Sayfa 1/4 123 ... SonSon
35 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Hangi marka biotin tavsiye edersiniz?

Hangi marka biotin tavsiye edersiniz?

Tedaviye başlama esnasında biotinden de yararlanacağım. Şimdiye dek medobiohtin marka kullandım. HP marka biotin kullanan var mı? 100 tablete aynı fiyata satılıyor. Ne dersiniz arkadaşlar? Minox ile sipariş gececeğim.

SaçımınDoktoru Üyesi adriano10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Solgar`in ürünlerini tavsiye ederim. Ürünlerinin tamami dogal maddelerden elde ediliyor, vücuda zarari yok gibi bir sey.

Alıntı 1dost Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tedaviye başlama esnasında biotinden de yararlanacağım. Şimdiye dek medobiohtin marka kullandım. HP marka biotin kullanan var mı? 100 tablete aynı fiyata satılıyor. Ne dersiniz arkadaşlar? Minox ile sipariş gececeğim.
    Hp nin 10 mg lık olanı fiyat cazibesi ile korka korka aldım amacım yarım kullanmak ve ekonomi yapmaktı. O şekilde kullandım yani bölerek ve 7 ay gitti etkiside gayet iyi ben öneririm. Ama tabi o etkiyi belki solgar 2.5 mg lık olanı ile veriyordur hammaddesi daha kalitelidir vs onu denemediğim için bilemem. ikisinide deneyenler en iyi yorumu yapacaklardır.

Moderatör LahmacuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Solgar bir dünya markası. HP 10mg'ı bulunduğum ilde depolara sordurttum. Hiçbirinde bulamadım. Daha sonra solgar 5mg almaya karar verdim. 43,5 liraya aldım. Hair Pharma şirketi garip biraz. Arıyorum, mail atıyorum ulaşamıyorum. Haliyle bu sebeplerden dolayı solgar'a yöneldim.
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)
    2) Minoxil (Akşam Hergün)
    3) Nizoral Şampuan(Haftada 4 Defa)

10 mglık hp biotin aldım, 100 adet var içinde. İkiye bölüp kullandığımda 200 gün yani 6 ay rahat yetecek. Bir şans verdim hpye bakalım iyi kullanabilecek mi şansını

Moderatör
    Solgar 5mg olani aldim 43 tl.Gayet kaliteli gözüküyor.Henüz 4 gün kullandım.Bundan önce xpecia kullanıyordum onun ıcındekı bıotın sac kalınlıgını arttırdı ve sacları cok kısa surede uzatıyordu.Solgar daha iyi sonuç vereceğinden eminim.Siz 1-2 ay kullanın tatmin edici şekilde etki gösterırse bende hp alırım.Cok daha ekonomık geldi bana hp.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Hp biotin kullandım aynı şekilde ikiye bölüp kullandım 6 ayı geçti guzelde sonuç verdi 10 mg hepsini alaydim carliye donecektim heralde (baska biotin kullanmadim farklı marka çok daha iyi olabilir yanlış anlasilmasin )

Moderatör
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hp biotin kullandım aynı şekilde ikiye bölüp kullandım 6 ayı geçti guzelde sonuç verdi 10 mg hepsini alaydim carliye donecektim heralde (baska biotin kullanmadim farklı marka çok daha iyi olabilir yanlış anlasilmasin )
    o zaman sonuc olarak hp alinir yariya bölünüp cok daha uzun süre kullanılır.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Aynen hocam bende 10luk aldim 100 tablet. Bakalım nasil olacak?

Ben saç ekimi yaptırdıktan sonra yaklaşık 10 gündür hp biotin 10mg ve xpecia kullanıyorum şok dökülmeyi engelliyormuş bu ilaçlar. Bugün 19.cu günüm şok dökülme 2. hafta başlıyormuş genelde, bende sadece şakaklara ekilen bölgedeki saçlar biraz döküldü bakalım bekliyorum dökülmeyi ne kadar engelleyecek bu ilaçlar.

Sayfa 1/4 123 ... SonSon