Alıntı punishe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Saçları geri kazanmayı çok isterim ve beni mutlu eder ama çaba sarfediyor olmam beni daha çok mutlu ediyor. Hemen ekim vs. düşünüp kendimi insanların zaafları ve çaresizlikleri üzerinden avantaj sağlayan kişilere teslim etmek istemiyorum.Geçen miracle losyon hazırlarken kendimi kimyager gibi hissettim ki zaten böyle şeylere hep uzak olmuşumdur.Annem de uzaktan izliyordu patlayacak diye tırstı kadın ne yalan söyleyeyim ben de dekort ampülü kırdıktan sonra dökmeye çalışırken içindeki sıvı bi tabaka oluşturup dökülmeyi engelledi bunu görünce ben de tırsmaya başladım ilahi bi işaret sandım
Kahkaha attırdın bana ha iyi güldüm o ampul öyle yapıyor her seferinde ilahi işaret değil sadece fizik yüzey gerilimi ve yer çekimi nötr bir durum yaratıyor o kırık ağzı sürt şişenin ağzına lıkır lıkır akar.. Diğer dediklerine katılıyorum hani derler ya yarışmak güzeldi diye işte biz çalışıyoruz o süreç ve verdiğimiz mücadele helede karşılığını alıyorsak hissettirdiği duygu harika. Şahsen ekimle gelen 10 teli bu şekilde elde ettiğim 1 tele değişmem...