Sayfa 1/4 123 ... SonSon
37 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Propecia aldim arkadaslar 2 ay kullanicam yan etki gorurmuyum ?

SaçımınDoktoru Üyesi

Propecia aldim arkadaslar 2 ay kullanicam yan etki gorurmuyum ?

Arkadaslar minoxil miracle propecia 2 ay kullanicam sonra propeciayi birakip digerleriyle devam edicem ? 2 ayda propeciadan yab etki gorurmuyum ? Saclarim cok kotu durumda degil hafiften seyrek ve cansiz ?

Kullanmadan bilemezsin

fınansterıd ıcerıklı ılacları kısa surelı kullanıp bırakmak hormanlarda dalgalanmalara sebep olur agresıf dokulme yasarsn tecrubemle sabıttır bu soyledıgım

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı volkani Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fınansterıd ıcerıklı ılacları kısa surelı kullanıp bırakmak hormanlarda dalgalanmalara sebep olur agresıf dokulme yasarsn tecrubemle sabıttır bu soyledıgım
    Yani kullanmiyimi ??? Birakiyimi ? Yan etki yapar diye sadece 2 ay kullanmak istiyorim ? Zaten fazla aciklik yok bende ?

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Aslan888 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani kullanmiyimi ??? Birakiyimi ? Yan etki yapar diye sadece 2 ay kullanmak istiyorim ? Zaten fazla aciklik yok bende ?
    Ee birader açıklık fazla yok diyosun, başka bir sayfada açtığın başlıkta kafaya koydum tedavi işe yaramazsa ekim yapıcam diyosun,,Fazla açıklık olmayan yere nasıl ekim yapacaklarmış,,,Ciddi bir sorunun görünmüyor zaten resimlerde evham yapma

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı payitaht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ee birader açıklık fazla yok diyosun, başka bir sayfada açtığın başlıkta kafaya koydum tedavi işe yaramazsa ekim yapıcam diyosun,,Fazla açıklık olmayan yere nasıl ekim yapacaklarmış,,,Ciddi bir sorunun görünmüyor zaten resimlerde evham yapma
    Kardes kafama cok takiyorum eski saclarimi cok ozledim sekil bile veremiyorum cok cansiz saclarim. 24 saat kafama saclarim takiliyor bir kurtulsam ustumden bir tır yuk kalkicak oyle takiyorum kafama yani. Sen ne diosun propecia hakkimdaki soruma yan etkisi gorurmuyum yuzde 2 demis ilacin uzerinde gorurme ihtimali ? 2 ay kullansam faydasi olurmu ?

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    en az 4-6 ay kullanmalısın 2 ayda sadece yan etki yersin başkada bişey olmaz bence ama belki dökülmen azalabilir

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 ayda yan etki falan gormezsin rahat ol ama iki aylik kullanmak da gereksiz çaba olur hiçbi etkisi de olmaz sacına hic kullanma daha iyi,kullanacaksan da ya herro ya merro diyeceksin bi 3-4 yıl kullanacaksin ancak o zaman finas kullanmanin bi anlami olur

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nerden buldun la propecia yı bu arada ben 4.seneye giriyom yan etki görmedim tabi sende ne olur bilmem
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Eleanor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nerden buldun la propecia yı bu arada ben 4.seneye giriyom yan etki görmedim tabi sende ne olur bilmem
    Eczaenden aldim bizim burdan . Sence 2 3 ayda fayda gorurmuyum saclarim cikmasin ama sac tellerim kalinlassin yeter bana sence saclarimi kalinlatirirmi ? Ayni zamanda 2 senedir minoxil kullaniyorum ve devam edicem onada ayni zamandada bugun miracle losyon yaptim onuda kullanicam ?

Sayfa 1/4 123 ... SonSon