9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Seboreik dermatit yüzünden dökülen saçların tekrar çıkma ihtimali

SaçımınDoktoru Üyesi

Seboreik dermatit yüzünden dökülen saçların tekrar çıkma ihtimali

Herkese Selamın Aleyküm.Sorum şu 20 gündür s.dermatit hastalığımı kontrol altına aldım ve elime küçük küçük tohum gibi siyah siyah saçlar geliyor sizce saçlar geri mi geliyor.Doktorum bu hastalığı 1 yıl once konuştuğumda atlatırsam saçlarımın geri geleceğini söylemişti ben pek inanmamıştım bu hastalığı 4 yıldır yaşıyor olmam bu umutsuzluğa itti fakat elime dediğim gibi tohum gibi küçük küçük saçlar gelmesi bu soruyu aklıma getirdi buradaki bilgili arkadaşlara da sormak istedim sizce saçları tedavi uygulamadan gelme olasığı varmı? saçlarımın yuzde kaçı gelir tahmini gelirse?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bir kişi bile mi yok cevap verebilecek

Tedavisiz değil bir yanlış anlama var dermatiti tedavi etmeniz saç folikülü için çok çok önemli bir tedavidir ve evet geri gelebilir saçlar hatta bir kısmı kesin gelecek yüzdesini sen sayıp bize bildireceksin yani az sabır
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tedavisiz değil bir yanlış anlama var dermatiti tedavi etmeniz saç folikülü için çok çok önemli bir tedavidir ve evet geri gelebilir saçlar hatta bir kısmı kesin gelecek yüzdesini sen sayıp bize bildireceksin yani az sabır
    yani egzamayı tedavi etmek bile bir tedavi olduğu için geri gelme şansı yüksek anladım çok teşekkür ederim cevap yazdığın için seboreiğide yenersem şuan azalttım burada herkesi detayınca bilgilendireceğim hiç şüpheniz olmasın

Alıntı chris murphy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yani egzamayı tedavi etmek bile bir tedavi olduğu için geri gelme şansı yüksek anladım çok teşekkür ederim cevap yazdığın için seboreiğide yenersem şuan azalttım burada herkesi detayınca bilgilendireceğim hiç şüpheniz olmasın
    Herhangi bir losyon kullanırsan ya krem kullan ya da içeriğinde gliserin olan bir losyon kullan.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herhangi bir losyon kullanırsan ya krem kullan ya da içeriğinde gliserin olan bir losyon kullan.
    Çok tesekkur ederim kullanirsam muhakkak gliserinli kullanirim

Çok tesekkur ederim kullanirsam muhakkak gliserinli kullanirim
    Merhaba acaba seboreyi nasıl azalttığınızı öğrenebilir miyim ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı dygml Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba acaba seboreyi nasıl azalttığınızı öğrenebilir miyim ?
    Şuan söylemem pek doğru olmayabilir en azindan bir 15 gün daha bekletmek istiyorum çünkü daha net olacaktır.Yaz derseniz yinede yazabilirim fakat tam sonuçtan emin olup size yazmak isterim çünkü umutlandirmak istemem

Şuan söylemem pek doğru olmayabilir en azindan bir 15 gün daha bekletmek istiyorum çünkü daha net olacaktır.Yaz derseniz yinede yazabilirim fakat tam sonuçtan emin olup size yazmak isterim çünkü umutlandirmak istemem
    Tabiki olur sabırsızlıkla bekliyorum inş.hepimiz bu dertten kurtuluruz.

Bu Konudaki Etiketler