Sayfa 97/159 İlkİlk ... 47879596979899107147 ... SonSon
1584 sonuçtan 961 ile 970 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

ceel sac dokulmesınıde durduruyormu

Arkadaşlar lütfen geçmiş sayfaları okuyun cevabı olan sorular sormayalım bu sayfa o yüzden bir başlık konusu olarak ilerliyor.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Arkadaşlar istediğiniz sonucu aldıktan sonra frekansla oynamanızı tavsiye ederim vücudu etkenlere alıştırmamak var olan durumunuz korumak için bazen 2 günde bir bazen 3 günde bir kullanıp en iyi ayarlamayı yapın durum kötüye giderse tekrar her gün kullanırsınız.Bu şekilde döngülerle teoride saçınızı yıllarca koruyabilirsiniz tabi pratik ne olur bilemiyorum.

Sagopa üyemiz 2 ay cellagance ve saf spiro kullanımı[/SIZE][/COLOR]

Eklenti 3464
    Eklenti 3465
    Eklenti 3467
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ön bölgede saç ekimi mi var doğal saç gibi durmuyorda ?

Miracle hocam artık bu losyondan bizde faydalanmak istiyoruz MÜMKÜNMÜ

SaçımınDoktoru Üyesi sagopa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet on bolge ekim
    100 ml elseve (spiro toz)
    Dermaroller(haftada 3 kez)
    Setipiprant(her aksam)
    Cell losyon
    Retinoik asit,azealik asit losyon (propilen glikol,ethanol%95 ile çözünmüş)

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne güzel işte saç ektirip binlerce tl harcayıp hüsran yaşamamak için de sitedeki tedaviler kurtarıcı oluyor.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

bu ru denilen madde nedir?

kusura bakmayın biz bu sıtede yenıyız sorularımızın cvplarını alamıyoruz ve bır takım karısımlar var kısıler kendılerı hazırlıyolar galıba... bunları ogrenmek istıyoruz... mesela mıracle losyon nedır ne degildir sadece bilgi istiyoruz... tamam Cellagance Losyonunu mirakle beyin bulusu kendisi temin ediyor... pekı dıger karısımlar... bunlar için bilgi ıstıyoruz...ru nedir mesela... kusurumuza bakmayın ama hic birsey anlamıyoruz nereden temin edecegimi konusunda bize yardımcı olun istıyoruz...

Sayfa 97/159 İlkİlk ... 47879596979899107147 ... SonSon