Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
35 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Hangi marka biotin tavsiye edersiniz?

Alıntı yucelkaracalar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben saç ekimi yaptırdıktan sonra yaklaşık 10 gündür hp biotin 10mg ve xpecia kullanıyorum şok dökülmeyi engelliyormuş bu ilaçlar. Bugün 19.cu günüm şok dökülme 2. hafta başlıyormuş genelde, bende sadece şakaklara ekilen bölgedeki saçlar biraz döküldü bakalım bekliyorum dökülmeyi ne kadar engelleyecek bu ilaçlar.
    Bu çok önemli bir bilgi iyi oldu öğrendiğimiz

SaçımınDoktoru Üyesi
    solgar 5mg ı tavsiye ederim 1 kutuyu bitirdim fayda sağlıyor bence....

Alıntı Pata Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu çok önemli bir bilgi iyi oldu öğrendiğimiz
    Şok dökülme hakkında kafama takılan bazı sorular vardı. Bu konu hakkında eskiden saç ekimi yapan ama şu an yapmayan bir doktora soru sormuştum soru ve cevap aşağıda.

Hocam merhaba saç ekiminden sonra şok dökülmeyi engellemek için ilaç (xpecia, biotin ve hairforte sprey) kullanmak yararlımıdır. Yani şok dökülme olması saçların daha sağlıklı çıkması açısından gerekli değilmidir. Bu ilaçlarla şok dökülmeyi azaltmak doğrumudur.

Op.Dr......
    şok dökülme olmaması her yönden daha iyi, saçınız uzamaya devam edeceği için görseli daha iyi olur, şok dökülme olanların bir kısmı çıkmaz yada çıkacağından emin olunamaz.

Bu cevaba göre bu ilaçları (sprey hariç) kullanıyorum umarım dökülme az olur ve saçlar sağlıklı çıkar.

Alıntı yucelkaracalar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şok dökülme hakkında kafama takılan bazı sorular vardı. Bu konu hakkında eskiden saç ekimi yapan ama şu an yapmayan bir doktora soru sormuştum soru ve cevap aşağıda.

Hocam merhaba saç ekiminden sonra şok dökülmeyi engellemek için ilaç (xpecia, biotin ve hairforte sprey) kullanmak yararlımıdır. Yani şok dökülme olması saçların daha sağlıklı çıkması açısından gerekli değilmidir. Bu ilaçlarla şok dökülmeyi azaltmak doğrumudur.

Op.Dr......
    şok dökülme olmaması her yönden daha iyi, saçınız uzamaya devam edeceği için görseli daha iyi olur, şok dökülme olanların bir kısmı çıkmaz yada çıkacağından emin olunamaz.

Bu cevaba göre bu ilaçları (sprey hariç) kullanıyorum umarım dökülme az olur ve saçlar sağlıklı çıkar.
    Dostum bu konu çok çok önemli dediği doğru doktorun o saçların bir kısmı bi daha çıkmıyor. Bu konuda konu aç bence kısada olsa çok bilgilendirici çok aranan bir konu olur. Senin yaşadığın bir tecrübe sonuçta belki başkalarıda vardır...

Hp biotin 10 mg 100 tablet olandan iki senedir kullanıyorum. 1 kutu Yaklasik 6-7 ay arazi gidiyor. Öncesinde medobiotin kullaniyordum. Bir fark yok rahsylikls kullanabilirsiniz.

arkadaşlar benim diplerde uzamayan binden fazla saç var ve genel olarak saçlarım ince. biotinin saçları kalınlaştırma gibi bi etkisi var mı? uzamayan saçlara da bi faydası olur mu acaba?

Alıntı punishe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benim diplerde uzamayan binden fazla saç var ve genel olarak saçlarım ince. biotinin saçları kalınlaştırma gibi bi etkisi var mı? uzamayan saçlara da bi faydası olur mu acaba?
    Keisnlikle kalınlaştırma etkisi var kullan bir süre farkı göreceksin.

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Keisnlikle kalınlaştırma etkisi var kullan bir süre farkı göreceksin.
    Onu da tedavime ekleyeyim o zaman hocam, sadece minoxil ile başlayan tedavim şu an bakıyorum da agresif denilecek kadar çeşitlendi

Alıntı punishe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onu da tedavime ekleyeyim o zaman hocam, sadece minoxil ile başlayan tedavim şu an bakıyorum da agresif denilecek kadar çeşitlendi
    Yıllar geçiyor kökler ölüyor... geri getirebildiğimiz kadarını getirelim yada en azından canlı tutalım da sonra 6 ay dökeriz başka etken kullanırız olmadı üşengeçlik yaparız sonra bi daha yükleniriz(1 yıl içinde)vs fantazi yaparız...

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yıllar geçiyor kökler ölüyor... geri getirebildiğimiz kadarını getirelim yada en azından canlı tutalım da sonra 6 ay dökeriz başka etken kullanırız olmadı üşengeçlik yaparız sonra bi daha yükleniriz(1 yıl içinde)vs fantazi yaparız...
    Saçları geri kazanmayı çok isterim ve beni mutlu eder ama çaba sarfediyor olmam beni daha çok mutlu ediyor. Hemen ekim vs. düşünüp kendimi insanların zaafları ve çaresizlikleri üzerinden avantaj sağlayan kişilere teslim etmek istemiyorum.Geçen miracle losyon hazırlarken kendimi kimyager gibi hissettim ki zaten böyle şeylere hep uzak olmuşumdur.Annem de uzaktan izliyordu patlayacak diye tırstı kadın ne yalan söyleyeyim ben de dekort ampülü kırdıktan sonra dökmeye çalışırken içindeki sıvı bi tabaka oluşturup dökülmeyi engelledi bunu görünce ben de tırsmaya başladım ilahi bi işaret sandım

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon