Sayfa 3/8 İlkİlk 12345 ... SonSon
75 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: 18 Yaşında Yolun Sonunda...

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeşim ben de tedavilerden istediğim verimi alamiyorum 6 ayı geçecek finasa başlayalı tık yok hatta ön bölgem falan gerilemeye devam ediyor bi 1 yıl falan daha ugraşırım hala olmazsa bırakıp kendimi eve kapatcam ben de, yolun sonunda bi ışık falan göremiyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Endol kapsül alıp 100ml elsevde erit azaleik asit çinko ve b komplex alıp bir losyon yap sabah akşam kullan. Gün sonunda emu oil ve hint yağı karışımı sür gelişmeden haberdar edersin.
    Hocam ilaçları aldım da endolü ne kadar atacagım losyonun içine ? 25 tablet var bi kutuda hepsini atiyim mi ?

Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim ben de tedavilerden istediğim verimi alamiyorum 6 ayı geçecek finasa başlayalı tık yok hatta ön bölgem falan gerilemeye devam ediyor bi 1 yıl falan daha ugraşırım hala olmazsa bırakıp kendimi eve kapatcam ben de, yolun sonunda bi ışık falan göremiyorum
    Tıbbiyeli son halini atabilir misin saçının ? Sadece minox kullandın mı hiç deneyimini aktarabilir misin ? Ben senin gibi bazı arkadaşlarda yükselen reflex trstonun vurduğunu düşünüyorum.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Zer0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam ilaçları aldım da endolü ne kadar atacagım losyonun içine ? 25 tablet var bi kutuda hepsini atiyim mi ?
    Losyon olarak ne hazırlayacaksın neler aldın ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Losyon olarak ne hazırlayacaksın neler aldın ?
    Sizin söylediklerinizi hocam; Elseve arginine,Endol kapsül, Bemiks ampül, Azalderm,Zinco çinko hapı, bepanthen ampül ve hint yağı,emu yağı,nane yağı. Endolü ve çinko hapını kaçar tane atıp çözeceğimi bilmiyorum hocam.

Bir de kullanmaya ara verdigim Minox+acnelyse, Zyrtec losyon ve keto-azelderm-voltaren var.Bunları nasıl kombinleyebiliriz ? Bunları bırakıp bırakmama arasında kararsızım.

Teşekkürler şimdiden.

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi topikal tedavide hem disiplini hiç tutturamadım hem de dozaj konusunda bi sabitleyemedim cok oynadım losyonla ve topikal tedavi olmadan olmuyor bunu anladim.Hic paylasamazsam yazin başında ( tam 1 yıl olacak hikayemi açalı) kesin foto koyarim hem yazın saçları kısaltıp krem form ile falan cok sıkı bi topikal atak yapcam.Saç cizgim zaten geriydi ama miracle ve minox a ilk basladigim iki ayda falan max.a ulaşmıstım ön bölgemde minyatür saç yoktu nerdeyse ve cok iyi gosteriyordu simdi cizgi belki cok hafif gerilemistir ama asıl sorun cizgideki saçlar tekrardan minyatürleşti o da uzayınca çok seyrek goruntu olusturuyor
    Minoxu sene icinde bi ara boslamistim zaten miracleyi de cok disiplinsiz kullandim.son bikac aydir minoxu iyi kullandim ama yavastan minoxu birakmak istiyorum minoxsuz yapabilirsem geri donmeyecegim.Zaten bende minox biraz farkli calisiyor ara verip basladigimda cok hizli toparladigini hissediyorum ama etkisini de biraz hizli kaybediyor bende minox.Benim oncelikle topikal antiandrojende artık dozajimi bi belirleyip onda sebat etmem lazım.acaba 50 ml e 10 androcur atmak gibi bisey yapsam da uzun sure degistirmeden onu kullansam nasil olur..Su an 50 mle 1 cay kasigi toz spiro ve 1 androcur atiyorum
    1 cay kasigi kac gr eder bilmem

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi topikal tedavide hem disiplini hiç tutturamadım hem de dozaj konusunda bi sabitleyemedim cok oynadım losyonla ve topikal tedavi olmadan olmuyor bunu anladim.Hic paylasamazsam yazin başında ( tam 1 yıl olacak hikayemi açalı) kesin foto koyarim hem yazın saçları kısaltıp krem form ile falan cok sıkı bi topikal atak yapcam.Saç cizgim zaten geriydi ama miracle ve minox a ilk basladigim iki ayda falan max.a ulaşmıstım ön bölgemde minyatür saç yoktu nerdeyse ve cok iyi gosteriyordu simdi cizgi belki cok hafif gerilemistir ama asıl sorun cizgideki saçlar tekrardan minyatürleşti o da uzayınca çok seyrek goruntu olusturuyor
    Minoxu sene icinde bi ara boslamistim zaten miracleyi de cok disiplinsiz kullandim.son bikac aydir minoxu iyi kullandim ama yavastan minoxu birakmak istiyorum minoxsuz yapabilirsem geri donmeyecegim.Zaten bende minox biraz farkli calisiyor ara verip basladigimda cok hizli toparladigini hissediyorum ama etkisini de biraz hizli kaybediyor bende minox.Benim oncelikle topikal antiandrojende artık dozajimi bi belirleyip onda sebat etmem lazım.acaba 50 ml e 10 androcur atmak gibi bisey yapsam da uzun sure degistirmeden onu kullansam nasil olur..Su an 50 mle 1 cay kasigi toz spiro ve 1 androcur atiyorum
    1 cay kasigi kac gr eder bilmem
    Hocam ön çizgi ve şakaklar için extradan keto/azel ve Estriol kremi dayayın gitsin,,,Losyondan sonra günde 2 defa kullanın,,3 ünüde kullanabilirsiniz,,,Ben zamanla aylar içerisinde önce o yoğun tüylenme ve zamanla o tüylerin saç formuna döneceğini umuyorum,,ama zamanla geri gitmeler daha güçlü geri gelebilmek için olacaktır haberiniz olsun,,,Kremleri ihmal etmeyin..

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Zer0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizin söylediklerinizi hocam; Elseve arginine,Endol kapsül, Bemiks ampül, Azalderm,Zinco çinko hapı, bepanthen ampül ve hint yağı,emu yağı,nane yağı. Endolü ve çinko hapını kaçar tane atıp çözeceğimi bilmiyorum hocam.

Bir de kullanmaya ara verdigim Minox+acnelyse, Zyrtec losyon ve keto-azelderm-voltaren var.Bunları nasıl kombinleyebiliriz ? Bunları bırakıp bırakmama arasında kararsızım.

Teşekkürler şimdiden.
    Hocam tedaviye başlayamadım bir türlü bir el atsanız saçlar her geçen gün gidiyor dün sadece 1 aydır görmedigim arkadasım kel olmuşsun dedi bir an önce tedaviye baslamam gerekiyor.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bir de bana bu aktarın sattığı emu yağı markasız kendi kutusunda bişey.Üstünde D.K yazıyor bayağı yogun bir kıvamı var normal yağlar gibi değil vazelin kıvamında.Acaba devekuşu yağı diye başka bir şey mi sattı diye işkillendim ama kullanmaya basladım yinede

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkdaşlar tedaviyi 1 aydı uyguluyroum sanırım saymadım gerçi.100 Ml elseve losyon için 10-12 endol tablet 3 ampül bemiks-c 5 tablet zinco ve azalderm krem attım.Losyon dökülmemi hemen kesti baya azalttı.Sadece akşamları kullanıyorum.Bazen sabahları da zyrtec damla kullanıyorum.Dökülmem azaldı ancak saç çıkışı,kalınlaşma veya canlılık gözlemleyemedim sadece azalttı dökülmeyi.

Sayfa 3/8 İlkİlk 12345 ... SonSon