Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Arkadaşlar tedaviye yeni başladim öneriniz nedir umut var mi ?

Question Arkadaşlar tedaviye yeni başladim öneriniz nedir umut var mi ?

Konu sonumut88 tarafından (15.05.2015 Saat 15:37 ) değiştirilmiştir.

Resimler açılmıyor.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı sonumut88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    [IMG]file:///C:/Users/venedik/Desktop/IMG_2300.JPG[/IMG][IMG]file:///C:/Users/venedik/Desktop/IMG_2301.JPG[/IMG]
    Resimleri öncelikle internete yüklemeniz gerekiyor

http://i.hizliresim.com/4gbX4p.jpg
    http://hizliresim.com/d5kmy7
    Arkadaşlar sorun haloldu sanırım.Önerilerinizi bekliyorum.Saygılar
    Konu sonumut88 tarafından (09.05.2015 Saat 10:15 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Umarım follicept başarır onun ötesinde umut yok bence,

Her durumda tedaviyi denemeni öneririm, nedenlerim de şunlar:
    -Beklentilerini kısık tutman şartıyla genel anlamda bir iyileşme elde edeceksin
    -Ekim düşünüyorsan tedavisiz bir ekim bu şekilde hiç doğal sonuçlar vermeyecektir
    -Ummadığın taş baş yarar belki hiçbir sonuç alamayacaksın belki de mutlu olacağın işler çıkacak
    -Hem bu tarz durumlarda ne gibi başarı elde edilebilir herkes için de referans olursun.

Önemli olan uygulanacak tedavinin tespiti ve tedaviyi aksatmadan en az 1 yıl devam etmen çünkü bu 3-5 ayda olacak iş gibi görünmüyor. Fikrim bu yönde, hiç denememekten iyidir.

Hocam resimlerin linklerini ilk mesaja da eklemen insanların görmesi için kolaylık olacaktır.

Tavsiyeler aşşağı yukarı benzer olacaktır öncelikle miracle losyon ve e min-dutası kesinlikl kullanman, bunların yanında acnelyse, azelderm, ketoral kremleri uygulaman benim şahsi görüşüm.
    Biotin 5mg kullanmanı da tavsiye ederim saçlara olumlu etkisi büyük.
    Ben min-dutas hariç aynen bu tedaviyi uyguladım 3 ayda da güzel bi sonuç yakaladım gibi gözüküyor. Benim söyleyebilceklerim bunlar. İnşallah güzel sonuç alırsınız.

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim
    Kardeş sende açıklık fazla olduğu için tedavideki ilerlemeyi daha net görme şansına sahip olacaksın,,Ve çevredeki tepkilerde daha net olacaktır,,,Ben ilk 4 çok agresif bir tedavi sürdürmeni öneririm,,Herkesin saç yapısı ve dökülme geçmişi çok farklıdır,,,olumsuz tepkilere kulak asma, denemeden bilemeyiz,,Mutlaka ilerleme ve gelişme kaydedeceksin,,ama az,ama çok,,bunu deneyip sen göreceksin, ama umudunu kaybetme ve disiplinle tedaviye devam etmen şart,,,4 ay sonra yine fotoğraf çekersen kıyas yapılır,,,

SaçımınDoktoru Üyesi
    http://i.hizliresim.com/4gbx4p.jpg
    arkadaşlar sorun haloldu sanırım.önerilerinizi bekliyorum.saygılar
    hocam;

dökülme sürecin epeydir var gibi gözüküyor,şu mantiği unutma son giden ilk gelir.yani 1-2 yil önceki fotolarina bak,tahminim tepe de biraz daha fazladir,şakaklar açiktir,şakaklarin gelişini çok hayal etme fakat tepede sonuç alirsin bence sabredersen.12 aylik bir süreç belirle,üşenmeden ve 3-4 ay geçince sonuç aladim diyip birakmadan dene,bence sonuç alirsin.ne geri getirsen kardir,çikartabildiğin kdar çikartip yukarida arkadaşinda dediği gibi doğal bir ekim yapabilirsin.
    sabah akşam miracle(100ml elseve-1kutu aldactone+13 tablet diane+20ml allerset )
    sabah akşam min+dut(60ml minox+11avodart)
    akşamları emu+hint yağı
    şampuan:sebamed hergün+konazol haftada 3
    her gece dermoroller

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir de yaşınız ve dökülme seyrine dair biraz ayrıntı verirseniz daha çok yardımcı olabiliriz.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Sayfa 1/2 12 SonSon