Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
35 sonuçtan 31 ile 35 arası

Konu: Hangi marka biotin tavsiye edersiniz?

Yeni Üye Muse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İzmir
    Bu konuyu ben de merak ediyorum. Solgar'dan başka efekt eden ve güvenebileceğim bir marka yok. Ancak 5000 mcg artık ülkeye giremiyor yeni yasadan dolayı. 1000 mcg'leri bulunuyor sadece. Kaliteli bir marka ayırt edene kadar günde 3 kapsül Solgar 1000 mcg içmeyi düşünüyorum.

Bende öyle Yapmaya karar verdim malesef solgar 1000mcg alıp 3 tablet içtim hatta bugün. Fakat maliyeti biotin için fazla olacak.benim için Sürdürülebilirliği yok. Sağolsun devletimiz bizi bizden çok düşünüyor 2500 mcg den fazla biotin zararlı olduğu için satışını kaldırmışlar 5000mcg nin. Yerli üreticiye sanırım böyle bi kıstas yok zira hp, voonka, medohbiotin vs gibi markaların 5 10binlik biotinleri satılıyor. Bu ülkeyi giderek daha çok seviyorum elimizde PayPal bağlantılı ebay vardı ilacımızı rollerları hapımızı kremimizi ucuza alıyorduk, ama size aldırtmam dedi resmen. 40dolara aldığım rogaine, adana da Amerikan pazarında 350tl ye alıyorum şu anda. Alıp denemek istediğim birçok deneysel tedaviler var ama alamıyorum gümrükten dolayı. Çok uzattım kusura bakmayın, bi biotin vardı onunda ırzına geçtiler velhasıl.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Barmen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Solgar kalitelidir cilde guzellikte verir
    Hocam sendeki cilt güzelliğini diane yapıyor bence solgarla alakası yok

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar saçmalamayın**biotini bu kadar devlet meselesi haline getirmenize gerek yok. Alın herhangi bir biotin geçin yani
    Konu Miracle tarafından (01.08.2018 Saat 09:28 ) değiştirilmiştir.

voonka kullanan var mi eczacibasinin ürünü fiyati da uygun.

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234