Sayfa 150/159 İlkİlk ... 50100140148149150151152 ... SonSon
1584 sonuçtan 1.491 ile 1.500 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

Yeni Üye
    Malesef o koku mevcut.

İlerleyen saatlerde epey rahatsız edici hale dönüşüyor.

Fakat yapılacak birşey yok.Saçsızlıktan artık bıktık usandık.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben de cell kullanımıma bugün itibariyle başladım, losyon beklediğim gibi siyah leke bırakmıyor güzelce dağılıyor. siyah rengi nerelere uygulandığını anlamak için ideal. benim kullandığım esanslı mı tam anlayamadım ama içine lavanta yağı ekledim öyle kullanıyorum şu an rahatsız edici bir koku algılamıyorum. akışkanlığını beğendim ayrıca ölçmesi kullanımı kolay bir losyon olmuş.
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de cell kullanımıma bugün itibariyle başladım, losyon beklediğim gibi siyah leke bırakmıyor güzelce dağılıyor. siyah rengi nerelere uygulandığını anlamak için ideal. benim kullandığım esanslı mı tam anlayamadım ama içine lavanta yağı ekledim öyle kullanıyorum şu an rahatsız edici bir koku algılamıyorum. akışkanlığını beğendim ayrıca ölçmesi kullanımı kolay bir losyon olmuş.
    Hocam size nasıl ulaşabilirim. Sizinle özel konuşmak istiyorum da.

Yeni Üye
    Size bu advancell seti peptit ile ilgili sorular sorabilirmiyim

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Marsu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam size nasıl ulaşabilirim. Sizinle özel konuşmak istiyorum da.
    sorunuzu buradan veya özel mesajdan iletirseniz yardımcı olmaya çalışırım tabi ki
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Cell'i damlalık yok ve elle saça yediriyorum. Sorun olur mu?

Haftada kaç gün, kaç kere kullanıyorsunuz birde?

Alıntı Belial Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uyumadan önce topikal uygulamak etkenin verimliliğini artırır. Ancak şunu göz ardı etmeyelim: RU gibi etkenler su ile ıslatma ister uygulama sonrası. Bu sebeple uykuyu ve uygulamayı ona göre planlamalıyız.
    Su ile ıslatma derken neden ister?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaşlar merhaba,

Cell losyon kullanan arkadaşlarıma bir sorum olacak. Dermaroller vs uygulaması yaptığınız günlerde, cell losyonu nasıl kullanıyorsunuz? Yani iğnelemeden önce mi sonra mı?, arada ne kadar süre bırakıyorsunız? Cell i saç derinize uyguladıktan bir süre sonra saç derinizde hafiften ısınma gibi bir his hissediyor musınız?

Cevaplarınızı bekliyorum. Sağlıcakla kalın.

Alıntı Bugra3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,

Cell losyon kullanan arkadaşlarıma bir sorum olacak. Dermaroller vs uygulaması yaptığınız günlerde, cell losyonu nasıl kullanıyorsunuz? Yani iğnelemeden önce mi sonra mı?, arada ne kadar süre bırakıyorsunız? Cell i saç derinize uyguladıktan bir süre sonra saç derinizde hafiften ısınma gibi bir his hissediyor musınız?

Cevaplarınızı bekliyorum. Sağlıcakla kalın.
    Buğra ben dermarollerden hemen sonra uygulamamanı tavsiye ederim çünkü losyonun içeriğinden dolayı kafada inanılmaz ısı ve yanma hissi oluşuyor hele ki dermaroll ile kafa derini çok fazla zorlarsan o zaman ki hissiyat daha da fazla artıyor. Ben iğnelemeden yaklaşık bi 7 saat civarı sonra losyonu uyguluyorum.

Sayfa 150/159 İlkİlk ... 50100140148149150151152 ... SonSon