Sayfa 100/159 İlkİlk ... 50909899100101102110150 ... SonSon
1584 sonuçtan 991 ile 1.000 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geliştirme aşamasında sona yaklaşıyorum losyonun formülasyonu bana ait.
    Miracle ben bişey merak ediyorum cell losyon piyasadaki bütün ürünlerden daha etkili gibi resimlere bakarsak.acaba ürünü piyasaya çıkarmanıza birileri engel olmak istermi?çünkü biliyorsunuz ki saç sorununun çözümünü bilerek söylemiyorlar

Alıntı yssm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle ben bişey merak ediyorum cell losyon piyasadaki bütün ürünlerden daha etkili gibi resimlere bakarsak.acaba ürünü piyasaya çıkarmanıza birileri engel olmak istermi?çünkü biliyorsunuz ki saç sorununun çözümünü bilerek söylemiyorlar
    Son halini aldığında göreceğiz bakalım ama en büyük engelgenelde bürokrasi işgüzarlık ve durumdan vazife çıkaran düşük ıq lu siyasette üstün yetenekli bürokraklar.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    bu ürün piyasaya çıkmasa daha iyi bu ülkede bir şey çıkarmaya çalış uydu fırlatmaktan zordur.Prosedür vs.Sonra malum yerleden açıklama gelir ürün sağlığa zararlı insanlarda en az 10 yıl denendi mi vs.Cell ve az bir parça ru ekleyin acayip kaliteli oluyor meret.

hadi miracle hocam hadi. Sabırsızlıkla bekliyoruz şu ürünü kullanmak için.

arkadaşlar son durumuma yönelik güncellememi arz edeyim. 3 ay sabah 2ml ru gece 1.5 ml cell kullandım sadece. sol şakak daha açıktı orayı net gözlemledim. ayrıntılı fotolar konumda var. değerlendirmelerimizi ve hayır dileklerinizi eksik etmeyin. İvme için ne ekleyebilirim şuan dermaroller kullanmaya başladım.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gelişme olsa da bomba bi etki olmamış biraz daha ayni tedaviye devam et. Bu arada ru'yu ne ile seyreltiyosun?

evet öyle harika bir sonuç elde edemedim fakat motivasyon için yeterli. belki de sağlam ve kalıcı olan yavaş yavaş olmasıdır diye düşünüyorum. ru'yu elseve ile çözüyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı nrpncrs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet öyle harika bir sonuç elde edemedim fakat motivasyon için yeterli. belki de sağlam ve kalıcı olan yavaş yavaş olmasıdır diye düşünüyorum. ru'yu elseve ile çözüyorum.
    Tabi haklısın sağlam ve kalıcı olması zaten gerekli olan.

Alıntı nrpncrs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar son durumuma yönelik güncellememi arz edeyim. 3 ay sabah 2ml ru gece 1.5 ml cell kullandım sadece. sol şakak daha açıktı orayı net gözlemledim. ayrıntılı fotolar konumda var. değerlendirmelerimizi ve hayır dileklerinizi eksik etmeyin. İvme için ne ekleyebilirim şuan dermaroller kullanmaya başladım.

Tedavine özellikle cell'e devam et hocam benim şakaklar seninkine cok benziyor 6. aydan itibaren sonuçlar gözle görülür hale gelecektir bende öyle oldu. Fakat tedavinde dermaroller ve masaj mutlaka bulunmalı.
    Konu saçmasaç tarafından (19.07.2016 Saat 15:02 ) değiştirilmiştir.
    Saf Spirolacton + Dermapen

bende öyle düşünüyorum hocam cell'i ilk hafta tek başına test ettim. daha 1 hafta da hareketlenmeler başladı. miracle hocam suyumuzu kesmezse devam inşallah )
    masaj 3 aydır çok düzenli olmamakla beraber yapıyorum dermaroller 1 hafta önce ekledim. bir de nizoral şamp. ve şöyle saçları daha canlı gösterecek bir yağ karışımı düşünüyorum, önerileriniz olursa sevinirim.

Sayfa 100/159 İlkİlk ... 50909899100101102110150 ... SonSon