Sayfa 46/159 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon
1584 sonuçtan 451 ile 460 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

SaçımınDoktoru Üyesi
    losyonu kullanmaya devam miracle ile ortak kullanacam diplerde saçlar beliriyor ama zor çıkıyor.küçük küç
    k saçlar beliriyor inşallah daha da iyi olacxak.

Merhaba. Foruma yeni kayıt oldum. Daha önce hiçbir ilaç kullanmadım. Cellegance deneme şansımız var mı? Foto falan paylaşırım.

vallahi bende denemek istedim ama bir türlü nasıl ele geçireceğimi bilmiyorum. nasıl edinebiliriz losyonu acaba ?

Kimseyi kırmak istemem arkadaşlar siz resimleri mesaj olarak atın özelden deneme için gerektiğinde size dönerim.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Prostaglandin etkeni nelerden sağlanabilir? Ya da şöyle sorayım; prostaglandin i nasıl temin edebiliriz?
    Günde iki kez (sabah-akşam) Miracle Losyon
    Haftada iki kez Dermaroller
    Ketoral+Azalderm Krem

Merhabalar forumcu hocam , bu arkadas androjen etkisi inflamasyon ve prostaglindinler üzerine artı olarak cd34 Wnp etkenleri (bilmiyorum ne olduklarını) stimulasyonu ayrıca recovery şeklinde büyüme hormonlarını artırma üzerine yoğunlaşmış durumda ,hocam benim sorum kalsifikasyon konusunu açıklayabilir misiniz biraz , teşekkürler

merhabalar lvnt71 hocam , prostaglandinin de kendi içinde çeşitleri var saça iyi gelenler ve saç dökülmesine neden olduğu düşünülenler şeklinde, örneğin pgd2 ve pgd2nin öncüleri saç için istemediğimiz inhibe etmeye çalıştıklarımız , bunun için setipiprant ya da OC00459 kullanılıyor genelde , gelelim saça yararlı olanlara pge2 pge1 pgf2 bunlar saça yararlı olanlar , Bildiğim kadarıyla pge1 örneği minox , pgf2 örneği Bimatoprost , pge2 örneği olarak da pge2powder var , tedavinin sadece bir parçası prostaglindinler , çok yönlü tedavi için uğraşılıyor

Prostaglindinler folikul ve derideki tüm biyokimyanİn haberleşme aracı ve yanıtıdır yaptıgımız tüm mudahaleler prostaglandin sekresyonunu dolaylı ya da direkt olarak saglıklı bir duzeye cekebilmeye çalışır kullanılan etkende zaten bu oranda basarılıdır veya degildir bu nedenle cellagance da direk mudahale etmeye calıştım zamanla doz ve etken oranının mukemmellesecegini umuyorum.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alp23 ve Miracle Beyler,aydınlattığınız için teşekkürler. Foruma yeni katıldım. Tanıştığımıza memnun oldum.
    Günde iki kez (sabah-akşam) Miracle Losyon
    Haftada iki kez Dermaroller
    Ketoral+Azalderm Krem

SaçımınDoktoru Üyesi
    miracle hocam yaz mevsiminden midir nedir? Tedavilerde bir cok kisi ilerleme kaydedemedi ya geriledi ya sabit kaldi tum losyon tedavilerinde neredeyse boyle oldu acaba mevsimsel etkiler mi yazla birlikte lipidoda ve testoda artis oluyor dogal olarak.Bu durumlarda nasil bir yol izlemek lazim acaba etken maddelerimi artirmak gerek yoksa mevsimsel etkinin kosullarini kabul edip rutin tedaviye devam etmek mi dogru olur.Hic bir kisinin yazla birlikte ilerleme kaydememis olmasi tesaduf degil kanaatimce.Bu yazi atlattik ama ilerki donemler icin alternatif yol bulsak harika olur.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Sayfa 46/159 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon