Sayfa 154/159 İlkİlk ... 54104144152153154155156 ... SonSon
1584 sonuçtan 1.531 ile 1.540 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

Alıntı Eyyup Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhabalar benim bir sorum olucaktı şuan için cell kullanıyorum.Kullanımı cam şişe icierinsinde damlalık losyonlara yapıyorum damlalık kısmı birazcık yumuşak olduğu için açıkcası tedirgin oldum sonuçta cell içerisinde dmso var bir sıkıntı yaşarmıyım
    Sorun oluştu mu? DMSO'nun etkisi tam olarak nedir?

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hormon regülasyonunu bozan oral ilaçlar kullanmıyorsanız ömür boyu kullanım gerekmiyor istediğiniz zaman bırakabilir ya da farklı daha basit yöntemler kullanabilirsiniz bıraktığınızda da iyi bir seviyeye ulaşmışsanız dökülmemesini sağlamak için çeşitli yöntem ve yollar mevcuttur ayrıca herhangi inhibe yapmamaktadır yanlış bir yönlendirme yapmışsınız.
    Cell losyon+ minoksil + biotin ile dökülmem durdu, çok hafif artış elde ettim. Sonrasında biotin haricinde kullanımı bıraktım. Zamanla saçlarım dökülmeye, sonrası minyatürleşmeye ve bu ürünleri kullanmadan önce var olan şakaklarım ile ön kısımlar gitmeye başladı. Tekrar Cell+ minoksil+ biotin kullanmaya başladım. Sadece şakaklara ve biraz üst tarafında ön kısma kullanıyorum. Dökülmem tekrar durursa hangi yollarla tekrar dökülme yaşamanın önüne geçebilirim?

Not: Minoksil ve cell losyondan sonra kalp sıkışıklığı gibi bir rahatsızlık hissediyorum.

Saygılar ve teşekkürler her şey için.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Shevans Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cell losyon+ minoksil + biotin ile dökülmem durdu, çok hafif artış elde ettim. Sonrasında biotin haricinde kullanımı bıraktım. Zamanla saçlarım dökülmeye, sonrası minyatürleşmeye ve bu ürünleri kullanmadan önce var olan şakaklarım ile ön kısımlar gitmeye başladı. Tekrar Cell+ minoksil+ biotin kullanmaya başladım. Sadece şakaklara ve biraz üst tarafında ön kısma kullanıyorum. Dökülmem tekrar durursa hangi yollarla tekrar dökülme yaşamanın önüne geçebilirim?

Not: Minoksil ve cell losyondan sonra kalp sıkışıklığı gibi bir rahatsızlık hissediyorum.

Saygılar ve teşekkürler her şey için.
    Genetik saç dökülmeniz var ise, dökülmenizi azaltmayan durdurmayan bir etken kullanmadığınız sürece saçlarınız dökülecektir. Dökülmenizi azaltabiliyor, durdurabiliyor iseniz zaten epey şanslısınız derim, onlarca şey deneyip, dökülmesi yavaşlamayanlar da var maalesef.

Yeni Üye
    Merhabalar advancell almak istiyorum. Benimle iletişime geçebilirsiniz?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Mhys Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar advancell almak istiyorum. Benimle iletişime geçebilirsiniz?
    Toplu alıma katılmak için Miracle ye mesaj atmanız gerekiyor belli miktar üstü uçakta sorun oluyormuş kontenjan var mı bir sorun bence.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Var elimde almak istersen yardimci olurum

Yeni Üye
    Alıntı sevenup Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Toplu alıma katılmak için Miracle ye mesaj atmanız gerekiyor belli miktar üstü uçakta sorun oluyormuş kontenjan var mı bir sorun bence.
    2 defa Mesaj attım başkan sanırım ulaşmadı

Alıntı Mhys Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 defa Mesaj attım başkan sanırım ulaşmadı
    Mesajınız ulaşmadı bana bu sorun oluyor sık sık yazıp dönemediğim olursa böyle belirtirseniz iyi olur. Size yazdım bu arada kontrol ediniz.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Evet arkadaşlar sanırım artık 2 yılı geçti. Düzenli olarak günde 1 kere akşam olmak üzere cell kullanıyorum. Maalesef sinüzitten dolayı çok sık saçımı yıkayamadığımdan günde 2 kullanmak mümkün olmadı, olmuyor. Cell'e başlamadan önce saçımda ciddi bir yağlanma ve aşırı kaşıntı olurdu, kullanmaya başladığımdan beri ne kaşıntı ne de yağlanma var. Saçım ciddi şekilde dökülüyordu, dökülme şu an oldukça az. Günde 2 kere kullanımda saç çıkışında da ciddi etkisi olacağını düşünüyorum. Başka etkenler kullanılacaksa bile, tedavide cell mutlaka bulunmalı diye düşünüyorum. Tedavimde 2 ay seti de kullanmıştım, onun dışında cell hariç başka bir şey kullanmadım (arada yeşil çay). Bu ay dönüşümlü cell ve seti kullanacağım. Miracle beye tekrar teşekkür ediyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı real22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar sanırım artık 2 yılı geçti. Düzenli olarak günde 1 kere akşam olmak üzere cell kullanıyorum. Maalesef sinüzitten dolayı çok sık saçımı yıkayamadığımdan günde 2 kullanmak mümkün olmadı, olmuyor. Cell'e başlamadan önce saçımda ciddi bir yağlanma ve aşırı kaşıntı olurdu, kullanmaya başladığımdan beri ne kaşıntı ne de yağlanma var. Saçım ciddi şekilde dökülüyordu, dökülme şu an oldukça az. Günde 2 kere kullanımda saç çıkışında da ciddi etkisi olacağını düşünüyorum. Başka etkenler kullanılacaksa bile, tedavide cell mutlaka bulunmalı diye düşünüyorum. Tedavimde 2 ay seti de kullanmıştım, onun dışında cell hariç başka bir şey kullanmadım (arada yeşil çay). Bu ay dönüşümlü cell ve seti kullanacağım. Miracle beye tekrar teşekkür ediyorum.
    Ben de kullanıyorum ve o kadar kullandığım etken içerisinde ara verdiğimde bile etkisini koruyan başka bir etken görmedim inanın belki faydası olur diye ben de iletmek istedim.

Sayfa 154/159 İlkİlk ... 54104144152153154155156 ... SonSon