Sayfa 1/10 123 ... SonSon
95 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Cellagance Losyon ile Yeni Bir Sürece Giriyorum..

SaçımınDoktoru Üyesi teto1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cellagance Losyon ile Yeni Bir Sürece Giriyorum..

Arkadaşlar daha önce konuma denk gelenler görmüştür geçen sene nisan aylarında agresif bir dökülmem olmuştu o dökülmeden sonra 2 aylık bemix-bebathen -evigen ampül , zinco tedavisine başlamıştım hemen akabinde runis saç bakım yağına başlamıştım onla beraber dermaroller , zeytiyağı birde çinko hapıyla devam etmiştim neredeyse tedavi sürecimden 10 ay geçti..
    Artık çok gözle görülür ilerleme yaşayamadığım için tedavi sürecimi değiştirmem gerektiğini düşündüm ve daha önceden saçlarıma hiç kimyasal bir losyon tarzı birşey uygulamadığım hep doğal gittiğim için Miracle Hocam ile konuştum Cellagance Losyonu Denemek İstediğimi söyledim ve saçlarıma hep doğal şeyler uyguladığım için bende etkisinin daha fazla olacağını düşündüm ve Miracle hocam sağolsun bir adet losyon yolladı Dün gece kullanmaya başladım ben çok fayda göreceğimi düşünüyorum inşallah öyle olur hep beraber bakıp görecez losyonun içeriğinin çok zengin olduğu kokusundan renginden belli oluyor çok umutluyum bu konuda inşallah hepimize ilaç olacak bu losyon..

Yeni Tedavim ;
    -Cellagance Losyon
    -Dermaroller
    -Zinco Hapı
    -Ketoral Şampuan
    -Zeytinyağlı Defne Sabunu

İLK Tedavi sürecine başladğımda...

---
    Şuanki Durum ilk tedaviden 9 ay sonra...

FLASHLI...

FLASHSIZ...

----------------------------------------------------
    Cellagance 2.ay

----------------------------------------
    Konu teto1907 tarafından (28.08.2015 Saat 23:14 ) değiştirilmiştir.

sen bu saçları korusan bile yeter hocam zaten sana ya, yolda görsem seni kesinlikle saç dökülmesi problemi var demem yani. İnşallah tedavin istediğin sonuca ulaşır.

Moralini hiç bozma gayet iyi durumdasın.

SaçımınDoktoru Üyesi
    hocam sacların gayet iyi görünüyor

bu sacları korusan bile süper bence

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bariz saçlar kalinlaşmiş ve seyrek bölgeler kapanmiş.süper.

Cellagen forever!
    miracle üstad izinleri alsinda hepimiz eş dost cellagenlenelim
    sabah akşam miracle(100ml elseve-1kutu aldactone+13 tablet diane+20ml allerset )
    sabah akşam min+dut(60ml minox+11avodart)
    akşamları emu+hint yağı
    şampuan:sebamed hergün+konazol haftada 3
    her gece dermoroller

çok şükür günden güne hep iyiye gitti tedavi ara ara dökülmeler yaşadım ama tekrar toparlandı saç genelinde kalınlaşma ve artış oldu renk koyulaştı ama ön bölgelerde ve ara ara bölgelerde hala seyreklik mevcut bi türlü istediğim yolu katedemedim o bölgelerde , inşallah Miracle hocamın cellagance losyonu ile istediğim sonucu alırım burda hepimize bir ışık ve bir umut olur , birde şuana kadar ne minox ne antiandrojen kullanmadım hep doğal yollara gittim cellagance benim saçlarım üzerinde iyi etki göstereceğini düşünüyorum ..

şakaklara özel bi tedawi uyguluyo muusn hocam

Alıntı mesud Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şakaklara özel bi tedawi uyguluyo muusn hocam
    hocam şakaklara özel bir tedavi uygulamıyorum benim alın yapım böyle çocukluğumdan beri alın açıklığım hep vardı doğuştan gelen birşey onun için özel bir tedavi uygulamıyorum ama şakaklarda bol miktarda tüy var onlar saça dönüşürmü cellagance ile bilemem...
    -15 Günde 1 PRP
    -Runis Saç Bakım Losyonu Hergün
    -Dermaroller 15 günde 1
    -Zinco Hapı Hergün
    -Ketoral Şampuan 3 günd bir

hocam benim şakaklar açık değildi ama son bi yılda geriledi, saçların sert galiba we uzuyunca dalgalı gibi benim de öyle, şakaklar da saç çıkışı için napabiliriz bilemedim her geçen gün geriliyor sanırım minox hiç kullanmadım miracle losyon we witamin hapları falan kullanıyorum miracle döklmeyi yawaslattı hatta durdurdu diyebilirim ama saç çıkışı şakaklarda gözlemleyemedim saçlar uzuyunca şakakların açıklığı daha bi belli oluyor bu da moral bozucu

Alıntı mesud Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam benim şakaklar açık değildi ama son bi yılda geriledi, saçların sert galiba we uzuyunca dalgalı gibi benim de öyle, şakaklar da saç çıkışı için napabiliriz bilemedim her geçen gün geriliyor sanırım minox hiç kullanmadım miracle losyon we witamin hapları falan kullanıyorum miracle döklmeyi yawaslattı hatta durdurdu diyebilirim ama saç çıkışı şakaklarda gözlemleyemedim saçlar uzuyunca şakakların açıklığı daha bi belli oluyor bu da moral bozucu
    saç dökülmen durmaya başladıysa yavaş yavaş saç çıkışlarının olacağını düşünüyorum bu yolda en önemlisi sabırdır çünkü saçlar bi anda dökülmüyor ve bi andada çıkmaz. şakaklar için ketoral ve azalderm krem kullananlar forumda iyice bir araştır şakaklar için özel tedavi uygulayan arkadaşlar var birde dermaroller de kullan önemli etkisi var saç kalınlaşması canlılık için..
    -15 Günde 1 PRP
    -Runis Saç Bakım Losyonu Hergün
    -Dermaroller 15 günde 1
    -Zinco Hapı Hergün
    -Ketoral Şampuan 3 günd bir

miracle hocamız bu ürünü satışa çıkardı mı acaba ?

Sayfa 1/10 123 ... SonSon