Sayfa 1/2 12 SonSon
15 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Hangi Lazer Tarak Alınmalı

Hangi Lazer Tarak Alınmalı

Arkadaşlar admin beyin paylaştığı konu üzerine araştırma yaptım 15 tl ile 1000 tl arasında değişen fiyatlarda lazer taraklar var. Ben ürünün kesinlikle işe yaradığını düşünüyorum ama 50 tl lik bir teknolojiye de sırf marka için 1000 tl vermek istemiyorum yardımcı olurmusunuz fark neler olabilir ? mesela gerçek lazer ışıklı anahtarlıklar bile 1 tl ve gerçek lazer göze bile tutamıyorsunuz. Tamam Onun frekansı vs farklıdırı ama teknoloji aynı kalibrasyon farklıdır bence...

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  lazer.jpg
Görüntüleme: 255
Büyüklüğü:  180.2 KB (Kilobyte)
ID:	290
    Konu Metro tarafından (14.08.2014 Saat 11:24 ) değiştirilmiştir.

Burada da kendi yaptığı bir lazer diyotları ile öncesi sonrası videosu var sanırım ucuza da maledilebilir...

Laser Hair Treatment - Before and After - YouTube

miracle
    Guest
    Bunu elktronikten anlayan arkadaşlarımız çok daha iyi cevaplandıracaktır. Şahsen bende bu teknolojilerin çok ucuz ve kolay ulaşılır olduğunu düşünüyorum.

Şu ucuzlarında alıp deneyebilirim aslında mantıklı görünüyor.

SaçımınDoktoru Üyesi forumcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir dönem incelemiştim bu el yapımı olanları. Malzemesini ülkemizde bulmak zor ve de çok pahalı. İGrow gibi kask şeklinde olanlardan kendimiz yapmaya kalktığımızda 300 ile 500 tl civarı masrafı var ancak 3 - 5 kat belki daha fazla etkili bir cihaz çıkıyor ortaya.

Alıntı forumcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir dönem incelemiştim bu el yapımı olanları. Malzemesini ülkemizde bulmak zor ve de çok pahalı. İGrow gibi kask şeklinde olanlardan kendimiz yapmaya kalktığımızda 300 ile 500 tl civarı masrafı var ancak 3 - 5 kat belki daha fazla etkili bir cihaz çıkıyor ortaya.
    O kadar pahalı mı yani el yapımıda olsa ? o zaman şu 25-30 tl likler çöp mü * bildiğimiz led lambalar cümbüşü mü?

Moderatör LahmacuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Lazer işini bir hafta araştırdım. Maalesef bu linkini paylaştığınız 9'lu 12'li 1000 liralık lazerler bile çok yetersiz. Yaklaşık 0,3 joule enerji veriyorlar. Tedavi için 3-6 joule arasında olmalı. Ayrıca bu tarak tarzı lazerleri bir yerde sabit tutmak zor.

www.vlasyproject.com

Bu sitedeki adamlar 54 lazerli saç için güzel lazer üretiyorlar. ebay üzerinden satıyorlar.

Laser Hair RE Growth Treatment With More Power Than ANY Hair Regrowth Combs | eBay

OverMachoGrande sitesinde ise çatlak bir adam var. Lazer kask yapıyor. Bunlar harici işe yaramaz arkadaşlar.

OverMachoGrande.com - Build your own / Do-it-yourself Laser Helmet / Laser Comb / Laser Brush for Hair Loss!
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)
    2) Minoxil (Akşam Hergün)
    3) Nizoral Şampuan(Haftada 4 Defa)

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yapmasına yapılır ama onun frekansında yapmak ev imkanlarında imkansız gibi bir şey.

Işığın şiddeti, frekansı, oluşturulan manyetik alan...vs.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaşlar bu ebay'daki Laser Hair RE Growth.. diye başlayan ilana bakın!
    http://www.ebay.com.au/itm/Laser-hai...e=STRK:MESE:IT

Sadece 137 dolara 54 lazerli cihaz satıyor adam! Nasıl bu kadar ucuz oluyor anlayamadım. Ben dayanamadım 1 tane kendime aldım.

Size de tavsiye ederim! Bu fiyata kesinlikle kaçmaz..

SaçımınDoktoru Üyesi adriano10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beyler taraga kürege bu kadar para vermeye gerek yok. ise yaramiyor diyorlar kullananlar. hem finasteride hem minoxidil kullanicam tarak ile birlikte de saci tarak mi cikaracak

Sayfa 1/2 12 SonSon