Sayfa 146/159 İlkİlk ... 4696136144145146147148156 ... SonSon
1584 sonuçtan 1.451 ile 1.460 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

Yeni Üye
    Merhaba arkadaşlar benimde merak ettiğim bir soru var. Forumda cell + seti yi kullanıp baya iyi sonuç alan arkadaşlar mevcut. Merak ettiğim cell ve seti, minoxidil gibi bırakınca dökülme etkisi gösteriyor mu? yani ömür boyu kullanmamız gereken ürünler mi? sonuçta bunlar inhibe edici karışımlar. aklıma takıldı sormak istedim. kullanan arkadaşlar veya miracle hocam cevap verirse sevinirim.

Malesef omur boyu kullanmaya muhtaciz bunlari. 1 hafta bir ara verdigin de bile sac kaybi yasayabilirsin. Bence birakinca dokulmesinden cok, kullanirsam dokulmeden kurtulur muyum diye dusunulmeli. Herkeste ayni derecede etki gostermiyor cunku.

Alıntı nonick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar benimde merak ettiğim bir soru var. Forumda cell + seti yi kullanıp baya iyi sonuç alan arkadaşlar mevcut. Merak ettiğim cell ve seti, minoxidil gibi bırakınca dökülme etkisi gösteriyor mu? yani ömür boyu kullanmamız gereken ürünler mi? sonuçta bunlar inhibe edici karışımlar. aklıma takıldı sormak istedim. kullanan arkadaşlar veya miracle hocam cevap verirse sevinirim.
    Hormon regülasyonunu bozan oral ilaçlar kullanmıyorsanız ömür boyu kullanım gerekmiyor istediğiniz zaman bırakabilir ya da farklı daha basit yöntemler kullanabilirsiniz bıraktığınızda da iyi bir seviyeye ulaşmışsanız dökülmemesini sağlamak için çeşitli yöntem ve yollar mevcuttur ayrıca herhangi inhibe yapmamaktadır yanlış bir yönlendirme yapmışsınız.
    Konu Miracle tarafından (01.12.2018 Saat 19:50 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Yer
    Istanbul
    Arkadaşlar bu seti kullanmak istiyorum ama birtürlü nasıl olduğunu bulamadım.Yardımcı olabilirmisiniz?
    Birde forum üyeliğim hiç onaylanmıyor ne hikmetse.Bu mesaj gidecek mi ona da emin değilimi,

Alıntı sacsizim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu seti kullanmak istiyorum ama birtürlü nasıl olduğunu bulamadım.Yardımcı olabilirmisiniz?
    Birde forum üyeliğim hiç onaylanmıyor ne hikmetse.Bu mesaj gidecek mi ona da emin değilimi,
    Mesajları ve forumu okursanız aradığınız cevapların çoğuna ulaşabilirsiniz.

Yeni Üye
    Yer
    Istanbul
    Alıntı sactayfn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mesajları ve forumu okursanız aradığınız cevapların çoğuna ulaşabilirsiniz.
    Forumda var 2000-3000 konu akşama kadar evde boş yatmıyoruz hocam.Hangi birini okuyalım?
    Üstelik başlık olarak baktım bulamadım, bütün konulara giripte içindeki tüm mesajları okumam için 3-4 ay boş zamanım olması lazım sanırım.
    Bilen biri güzelce söylese çok mu zor?

Forumda var 2000-3000 konu akşama kadar evde boş yatmıyoruz hocam.Hangi birini okuyalım?
    Üstelik başlık olarak baktım bulamadım, bütün konulara giripte içindeki tüm mesajları okumam için 3-4 ay boş zamanım olması lazım sanırım.
    Bilen biri güzelce söylese çok mu zor?
    Buna değecekse okuyun değmeyecekse zaman ayırmayın tabi bu sizin karar vereceğiniz bir durum ama birilerinin zamanı yok diye sitemizi sürekli aynı tekrardan oluşan bir duvar kağıdına dönüşmeyeceğimiz kesin.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Yeni Üye
    Yer
    Istanbul
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buna değecekse okuyun değmeyecekse zaman ayırmayın tabi bu sizin karar vereceğiniz bir durum ama birilerinin zamanı yok diye sitemizi sürekli aynı tekrardan oluşan bir duvar kağıdına dönüşmeyeceğimiz kesin.
    Hocam tekrara gerek yokki. Forumda hep bu ürünlerin adı geçiyor ama nereden nasıl temin edilir, fiyatları nelerdir gibi bilgilere ulaşmak çok zor. Sabit olan konular var onlar gibi sabit bir konu açılsa herkes faydalanır.

Hocam tekrara gerek yokki. Forumda hep bu ürünlerin adı geçiyor ama nereden nasıl temin edilir, fiyatları nelerdir gibi bilgilere ulaşmak çok zor. Sabit olan konular var onlar gibi sabit bir konu açılsa herkes faydalanır.
    Toplu alımla alıyoruz aramızda imkanı olan yurtdışından aldırıyor vs bu bilgi onlarca kez paylaşıldı.

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu sitedeki bilgilerin birçoğunu hiçbir türkçe kaynakta bulamazsınız hazır bilginin değeri bilinmiyor ayrıca çok rahat bir konuda araştırma yapılacak şekilde tasarlanmış antiandrojenler bölümü ayrı pgd2 inhibitörleri ayrı alternatif tedaviler ayrı gibi isteyen istediğini çok rahat bulabilir.
    Cellagance,setipiprant,dermaroller,yeşilçay,d3

Eksiksiz tıbbi bilgileri ve tavsiyeleri her zaman reçete yazan hekiminizden
    veya diğer sağlık mesleği mensubu danışmanlarından almanız gerekmektedir.

Sayfa 146/159 İlkİlk ... 4696136144145146147148156 ... SonSon