduğundan daha kötü olmayacak geçici gerilemeler olsa bile buna güvenin ve sabırlı olun.
    Biliyorum Cell 'e baslarken sadece bunu kullan demistiniz ama her uygulamadan yani sabah ayri aksam ayri 60-70 tel gidince endiselendim cok mu kotu bisey yaptim simdi

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Farkettiysen yan çizgi dahada gelmiş yani beninde aşağı bir çizgi çiz düz o çizgi nin arası eskiden bomboşken şimdi neredeyse tamamen dolmuş çizip göstecektim ama resim yüklemede sıkıntı oldu şakağında dolmuş ve sıklaşmış ancak resimleri aynı büyüklüğe getirince net anlaşılıyor büyüklük farkı yanıltabiliyor. Bir başka diyeceğimde senin örneğinde olduğu gibi dökülmenin tek ölçü olmadığının anlaşılması gerektiği, sende dökülme devam etsede totalde sonuç ortada.
    Söylediklerine katılıyorum abi, son cümlene ek bir parantez açmak gerekirse; saç çıkışını devam ettirdiğimiz sürece dökülme devam etse bile saçı koruyabileceğimizi veya dökülmeyi ciddi anlamda erteleyebileceğimizi düşünüyorum.

ÜRÜNLER-LOSYONLAR TEDAVİ SIKLIĞI VE MİKTARI
    Cellagance Losyon
    Sabah-Akşam 1,5 ml
    Miracle losyon
    Sabah-Akşam 15-20 fıs
    Çiğ Kabak Çekirdeği
    7/7 Bir Avuç
    Dermaroller
    2/7 veya 1/7
    Konazol Şampuan 2/7
    Placenta Şampuan 3/7 veya 4/7

SaçımınDoktoru Üyesi
    kullanmaya devam.
    Konu lactobacillus tarafından (20.02.2016 Saat 01:51 ) değiştirilmiştir.

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı lactobacillus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sağolsun levent abiden 2 şise aldım artık daha seyrek kullanıyorum şu ara stresden eğzemaM ARTTI rahat kullanamıyorum isteyen olursa bir şise Cellagence ni ona verebilirim.
    Kardeş ücreti mukabilinde alabilirim...Olur dersen özelden yazarsan sevinirim.

Yeni Üye
    Does Cellagance seem to be more effective when used two times per day instead of one?

Alıntı Link Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Does Cellagance seem to be more effective when used two times per day instead of one?
    yes, absilitly.

ÜRÜNLER-LOSYONLAR TEDAVİ SIKLIĞI VE MİKTARI
    Cellagance Losyon
    Sabah-Akşam 1,5 ml
    Miracle losyon
    Sabah-Akşam 15-20 fıs
    Çiğ Kabak Çekirdeği
    7/7 Bir Avuç
    Dermaroller
    2/7 veya 1/7
    Konazol Şampuan 2/7
    Placenta Şampuan 3/7 veya 4/7