Sayfa 1/4 123 ... SonSon
35 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Erkek Epilasyon Forum

Erkek Epilasyon Forum

Değerli forum katılımcıları, estetik anlayışı yıllar içinde giderek evriliyor ve artık hanımlara özgü epilasyon, erkeklerde de tercih edilen estetik müdahaleler haine geldi. Bu konuda ki bir çok soru ve görüşlerinizi bu başlıkta paylaşabilirsiniz.

Yanak ustu killardan nasil kurtuluruz dogal olarak bilen varsa yardimci olsun

Alıntı Mehmetu633803 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanak ustu killardan nasil kurtuluruz dogal olarak bilen varsa yardimci olsun
    Karınca yağı diye bir yağ satıyorlar 6 ayda yokediyormuş bir dene istersen birde sir ağda her seferinde zayıflatıyor ben yaptım az acıtıyor o kadar

Sir agda nasil oluo hocam ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Mehmetu633803 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sir agda nasil oluo hocam ?
    Sir ağda, küçük hazır ağdalar. Parmak kadar. Yapıştırıcısından çıkarıp tüylerin üstüne yapıştırıp çekiyorsun o kadar. Soğuk ağda diyorlar adına.

Bence en kalıcı çözüm lazer epilasyon. O kadar maliyetli bir şeyde değil. Seansı 40 TL civarı. Ve 4-5 seansta tam çözüme ulaşılıyor. Ben gittim. Ama benim kıl köklerim beyazmış. Bu nedenden dolayı lazer göremedi. Yüksek derecede sonuç alacaktım ama, acısına dayanamadım bıraktım.

SaçımınDoktoru Üyesi yasin5306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tek çözüm lazer yıllardır ağda yapıyorum olmuyor bir süre sonra bıkkınlık geliyor

SaçımınDoktoru Üyesi adriano10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı indepented Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence en kalıcı çözüm lazer epilasyon. O kadar maliyetli bir şeyde değil. Seansı 40 TL civarı. Ve 4-5 seansta tam çözüme ulaşılıyor. Ben gittim. Ama benim kıl köklerim beyazmış. Bu nedenden dolayı lazer göremedi. Yüksek derecede sonuç alacaktım ama, acısına dayanamadım bıraktım.
    nasil bir acidan bahsediyorsun kardesim. yakiyor mu nedir yani, bu isinlar zararli degil mi?

Moderatör LahmacuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    epilasyondaki lazer ışınları zararlı değil. sadece tüy köklerini hedef alıyor. dayanılmaz bir acı değil. ben yanak kısımlarına yaptırdım. acısı abartılacak kadar yok. kadınlar yaptırıyor. dayanamasalar onlar yaptırmazdı. acı tüy köklerinin olduğu yerlerde meydana geliyor. epilasyondan sonra yüzün yanıyor biraz.
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)
    2) Minoxil (Akşam Hergün)
    3) Nizoral Şampuan(Haftada 4 Defa)

Banned
    lazer epilasyon düşünüyorum sağlıken bi sıkıntısı yok dimi ?
    Konu Miracle tarafından (27.11.2014 Saat 14:06 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 1/4 123 ... SonSon