Sayfa 13/159 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon
1584 sonuçtan 121 ile 130 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı muros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    45 günlük cellagance sonuçlarım
    ilk ay günde 1 kullandım son 15 gündür günde 2 ye çıkardım ve de 2 gün önce tedavime oral dutasterid ekledim 4 günde 1 alıyorum. cellagance öncesi 4 ay miracle kullanmışlığım var bu yüzden ben daha hızlı etki eder diye düşündüm ama öyle olmadı mecbur orale başladım.

tedavi öncesi
    http://i.hizliresim.com/n7BDQa.jpg
    30 gün
    http://i.hizliresim.com/g5BG05.jpg
    45 gün (bu resimde bir türlü aynı açıyı yakalayamadım çok parladı)
    http://i.hizliresim.com/EYZ0jz.jpg
    keşke fotolara yorum yapsaydınız insan boşuna koymuş gibi geliyor.

SaçımınDoktoru Üyesi
    gelişme olup olmadığı kısa vadede yakın çekimlerle anlaşılır diye düşünüyorum...

Alıntı salt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gelişme olup olmadığı kısa vadede yakın çekimlerle anlaşılır diye düşünüyorum...
    öyle ama benim asıl sorun tepe orayıda yakın çekim yapsam bile anlaşılmaz çıkış var mı yok mu diye tabi bir 3 4 ay geçmeli bakalım beklicez.

Son foto flaşlı olduğu için diğerleri ile kıyaslamak çok zor oluyor. Şu an için olumlu veya olumsuz bişey söylemek zor gibi gözüküyor....

mrb ismim mustafa.saç dökülmeden yana bu aralar sıkıntı yaşadığım bir dönemde araştırma yaparken bu siteyi yaklaşık 4gün önce keşfettim ( bu konuda sanırım şanslı kişilerdenim) hergün siteye girip bişeyler okuyor insnaların tecrübelerinden bişeyler öğreniyorum. neyse çok uzatmadan konuya giriyorum.sitede miracle losyon diye bişey okudum ve konu sayfalarını uzun süre okudum ve miracle losyonun faydaları o kadar anlatılmış tecrübe edilmiş ki anında kalktım eczaneye gittim malzemeleri aldım başladım kullanmaya ayrıca dermoroller die bişeyin olduğunu üyelerden öğrendim ve hemen sipariş verdim yarın elime ulaşır inş.(540iğneli 1.5mm).derken bugün cellagance diye bir losyon üzerinde durulduğunu ve deneme aşamasında olduğunu okudum.şimdi bi kaç sorum olacak bilgili arkadaşlara.
    1- miracla losyon o kadar anlatıldığı gibi olmadığı mı keşfeldildi tecrübelere istinaden de yeni bir losyona geçildi? (yan etki v.s)
    2- yoksa miracle losyona ilaveten veya muaddili yapılan bir losyon mu?
    3-miracle losyonda da bırakıldığında sahtekar minoxil gibi çıkanlar tekrar mı dökülüyor?
    4- miracle losyonda tespit edilen eksiklikler bu losyonda mı giderildi?(yan etki etken mad. v.s.
    not: abartım hiç yok aşırı dökülmem bugün yani 2.günün sonunda bi kaç tele kadar düştü.
    5- şimdi miracle losyona devam etmelimiyim yoksa miracle hocamın losyonu piyasaya sürmesini mi bekleyeyim.sanrm izin çıkmasını bekliyor anladığım kadarıyla.bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.
    Konu mustik1907 tarafından (30.06.2015 Saat 15:42 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    Merhaba arkadaşlar cellagance losyon da 1. ayımı doldurmuş bulunuyorum sizler ile gözlemlerimi

paylaşacağım

1.Saç dökülmesi : % 65- %70 arasında saç dökülmez hızım da azalma var

2.Saç çıkışı : Gözle görülür şekilde ciddi siyahlaşan çok ufak ama ciddi umut veren saçlar

gözlemliyorum

3.Yan etki : Herhangi bir yan etki ile karşılaşmadım

4.Kullanım : 1.3 ml in az geldiğini düşünüyorum saçımda ki dökülmenin azalması kullanımımı 1.7 ml ile

sağladım

5.Negatif yön : Koku dışında şu dakikaya kadar olumsuz bir yön görmedim ki oda giderildi bildiğim

kadarıyla.

6.Yan tedavi: Saçlarımı bittim sabunu ile yıkıyorum başka hiç bir yan ürün kullanmıyorum.

7. Genel görüş : 1. ayımı doldurduğum şu günlerde losyon ile alakalı gayet memnunum asıl sonuçların 3.

ayın sonu ile gerçekleşeceğini umut ediyorum forumda başladığım günkü fotoğraflarım mevcut 3.ayın

sonunda umarım yeni fotolar ve güzel sonuçlar ile sizler ile paylaşımda bulunacağım..

Alıntı p.o.d Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar cellagance losyon da 1. ayımı doldurmuş bulunuyorum sizler ile gözlemlerimi

paylaşacağım

1.Saç dökülmesi : % 65- %70 arasında saç dökülmez hızım da azalma var

2.Saç çıkışı : Gözle görülür şekilde ciddi siyahlaşan çok ufak ama ciddi umut veren saçlar

gözlemliyorum

3.Yan etki : Herhangi bir yan etki ile karşılaşmadım

4.Kullanım : 1.3 ml in az geldiğini düşünüyorum saçımda ki dökülmenin azalması kullanımımı 1.7 ml ile

sağladım

5.Negatif yön : Koku dışında şu dakikaya kadar olumsuz bir yön görmedim ki oda giderildi bildiğim

kadarıyla.

6.Yan tedavi: Saçlarımı bittim sabunu ile yıkıyorum başka hiç bir yan ürün kullanmıyorum.

7. Genel görüş : 1. ayımı doldurduğum şu günlerde losyon ile alakalı gayet memnunum asıl sonuçların 3.

ayın sonu ile gerçekleşeceğini umut ediyorum forumda başladığım günkü fotoğraflarım mevcut 3.ayın

sonunda umarım yeni fotolar ve güzel sonuçlar ile sizler ile paylaşımda bulunacağım..
    günde 2 kez mi kullanıyorsunuz?

Yeni Üye
    Evet sabah ve akşam olmak üzeregünde iki kere kullanıyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yas kacti. Sakak ve on cizgide soyle bi durum var.Olgunluk cizgisi onler yarimla bir cm arasi geriye gidiyor 25 ten sonra.Ondan sonra agresif dokulme sureci duruyor rutine giriyor 35mden sonra yine bi dokulme surecine girebiliyor.
    hocam yaş 20 daha , 15-16 yaşımdaki fotolara bakıyorum şakaklarda hep saç vardı ön çizgi falan normaldi ama şimdi şakaklar yanlardan açılmış , öyle fazla bir dökülme yok günde 15-20tel anca dökülür ama işte şakaklarda açılma var ama diğer bölgelerde sıkıntı yok şimdilik

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı MrScae Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer dökulme şeklin sadece şakaklar ve ön çizgiyse doğal yontemler denemeni tavsiye ederim ha şakak ve ön çizgi geriledi saçta genel olarak bir cansızlık saç tellerinde incelme varsa o zaman konuyu ciddiye alman lazım
    şakak ve ön çizgide hocam sıkıntı sadece diğer bölgelerde yok sıkıntı şimdilik , şakaklar açıldı ön çizgi geriledi , yaş daha 20 ama hani böyle bildiğin genç saç çizgisi değilde 30 yaşındaki adamın saç çizgisi var gibi , doğal yöntem derken ne yapılabilir ?

Sayfa 13/159 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon