35 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Hangi marka biotin tavsiye edersiniz?

Hybrid View

Solgar 5000 mcg kullanmıştım 1 yıl kadar gayet iyiydi. Natures Supreme 2500 mcg kullandım 60 kapsüllüğünü iki kutu, hiç memnun kalmadım açıkçası bende çok fazla su içme ihtiyacı oluşturdu ve idrarımın rengi değişti kullandığım zamanlar, bırakınca düzeldi Allahtan. Diğer markaları bilmiyorum, bu ikisinden kesinlikle solgar derim.

Yeni Üye
    Alıntı necroshine Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Solgar 5000 mcg kullanmıştım 1 yıl kadar gayet iyiydi. Natures Supreme 2500 mcg kullandım 60 kapsüllüğünü iki kutu, hiç memnun kalmadım açıkçası bende çok fazla su içme ihtiyacı oluşturdu ve idrarımın rengi değişti kullandığım zamanlar, bırakınca düzeldi Allahtan. Diğer markaları bilmiyorum, bu ikisinden kesinlikle solgar derim.
    Biotin kullanırken zaten su tüketimi gerekli. Bende Hp biotin kullanıyorum. Hiç içmediğim kadar su içiyorum. Biotin mi yapıyor, psikolojik mi, yoksa gerçekten susuyor muyum bilmiyorum. Ama su içmek her halükarda iyidir zaten.

Ve bu arada 2 aya yaklaştı, düzenli 5 mg alıyorum her gün. Kafam hariç her tarafımdaki kıllar siyahlaştı Kollarım özellikle.