Sayfa 8/8 İlkİlk ... 678
75 sonuçtan 71 ile 75 arası

Konu: 18 Yaşında Yolun Sonunda...

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Zer0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu aralar hafiften dökülme arttı gibi hissediyorum ama emin değilim. Eskiye göre daha fazla.

Haziranda eklemeyi düşünüyorum. Miracle değil de RU ekleyeceğim yan etkisiz olduğundan dolayı. Oral düşünmüyorum daha yaşım genç olduğu için.
    Kardeşim yanlış anlama ama oral olarak en az finas kullanmazsan senin durum pek düzelmez
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Eleanor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim yanlış anlama ama oral olarak en az finas kullanmazsan senin durum pek düzelmez
    Abi valla finas hiç düşünmüyorum yan etki konusunda çok takıntılı adamım ben ve çok önemsiyorum. Bilmiyorum belki en son çare kullanıcam ama o raddeye gelene kadar topikal devam edeceğim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam Cellegancedaki kaçıncı günün

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı interlove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam Cellegancedaki kaçıncı günün
    Ekimde başladım hocam güncel fotoğraflarım 7. sayfada var. Daha yenilerini de atıcam. Saçım ilerlemedi benim geri gitti maalesef. Sanırım DHT ve Androgenler çok fazla baskı yapıyor bende.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Zer0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ekimde başladım hocam güncel fotoğraflarım 7. sayfada var. Daha yenilerini de atıcam. Saçım ilerlemedi benim geri gitti maalesef. Sanırım DHT ve Androgenler çok fazla baskı yapıyor bende.
    Hocam kullanmaya devam etmelisin, Miracle üstad birkaç değişiklik yapacağını şöylemiş yanıt alırsın inşAllah bence oral ilaçlara hiç girme topikalde sonuna kadar git. Birde Ru eklemeni öneriyorum kesinlikle

Sayfa 8/8 İlkİlk ... 678