Sayfa 148/159 İlkİlk ... 4898138146147148149150158 ... SonSon
1584 sonuçtan 1.471 ile 1.480 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Diğer kullanıcılar resimleri ilettikçe eklekleyeceğim.
    Hocam özel mesajlarınıza bakar mısınız?

Yeni Üye
    Cell kullanan arkadaşlara bir sorum var : Cell losyonu buz dolabında muhafaza ediyorum kullanmak için çıkardığımda ne kadar çalkalarsam çalkalayayım çözünmeyen siyah tanecikleri kalıyor. Normali bu şekilde mi yoksa daha saklama koşullarım mı yanlış?

Buz dolabından çıkar 10 dakika dışarıda beklet hafif çalkala (5-10saniye)yeterlidir.
    Tedavim 1.gün seti cell 2.gün peptid 3.gün kafein cell şeklinde dönüşümlüdür.İlaveten hergün 10dk masaj ve haftada 1 iğneleme yapıyorum.

Yeni Üye
    Sağol hocam ben direk çalkalıyordum.

Merhaba. Onay maili gelmedi mail adresime. Bu yüzden size attığım mesaj gönderildi mi emin değilim. Kontrol edebilir misiniz acaba?

Bir de arkadaşlar onay mailinin gelmesi mi uzun sürüyor, bende mi problem var?

Arkadaşlar ben yeniyim sitede yaş 32 genetik dökülme var bir türlü durdurmadim doğal yollarla devam ediyor günlük 100-200 saç döküyor saçı kazittim şimdi cinsel likte sıktım vardı sperm ler sıkıntı varikosel oldum aceba bu losyon u kulansam calenge losyonu yan etkisi nasıl olur miaracle yi araştır dim yan etkisi çok özellik le cinsellik için callange losyon a başlasam yan etkisi nedir teşekürler cvp larsaniz sevinirim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Arazi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben yeniyim sitede yaş 32 genetik dökülme var bir türlü durdurmadim doğal yollarla devam ediyor günlük 100-200 saç döküyor saçı kazittim şimdi cinsel likte sıktım vardı sperm ler sıkıntı varikosel oldum aceba bu losyon u kulansam calenge losyonu yan etkisi nasıl olur miaracle yi araştır dim yan etkisi çok özellik le cinsellik için callange losyon a başlasam yan etkisi nedir teşekürler cvp larsaniz sevinirim
    Miracle admine danışabilirsin. Ben toplamda bir iki ay kadar kullandım fakat bir yan etki görmedim. Yanetki yaşayan bir kişiye de rastlamadım bu forumda.

Cellangence losyon yapımı nasıl bulamadım sitede birisi yazabilir mi

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    miracle üstadın kendi yapımıdır cell, rica ederseniz temin için yardımcı olacaktır. böyle bir nimet varken insan neden oral fin/dut bulaşır ki
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    Hello. Advancell is interesting. Could someone please answer for me some questions in English regarding this product?

1. What are the ingredients that block DHT?

2. What are the other ingredients?

3. What are the reported side effects? How common?

Sayfa 148/159 İlkİlk ... 4898138146147148149150158 ... SonSon