Sayfa 142/159 İlkİlk ... 4292132140141142143144152 ... SonSon
1584 sonuçtan 1.411 ile 1.420 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şampuanlara bu kadar takılmayın arkadaşlar aşağı yukarı hepsi aynı. Yok sls miş yok otmuş bkmuş bırakın bunları. Saçı kurutuyorsa daha yumuşak yapan bir şampuan bulun kepek yapıyorsa vichy felan kullanın saçınızı temizlesin yeter. Sadece market Şampuanları kullanacaksanız elinize sürüp biraz ıslatıp öyle saçınıza sürün. Bazı şampuan hacim verir bazısı kepeğe iyi gelir bazıları yağlanma karşıtıdır biraz kurutur yani saç tipinize göre bir tane bulun kullanın çok fazla üzerinde durmayın. Ben 3 yıldır sebamed kullanıyorum saçımda ilk zamanlar bekletiyodum sonra üşengeçlik yaptım bekletmedim zaten üstüne losyonları sürdüğüm için şampuanın benim için bir amacı kalmıyor temizleme maksatlı kullanıyorum sadece.

SaçımınDoktoru Üyesi raprap1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    miracle hocam cell loyson için dm ye bakabilirmisiniz
    TEDAVİM

Üzüm Çekirdeği Ekstresi (Procyanidin)
    Darı Tohumu,
    L,Arjinin
    Gingseng

Dermaroller (1mm) haftada 2
    Minoxil Gün aşırı (Aksamları) sadece şakaklar

Biotin hergun 2.500mg

Yeni Üye
    Arkadaşlar cell losyonum böyle siyahın böyle hafif açık rengindeydi bugün kullandığımda koyu siyah geldi. Normali nasıl

Alıntı Scrpnkng Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar cell losyonum böyle siyahın böyle hafif açık rengindeydi bugün kullandığımda koyu siyah geldi. Normali nasıl
    Kullanılan antioksidan kaynaklıdır etken farklılığı değildir 2 antioksidan kullanıyorum biri rengi açıyor diğeri rengi etkilemiyor normal rengi siyaha yakındır.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi erkutsek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı episode3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    CELL toplu alımında ben de katılmak istiyorum.
    toplu alımdan kastınız nedir ? daha ucuzamı alıyorsunuz

http://i.hizliresim.com/lZRzrr.jpg
    Evet cell ön bölge ve şakaklarda 2 haftada böyle bir görüntü oluşturdu. Hani büyür mü büyümez mi bunu zaman gösterecek ama çıkış yaptığı kesin.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/lZRzrr.jpg
    Evet cell ön bölge ve şakaklarda 2 haftada böyle bir görüntü oluşturdu. Hani büyür mü büyümez mi bunu zaman gösterecek ama çıkış yaptığı kesin.
    bu noktalar dermoller izi mi saç teli mi saç teli ise gayet kalın gibi...saç olur onlar

Alıntı salt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu noktalar dermoller izi mi saç teli mi saç teli ise gayet kalın gibi...saç olur onlar
    Roller kullanmıyorum diğer bir konuda arkadaş da atmış bunun gibi siyah şekilde çıkmış onu görünce atıyım dedim aynı şey bende de var

SaçımınDoktoru Üyesi
    Sadece sabahlari 1.5 ml cell ile toplamda yarim sise bile degil 50 ml civarı kullandim, yuvarlak icine aldığım bolgede 7 yildir bisey yoktu. Deride de beyazlasma ve canlilasma var. Insallah devamı da gelir. Miracle a tesekkurler.
    https://i.hizliresim.com/7DZvjm.png

ek tedavilerim:
    her gun aspirin forte ve daflon oral 1 tane (damarlar icin)
    her gun solgar acidophilus 1 adet
    haftada 3 kere kafaya ketoral+cosakondrin gel
    haftada 3 kere hint+coconut+badem yagi karisim

fibrosis ve calsification icin:
    her gun magnorm sase 1 bardak
    haftada 3 kere antik magnezyum yagi 15 dk friksiyon
    devit d3 20 damla
    2mm dermstamp haftada 2 kere
    gunde 5 dk masaj

Yikama metodum,
    200 ml dalin sampuana bemix evigen coconut oil dinae 35 karistirip 20 dk
    kafada bekletiyorum

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaklaşık 1.5 senedir cell ve seti kullanıyorum ilk başta sol şakakta açılma başlamıştı miracle losyon kullanmaya başlamıştım ama nerdeyse hiç etki alamadım benim sorunum daha çok pgd2 ile ilgiliydi cell ve seti ye başladım ve çok memnun kaldım sıkıntılı şakak yarıdan daha fazla şekilde kapandı dökülme çok azaldı bu sırada tepe ve diğer şakak bölgesinde dökülmeler başladı ama kullandığım losyonlar korumayı başardı şuan bunları kullanmıyor olsaydım durum çok kötü hale gelebilirdi özellikle kaşıntı ve inflamasyonu hissettiğim anda losyonlar la müdahale ediyorum çok kısa sürede kesiliyor kaşıntı, kaşıntının arttığı yerlerden döküldüğünü biliyorum şuan günde 2 ml cell losyon kullansam bile durumu koruyor çok ağır hormon yan etkili ilaçları kullanmadan önce bunları deneyin ve sabırlı olun bu etkenlerin temini için bize yardımcı olan miracle üstada teşekkür ediyorum.

Before

After
    Cellagance,setipiprant,dermaroller,yeşilçay,d3

Eksiksiz tıbbi bilgileri ve tavsiyeleri her zaman reçete yazan hekiminizden
    veya diğer sağlık mesleği mensubu danışmanlarından almanız gerekmektedir.

Sayfa 142/159 İlkİlk ... 4292132140141142143144152 ... SonSon