Sayfa 151/159 İlkİlk ... 51101141149150151152153 ... SonSon
1584 sonuçtan 1.501 ile 1.510 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı norman34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buğra ben dermarollerden hemen sonra uygulamamanı tavsiye ederim çünkü losyonun içeriğinden dolayı kafada inanılmaz ısı ve yanma hissi oluşuyor hele ki dermaroll ile kafa derini çok fazla zorlarsan o zaman ki hissiyat daha da fazla artıyor. Ben iğnelemeden yaklaşık bi 7 saat civarı sonra losyonu uyguluyorum.
    Kendi konularımda, mesajlarımda bahsettim çoğunlukla. Cell lullandığım birkaç gün içerisinde saçımda çok sayıda sivilce çıkıyor. Onlarca. Kullanmayı kesince 3-4 gün içerisinde deriyi dinlendirince kuruyup geçiyor. Bunun neden kaynaklandığını anlayabilmek adına detaylı test etmeye çalışıyorum. Bu losyondan sadece ben alerjik reaksiyon görüyorum şu ana kadar gördüğüm kadarıyla.

Neyse sadede gelirsek, cell kullanmaya başladığından beri dün akşam ilk dermarollerı yaptım. Hemen sonrasında minox forte kullandım. Rutinim bu şekilde. Çok ufak bir yanma hissi oldu sanki kolonya sürmüş gibi ama çok daha hafif. Ki normalde de her zaman böyle olur. Sonrasında başka hiçbir losyon kullanmadım sabaha kadar.

Bu sabah ise rutin olarak saçı bir duruladım sadece su ile. Sonra rogaine foam kullandım (sabah köpük akşam min+dut kullanıyorım) 1 saat sonra cellk kullandım. Biraz fazlaca bir yanma hissettim. İnce ince sızı devam etti. Sonra üstüne miracle losyon kullandım. Etil alkol olunca tekrar yanma hissi oldu. Şu an bazı noktalara dokununca sızlama oluyor ufaktan.

Normalde dermaroller hemen sonrası veya ertesi gün minox ve miracle kullandığımda çok ççok daha az sızlama yanma oluyor. 3-5 dk sonra ise pek bi sızlama vs kalmıyordu. Ama bu sefer dermaroller sonrası 12 saat sonra bile cell kullanınca hissedilir bi fark oldU. 2-3 gin sonraki dermaroller uygulamasına kadar cell e devam edeceğim. Bakalım tekrar sivilce çıkacak mı. Dermaroller sonrasında da, 24 saat cell kullanmayacağım. Belki sadece foam kullanırım. Bir de böyle deneyeyim bakalım ne olacak.

Sizlerin yorumlarını ve önerilerini de bekliyorum. Benzer şeyler yaşayan var mı?

Alıntı Bugra3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendi konularımda, mesajlarımda bahsettim çoğunlukla. Cell lullandığım birkaç gün içerisinde saçımda çok sayıda sivilce çıkıyor. Onlarca. Kullanmayı kesince 3-4 gün içerisinde deriyi dinlendirince kuruyup geçiyor. Bunun neden kaynaklandığını anlayabilmek adına detaylı test etmeye çalışıyorum. Bu losyondan sadece ben alerjik reaksiyon görüyorum şu ana kadar gördüğüm kadarıyla.

Neyse sadede gelirsek, cell kullanmaya başladığından beri dün akşam ilk dermarollerı yaptım. Hemen sonrasında minox forte kullandım. Rutinim bu şekilde. Çok ufak bir yanma hissi oldu sanki kolonya sürmüş gibi ama çok daha hafif. Ki normalde de her zaman böyle olur. Sonrasında başka hiçbir losyon kullanmadım sabaha kadar.

Bu sabah ise rutin olarak saçı bir duruladım sadece su ile. Sonra rogaine foam kullandım (sabah köpük akşam min+dut kullanıyorım) 1 saat sonra cellk kullandım. Biraz fazlaca bir yanma hissettim. İnce ince sızı devam etti. Sonra üstüne miracle losyon kullandım. Etil alkol olunca tekrar yanma hissi oldu. Şu an bazı noktalara dokununca sızlama oluyor ufaktan.

Normalde dermaroller hemen sonrası veya ertesi gün minox ve miracle kullandığımda çok ççok daha az sızlama yanma oluyor. 3-5 dk sonra ise pek bi sızlama vs kalmıyordu. Ama bu sefer dermaroller sonrası 12 saat sonra bile cell kullanınca hissedilir bi fark oldU. 2-3 gin sonraki dermaroller uygulamasına kadar cell e devam edeceğim. Bakalım tekrar sivilce çıkacak mı. Dermaroller sonrasında da, 24 saat cell kullanmayacağım. Belki sadece foam kullanırım. Bir de böyle deneyeyim bakalım ne olacak.

Sizlerin yorumlarını ve önerilerini de bekliyorum. Benzer şeyler yaşayan var mı?
    Bende de aynı şekilde sivilceler oluştu, bende iki gün hiçbir losyon uygulamadım ve oluşan sivilceler tekrardan yoktu. Tekrar losyonları kullanmaya devam ediyorum, ama muhtemelen cell losyondan dolayı oluyor bunlar çünkü setiyi tek başına kullandığım dönemlerde böyle bir problem oluşmadı.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı norman34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende de aynı şekilde sivilceler oluştu, bende iki gün hiçbir losyon uygulamadım ve oluşan sivilceler tekrardan yoktu. Tekrar losyonları kullanmaya devam ediyorum, ama muhtemelen cell losyondan dolayı oluyor bunlar çünkü setiyi tek başına kullandığım dönemlerde böyle bir problem oluşmadı.

Galiba bazı bünyeler için dermaroller sonrası 1,5-2 gün falan cell uygulamamak daha uygun sanırım. Çünkü o tahribatın üstüne cell biraz tahriş ediyor sanki. 1,5-2 yıldır falan bu sebeple cell losyonu hiç deneyememiştim uzun süreli.

Haftada iki sefer dermateller uygulamamı tek sefere indirip, beş gün cell kullanacak şekilde tedaviye ek yapmak mantıklı olacak gibi gözüküyor. Cell in tahriş olasılığından daha az etkilenmek için.

Teşekkür ettim norman birşey daha öğrenmiiş çözmüş olduk.

Sağlıklı günler dilerim.

SaçımınDoktoru Üyesi bahtsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende de sabah akşam Cell kullanınca sivilce oluşumu oluyordu. Son kullandığımda günde 1 defaya düşürdüm gece sürüp sabah yıkıyordum bu şekilde sivilce oluşumu çok çok azalmıştı. Sanırım cildi hassas olanlarda günde 2 defa kullanım tahrişe neden oluyor. Günde 1 defa da ne kadar etkili oluyor orası muamma.
    NOT : Dermaroller kullanmıyorum.

Ürünün fiyatı nedir ? ve kiminle iletişime geçmem gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı uzunsacl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ürünün fiyatı nedir ? ve kiminle iletişime geçmem gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim.
    Çok değil birkaç sayfa öncesine kadar gerideki mesajlara bir göz atsan, nasıl temin edeceğini görürdün.

Yeni Üye
    Advancell losyon nedir bilgisi olan yazabilir mi yeniyim burda

Yeni Üye
    Bende cell losyon almak istiyorum miracle hocam

Miracle hocam bu bahsettiğiniz losyondan sipariş vermek istiyorum yanlız size ulaşamıyorum yardımcı olurmusunuz

Hocam bende bu losyonu kullanmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

Sayfa 151/159 İlkİlk ... 51101141149150151152153 ... SonSon