Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
35 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Erkek Epilasyon Forum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Sevgili dostların yerinizde olsam sert kıllara epilasyon yaptırmazdım.Çünkü usta ellerde saç ekiminde gerçekten hayat kurtarıcı olabiliyorlar...
    Tedavi başalangıç:29.09.2014

27.03.2015 avodart
    Miracle losyon:Bir kutu garniere 3 aldactone,1diane,1 dekort (12.2014 ten itibaren ekstra 1 çaykaşığı salisilik asit)(YAKLAŞIK 3 AYDIR KULLANAMIYORUM)
    Min-dut losyon
    herk akşam yatmadan önce keto-azelderm krem
    Haftada 2 kez konazol.

(Ek destekler için önerilere açığım...)

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Avcilar, beylikuzunde iyi bir yer tavsiye eder misiniz?

Sakal ustu killarim yuzumu cok kotu gosteriyor.

arkadaslar benim kol ve bacaklarımda neredeyse sac gibi uzun kıl var. bunları yok etmek istiyorum. kol ve bacagına lazer yaptıran var mı? bir de yer tavsiye edebilir misiniz tüm vücut icin uygun fiyatlı?

Avcılarda natürel erkek epilasyon var. Sadece erkeklere yapıyorlar.Orayı tavsiye edebilirim bende gitmeyi düşünüyorum ama İstanbullu değilim ve adresi bulmada sıkıntı yaşabilirim diye bir türlü cesaret edip gidemedim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Yalova22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avcilar, beylikuzunde iyi bir yer tavsiye eder misiniz?

Sakal ustu killarim yuzumu cok kotu gosteriyor.

Beylikdüzünde Beylicium avm bilirsiniz sanırım.En üst katında Melissa güzellik salonu var.Ben orada yaptırmıstım ama askere gıttıgımden dolayı 3 seans eksık kaldı.Tamamlıcam ınsallah
    Cellagance Losyon
    Solgar Biotin 5000
    Dermaroller
    Prozinc Mor Kutu

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Alıntı okansa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beylikdüzünde Beylicium avm bilirsiniz sanırım.En üst katında Melissa güzellik salonu var.Ben orada yaptırmıstım ama askere gıttıgımden dolayı 3 seans eksık kaldı.Tamamlıcam ınsallah
    Aradım fiyatları'da uygun, sakal üstü yanaklar, boğaz, kaş üstleri, kaş arası 600 TL paket. Yakında giderim inşAllah. Teşekkür ederim .

Arkadaslar cok kıllı bir adam olarak artık canıma tak etti ve 2015 eylül ayından beri yaptırıyorum. Hatta üstte mesajım varmıs.
    alexandrite cihaz tüm vücut.

Bacaklarımda ve kollarımda hatta el üstleri de 5 6 cm lik kıllar vardı ve artık görüntüsünden ve evde her yerde kıl olmasından tiksinmistim. Sort kısa pantolon giyemiyordum, ellerimi ortaya cıkarmaya utanıyordum.

Allah var göz lazerinden sonraki en büyük estetik icadı bence utanmayın gidin yaptırın. 6 seans oldu bacaklarım baya inceldi uzaktan bakınca kara görünmüyor sporcu bacagı gibi oldu.Kollar bir tık geriden geliyo ama orası da seyreldi. Gögüs de hakeza aynı. Verdiginiz paraya mutlaka degen ender seylerden biri. 28 yasına kafar bekledigime cok pismanım
    Konu aaron_88 tarafından (29.07.2016 Saat 12:58 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Madem böyle bir konu var ben de yaşadığımı paylaşayım... Geçen sene sırtım için lazere gitmiştim. Çok kara kara kılları olan birisi değilim ancak kullandığım sporcu gıdalarından dolayı sanırım, sırtımın iki yanında anormal bir kıllanma oldu. Ben de durumdan rahatsız olup lazer epilasyon (alexandrite) yaptırmaya karar verdim. İşlem 1.5 saat sürdü. Ancak hayatımda ben böyle acı çektiğimi hatırlamıyorum. O kadar kasmışım ki kendimi işlem bittiğinde yürüyecek halim yoktu. Bir daha gitmedim tabi. Ayrıca kılların daha az olduğu bölgelerde de hafif gürleşme oldu. Ben migren hastası biriyim. Ağrı eşiğim de yüksektir; ağrıya, sızıya, acıya dayanırım. Ama bu tahammül edilecek gibi bir şey değildi. Soğutucusu falan da iyi çalışıyordu makinenin ama acıyı dindirme konusunda bir işe yaramadı. Yaptıracak olan varsa, eğer değişik bir teknoloji çıkmadıysa, canının yanacağını bilsin.

Yeni Üye
    Merhaba arkadaşlar

Bende çok ciddi kıllıyımdır testesterona bela okumaktan ağzım kayıcak artık Hem saçımı döküyor hemde kıllandırıyor

Beyaz tenliyim kıl yapım kalın siyah ve uzun gittiğim spor salonunda falan bazen insanların bakışlarını yakalıyorum , kısa şortmuş kolsuz tshirtmüş falan hepsi benim içinde hayal bu yüzden kaç defa arkadaşlarla tatil planı yapıp onları ekmişliğim var !

Öncelikle Kol bölgeme ağda yaptırmışlığım var ! Jilet veya tüy dökücüler 1 haftaya tüyler gözle görülür şekilde çıkarken 3 haftaya falan normale dönüyorlar.Lakin ağda ile bu süre uzatılabiliyor.Ağdanın tek artısı daha uzun vadede olması.
    Seyrekleştiriyor deniyor ama bunu sürekli yaptırısanız oluyor bu zaten yaş geçtikçe tüylerde bi seyrekleşme olur.

Bende lazer epilasyon düşünüyorum lakin Edirne gibi küçük şehirlerde bu iş oldukça pahalı oluyor maalesef bu yüzden askere gidip geldikten sonra bu işi halletmeyi düşünüyorum.

Yüzünüzdeki Tüyler için ise benim yaptığım ve çok yararını gördüğüm bir yöntem var sonuç inanılmaz !

Yüzünüzde berberlerin yaptığı ustura ile artık kıllaşan veya sakala dönen ve yanaklarınızda gözlerinize doğru ilerleyen o kıllar için çok etkili

Öncelikle mevsimini bekleyin ve ''Bakla'' alın taze bakla olucak bu yalnız.
    Bu Yüzünüzdeki kurtulmak istediğiniz kılları için yüz ağdaları vardır bu küçük ağdalar ile bu bölgeleri çıkış yönünün tersine doğru ağda yaparak temizleyin.
    Bu işlemden sonra aldığınız taze baklaları açıyoruz.İçindeki taneleri ayırdıktan sonra.Elimizde olan 2 kabuğun iç kısımları ki bu iç kısımlar biraz tüylü ve ıslak olur.
    Ağdadan sonra cildinize hiç bir şey sürmeden yıkamadan falan,Bu baklaların iç kısmını yine tüylerin çıkış yönünün tersine doğru iyice sürüyorsunuz.
    Ne kadar süreceğiniz falan size bağlı ama cildinizin iyice ıslanıp yanmaya başladığından emin olur.
    Sürdükten sonra 1 saat falan bekleyin cilt iyice bunu emicektir sonra yıkarsınız !

Ben bunu yıllar önce yaptım ve sadece bir kere yaptım sonuçtan sonra bir daha ihiyaç duymadım sonuç bende çok iyiydi.
    Hekresde farklı bir sonuç verecektir tabi belki 2-3 kere tekrar yapmanız gerekecek ama bence sonuç alırsınız.Bu uygulama İbn-i Sina'nın bir formülüdür arkadaşlar.

Bunu omuzlarım içinde kullandım ama maalesef oraya etki etmedi.Bunuda belirtmek isterim...

Yeni Üye
    Arkadaşlar merhaba bir sorum olacak tamamen bilgisizliğimden soruyorum. Bugün kemer üstü lazer epilasyona başladım aynı zamanda minoxil-dut kullanmanın yapılan epilasyon işlemine olumsuz bir etkisi olur mu ?

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon