Sayfa 155/159 İlkİlk ... 55105145153154155156157 ... SonSon
1584 sonuçtan 1.541 ile 1.550 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

Yeni Üye
    Miracle hocam mesaj attım bende bakabilir misiniz losyon alımı konusunda

Yeni Üye Yalova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı TRTNM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle hocam mesaj attım bende bakabilir misiniz losyon alımı konusunda
    Bende almak istiyorum. Ne zaman sipariş verebiliriz?
    Güncel tedavim:

Min-Dut Sabah/akşam
    Miracle Losyon Sabah/Akşam
    Dermaroller 1mm

Solgar Chlorella 3 tablet
    Medobiocomplex-E 2 tablet
    Zigavus Ultra Forte 2 tablet
    Yağ bakımı sürekli

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Yalova Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende almak istiyorum. Ne zaman sipariş verebiliriz?
    Miracle hocaya mesaj attınız mı?

Yeni Üye
    Merhaba hocam ben de mesaj attım ulaşmamış olabilir. Şu anda alım var mı? sanırım set veya cell losyon olarak iki seçenek var hangisi daha uygun olur acaba

Yeni Üye
    Ben de Miracle hocaya haftalar evvel mesaj attım sipariş için ama ulaşamıyorum. Nasıl temin edebilirim?

Alıntı prom Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de Miracle hocaya haftalar evvel mesaj attım sipariş için ama ulaşamıyorum. Nasıl temin edebilirim?
    Mesaj iletiminde bazen sorun olabiliyor tekrar atın ulaşacaktır bazı etkenlerin alımını yapacağız tekrar planlayan varsa katılabilir belli bir sayı üzeri ekleyemiyoruz bu arada.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Son olarak elastin eklendi.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son olarak elastin eklendi.
    Hocam nasıl temin edebiliriz msj attım özelden, yeni üye oldum bir konu açıp oradan görselleri ve gelişmeleri paylaşacagım
    Dermastamp ve masaj ile başladım şuan minoxa bulaşmak da istemiyorum belki arada uyarıcı olarak kullanırım.
    Videonuzu izledim ve konularınızı okudum son karar olarak yaptıgınız losyonu denemek istiyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim.

Yeni Üye
    Merhabalar ben de bu losyonu almak istiyorum ama Miracle hoacama ulaşamıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim

Merhaba, ilk sayfaları okudum, harika ve yan etkisiz bir losyona benziyor, söylendiği gibi ise doğal tedavinin bir parçası olarak kullanılabilir mi? Ayrıca losyonun satışa sunulması ne zaman gerçekleşecek, bir tahmini olan var mı?
    Masaj ve saç tarama [Her gün 10-20 dakika]
    Headstand masaj [Sabah ve akşam]
    Sıcak su [Her akşam]
    Biberiye, Nane yağı [1-2-3 günde 1]
    Dermastamp [3-4 günde 1 mm]
    Ketoral Şampuan [Haftada 1]
    Beslenme [Brokoli, Sebze, Meyve, Balık] 12.21

Sayfa 155/159 İlkİlk ... 55105145153154155156157 ... SonSon