Sayfa 1/2 12 SonSon
19 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Tedaviye yeni baslamayi dusunuyorum

Miracle hocam konuya lutfen//Yeni Fotograflar

Ben 17 yasindayim tek sansim burayi erken bulmam erkenden onlemimi almak istiyorum.Allah sifa versin hepimize tedaviye baslayip saclarimi korumak istiyorum.Saclarim cansizlasti ve cok seyreklesri sakaklarda acilma var zaten.Sizden ricam nasil bi tedavi uygulamaliyim ? Kabak cekirdegi,yesil cay gibi seyleri tuketmeye baslicam onun haricinde tedavime ne eklemeliyim.Miracle losyonu cok duydum kullanmalimiyim bilmiyorum .

Yogun isik altindayken

LUTFEN TEDAVIYI BELIRLEMEME YARDIMCI OLUN
    Konu PewDiePie tarafından (20.05.2015 Saat 01:38 ) değiştirilmiştir.

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardeşim bendede genel bir seyrelme var şakaklardada açılma var yaşımda 18 miracleye başlamalısın bende kullanıyorum bir an önce başla bence.
    Bu arada levent abi yaşı genç olanlarda bende dahil görüyorumki çoğumuzun dökülmesi aynı açılma çok yok saçın geneli seyreliyor buna bi el atmalısın sebebi nedir acaba?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı muros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim bendede genel bir seyrelme var şakaklardada açılma var yaşımda 18 miracleye başlamalısın bende kullanıyorum bir an önce başla bence.
    Bu arada levent abi yaşı genç olanlarda bende dahil görüyorumki çoğumuzun dökülmesi aynı açılma çok yok saçın geneli seyreliyor buna bi el atmalısın sebebi nedir acaba?
    Kardes ayni bendeki sorun genel seyrelme ? Acaba erkek tipi dokulmemi baskami bu ?

Alıntı Aslan888 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardes ayni bendeki sorun genel seyrelme ? Acaba erkek tipi dokulmemi baskami bu ?
    valla benim gözlemime göre forumdaki çoğu kişinin dökülmesi 20 yaş altında başlamış ve genel bir seyrelme var dökülmede agresif bilemiyorum ama genetiktir yani benim öyle genetik

Arkadaslar yardimlarinizi bekliyorum,nasil bir yol izlemeliyim ..

Aynen kardesler bende 19 genel seyrelme var ufaktan, cok farkli nedenlerdende olabiliyor, mesela ben b-compleks, cinko, ferifer kullaniyorum, tedaviye ilk basladigimda cok dokulmem olmustu suan minimum seviyeye indi, (gunde maksimum 3-5 tel) kan degerlerinize baktirin bence, ama miracle losyonda kullanmayi birakmayin ..

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeşim bak, 17 yaşımdaki halime tavsiye verir gibi içtenlikle yazıyorum sana.

Bence diane 35'miş, avodart'mış kullanma. Ben kullanıyorum ama yaş 24, ergenlik bitmiş artık. İnan o kadar spor yapıyorum bu sabahtan beri göğsüme bakıyorum alt kısmı yumaşamış jinekomasti başlangıcı olduğunu düşüyorum. O daha çok psikolojisini bozar adamın.

Miracle'ye sor, doğal yöntemlerle bir tedavi belirle.

Onun dışında benim sana önereceğim, bak yaz geliyor. Vur kafanı 2-3 numaraya, al dermaroller. Sık dişini 2-3 günde bir kez uygula kafana. 3 ayda toparlanır saçlanır. Sonra doğal bakımlarla kışın korumaya yönelik gidersin, yazları da yine kestirip dermaroller uygularsın.

Her şeyden önce dökülmenin genetik olup olmadığına kanaat getirmek için önce doktora git. Dermatoloğa gidip kan tahlili iste. Bak bakalım belki demirin çinkon bir şeyin eksiktir. Doktoru da dinle bir güzel.

Tekrar söylüyorum diane ve avodart kullanma, kullan diyen olursa bile 22 yaşını geçmeden hiiç düşünme.

Umarım hedeflediğin saça ulaşırsın, geçmiş olsun.

Alıntı pipsqueak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim bak, 17 yaşımdaki halime tavsiye verir gibi içtenlikle yazıyorum sana.

Bence diane 35'miş, avodart'mış kullanma. Ben kullanıyorum ama yaş 24, ergenlik bitmiş artık. İnan o kadar spor yapıyorum bu sabahtan beri göğsüme bakıyorum alt kısmı yumaşamış jinekomasti başlangıcı olduğunu düşüyorum. O daha çok psikolojisini bozar adamın.

Miracle'ye sor, doğal yöntemlerle bir tedavi belirle.

Onun dışında benim sana önereceğim, bak yaz geliyor. Vur kafanı 2-3 numaraya, al dermaroller. Sık dişini 2-3 günde bir kez uygula kafana. 3 ayda toparlanır saçlanır. Sonra doğal bakımlarla kışın korumaya yönelik gidersin, yazları da yine kestirip dermaroller uygularsın.

Her şeyden önce dökülmenin genetik olup olmadığına kanaat getirmek için önce doktora git. Dermatoloğa gidip kan tahlili iste. Bak bakalım belki demirin çinkon bir şeyin eksiktir. Doktoru da dinle bir güzel.

Tekrar söylüyorum diane ve avodart kullanma, kullan diyen olursa bile 22 yaşını geçmeden hiiç düşünme.

Umarım hedeflediğin saça ulaşırsın, geçmiş olsun.
    Hocam ogrenciyim dermatollere baktimda biraz tuzlu, onun haricinde sacimi kisa tutucam sifira vurdurmayi simdilik dusunmuyorum.Bir de onlem almazsam seyrekliklwre bakilirsa dokulme suruyor.Miracle losyonun icindeki maddeler mi Diane 35 ? Neden kullanmamami tavsiye ediuotsunuz,ciddiyim bir seyler yapmam gerekli

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı PewDiePie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam ogrenciyim dermatollere baktimda biraz tuzlu, onun haricinde sacimi kisa tutucam sifira vurdurmayi simdilik dusunmuyorum.Bir de onlem almazsam seyrekliklwre bakilirsa dokulme suruyor.Miracle losyonun icindeki maddeler mi Diane 35 ? Neden kullanmamami tavsiye ediuotsunuz,ciddiyim bir seyler yapmam gerekli
    Dermarollerı bir kez alırsın en azından 1 sene kullanırsın, ilaçlara sürekli her ay para dökmen gerekir. Daha tuzlu olmaz senin için yani.

Diane hormon ilacı, avodart dht baskılayan prostat. Ergenlik çağındaki birinin dht baskılaması
    Dihidrotestosteron - Vikipedi

şu linkte biraz aşağı inip bakarsan dht'nin ergenlikteki görevlerini görürsün. Diane kullanırsan da muhtemel bir jinekomasti sıkıntısı çekeceksin. Ergenlik döneminde hormonlarla oynanmasının tehlikeli olacağını düşünüyorum. İlaçsız ya da mümkün olabilecek en az riskli ilaçlarla devam edebilirsin.

Miracle losyon hazırla mesela ama içine sadece spiro yani aldactone ekle. minoxil kullan ama avodart koyma içine. bunların yanında dermaroller ve yağlarla da bakımını yaparsan 22 ye kadar muhafaza edeceğini düşünüyorum. Sonra gerekirse propecia ya da minoxa avodart eklemesi falan yaparsın hem o zamana kadar güncellenir bilgiler, yeni bir şeyler çıkar belki. En azından Miracle hocam çıkartır ürününü

Bir de kesinlikle Miracle'ye sor doğal/yan etkisiz tedavi rica edersen söyleyecektir sana yapabileceklerini.

Dermarollerı kesinlikle eklemeye çalış. Geçmiş olsun

Ek; Beslenmene dikkat edebilirsin, günde yarım saat kardiyo, ekmeği şekeri kullanıyorsan sigarayı çıkartmalısın hayatından.

Bence minoxa avodart miracleyede diane 35 ekle eğer yan etki görürsen çıkart etkisi daha fazla olur ya da 3-4 ay nane ve emu yağı ile saçını korumaya çalış levent abi inşallah doğal ürünü çıkartır o zamana kadar onu kullanırsın

Sayfa 1/2 12 SonSon