Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
36 sonuçtan 31 ile 36 arası

Konu: Vazgeçmeli miyim?

Alıntı interlove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnsanları ayakta tutan şey umutlardır. Bu site benim umutlarımı köreltmeye başladı son dönemlerde okuduğum bütün mesajlar olumsuz oldu. Ben herşeye olumlu ve güzel bakıyorum sizede tavsiye ederim. Günün birinde kazanan olmak istiyorsanız tabi. Yoksa burada hergün o kötü bu kötü onu yapmazsınız bu çıkmaz şu imkansız diyenlerden farkınız kalmaz.
    Biraz da olsa umut olmasa bu sitede yazmazdım.Bir gün bu durumun da çaresi bulunacak,BURadaki bir çok kişi buna inanıyor.Amaçta en azından o güne kadara saçlarımızı korumak.İnş. başarabiliriz.

SaçımınDoktoru Üyesi raprap1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    7 ay sonunda diyor 7 ay sonuc olmadıysa neyin umudu olsun ki
    TEDAVİM

Üzüm Çekirdeği Ekstresi (Procyanidin)
    Darı Tohumu,
    L,Arjinin
    Gingseng

Dermaroller (1mm) haftada 2
    Minoxil Gün aşırı (Aksamları) sadece şakaklar

Biotin hergun 2.500mg

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam dokulmen cok agresif illaki sistemdennbiseyler yapman lazim Allah yardimcin olsun . ben miracleden cok olumlu sonuc aldim ama benim dokulme cok agresif degil . rflex yasadigim donem harif en agresif zamanlarimda bile ortalam gunde 150 teli gecmezdi su an gunde 10 15 civari . nanr cayini dene istersen ben cok faydasini gordum ama cok asiri tulettim simdi yan etki oldu ara verdim uc gundur . su an normale donuyorum gibi cinsellik olarak.
    Yeniden proscar07.01.2015 haftada iki 1/8 destek tedavi sacı canli gosteriyor .
    İki gunde bir aksam minox pakdouru
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Dermaroller 540 igne 1.00 mm kafam estikce
    Defne sabunu
    Pharmaton 01/02/2016 haftada iki
    Yaki otu nane dutasderide losyon gunde bir
    Hp bioatin 5 mg hergun
    Azelderm ketoral acnelyse ve toz spiro karisimi

Tekrar selamlar su an Albayrak hocanın Cell tedavisinde kullandığı ilk görselden daha az sacım var.Durum annemizde dikkatini cekmis sac mı ektirsen diyor her hangi bir düzenli tedavim tok su an saclarım bu gidişle 2 aya kalmayacak gibi(tepe bölgesinde). En son minoxil ve dutas karışımını azaltarak yaklasik 3 hafta once bitirdim.Elimde kalan son miracle losyon icin alınmış ürünlerle son bir karışım yaptım bir umut günde 1/2 kez 1 ml kullanıyorum. Su saatten sonra minoxil in faydasını göreceğimi düşünmüyorum.O sebeble tekrar satın almadım.Tesaviye artık doğal yollarla devam etmeyi planlayorum,Lavanta kürü gibi.Eger bir şekilde Miracle hocam bu yazıyı okuyorsa Cell tedavisi icin yardımcı olursa çok sevinirim.
    En azindan elimde olanları korumak amaciyla, dökülmeyi azaltan/durduran doğal tedavi icin kullanıp fayda gördüğünüz tedavileri yazarak bana yardımcı olursanız sevinirim.
    İmla hatası ve cümlelerde bozukluk olduysa kusuruma bakmayınız telefondan yazıyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    iyi bir ekimde bile saç kalitesi önemli cılız bir saç kalitesiz greft ile 5bin ile kapatırsın kaliteli kalın greft ile 3bin ile kapatırsın.Saça bakım ektirsende ektirmesende şart.Saçların kaliteli parlak olursa ekimde o kadar iyi olur.Bir çok insanın saç teli ince ve zayıf ekimde istediği kalitede olmuyor.

Alıntı lactobacillus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi bir ekimde bile saç kalitesi önemli cılız bir saç kalitesiz greft ile 5bin ile kapatırsın kaliteli kalın greft ile 3bin ile kapatırsın.Saça bakım ektirsende ektirmesende şart.Saçların kaliteli parlak olursa ekimde o kadar iyi olur.Bir çok insanın saç teli ince ve zayıf ekimde istediği kalitede olmuyor.
    Hocam sac ektirmeyi dusunmuyorum

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234